www.allstarbasket.gr

Στη δεύτερη ήττα του στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής, υποχρέωσε ο Πανιώνιος το Αιγάλεω, με 73-63 στο κλειστό “Ανδρέας Βαρίκας” την Κυριακή. 

Ήταν το ντεμπούτο του νέου προπονητή του Πανιώνιου, Γιώργου Παντελάκη. 

Στο ντέρμπι του 2ου ομίλου, επίσης, η ΕΦΑΟΖ νίκησε εκτός έδρας τη ΝΕ Μεγαρίδος με 84-73!

Στον 1ο όμιλο ο Έσπερος επικράτησε 92-84 του Παπάγου, την ώρα που τα Φανάρια Νάξου περνούσαν από την Πεντέλη!

Επίσης, ο Αργοναύτης Ραφήνας νίκησε με 67-64 με τη φάση… της αγωνιστικής! 

Στον 3ο όμιλο ο Ερμής Σχηματαρίου διατήρησε την απόσταση από τον Αίολο Τρικάλων.

Στον 4ο όμιλο, η Γέφυρα νίκησε στο ντέρμπι τον Ερμή Λαγκαδά, ενώ με νίκες συνέχισαν Αίας Ευόσμου και Μακεδονικός. 

Αναλυτικά οι αγώνες της Κυριακής (13/02)

(σ.σ. Η σελίδα ανανεώνεται)

1ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Πανελευσινιακός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 94-89

Εθνικός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 71-81

Έσπερος-Παπάγου 92-84

Ένωση Ιλίου-Αχαγιά 82 57-61

Πεντέλη-Φανάρια Νάξου 74-76

Αργοναύτης Τρ.-ΚΑΟ Κορίνθου 67-64

 

Οι αγώνες αναλυτικά:

Πεντέλη-Φανάρια Νάξου 74-76

www.allstarbasket.grΔιαιτητές: Φάκαρος-Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος

Δεκάλεπτα: 15-18, 36-34, 52-57, 74-76

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Νάσσης 6 (2), Γιαννίκος 2, Γραμματικός 13 (3), Χρυσός 17 (1), Καραβανάς 7, Σταυριανόπουλος 7 (1), Ψαρόπουλος 14 (1), Παπαπέτρου 8 (2), Γεροντογιάννης

Φανάρια Νάξου (Τσαουσίδης): Μιλεντίγεβιτς 25 (1), Πολίτης, Ψαρόπουλος 14 (1), Παπαδής 3 (1), Μάκαρης 3, Προδρόμου 14 (1), Σαρρής 1, Αναγνωστόπουλος 15, Κατσουλάκος 1

Εθνικός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 71-81

Διαιτητές: Καραβίτης-Στρέμπας-Τεφτίκης

Δεκάλεπτα: 12-25, 31-42, 51-68, 71-81

Εθνικός (Χούμπαυλης): Ραπτόπουλος, Γεωργιάδης 10(1), Μπασδέκης 4, Λιβανός 6, Καραφαντής 5(1), Σιδέρης 8, Καρυστινός 8, Καραδημητρίου, Παπουτσής 2, Ρεμπάμπης, Βασιλόπουλος 28(4), Κασιούμης

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Αναούνης, Γιαννόπουλος, Δικαιόπουλος, Στεργιάκης 19(1), Ζήρος 6(1), Λίτσιος 10(1), Μπίγκος 2, Καραχάλιος 19(1), Καραλευθέρης 7(1), Καράμπζος, Κοντός 9(1), Γεωργοπαπαδάκος 9(3)

Ένωση Ιλίου – Αχαγιά 82 57-61

Διαιτητές: Ασλανίδης-Ροδίτης-Αγγελής

Δεκάλεπτα: 17-9, 25-25, 41-38, 57-61

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας- Αγγελόπουλος): Πανουσόπουλος Θ. 7(1), Φουντάς 7(1), Τσιουμπρής 14, Σπυρόπουλος 17(1), Μπαρμπαρης 7, Γεροκώστας 4(1), Κοντούλης, Δαρμής, Κοσμίδης, Γκουντόπουλος, Δουρουντούς, Παπανδρέου

Αχαγιά 82 (Λιονάς-Δελάρτας): Φραντζής 18(1), Δαβάνης 4, Νεόφυτος 5, Οικονομόπουλος Α. 5(1), Οικονομόπουλος Λ. 10, Καφεζάς 9(1), Ταρναρης 4, Λυμπέρης 6(2), Κατσογιάννης, Κοντόγιωργας, Σέμπρπς, Φραντζής

Πανελευσινιακός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 94-89

Διαιτητές: Χρηστίδης Π., Κοντογιάννης, Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα: 28-22, 48-43, 71-64, 94-89

Πανελευσινιακός: Νίκου 15 (2), Κούτουλας 13 (2), Καράμπελας 8 (2), Γιόβαν 2, Κρασάκης 8, Μουμπάρακ 18 (1), Λεκάκης, Παπαφλωράτος 10 (1), Ρεκουνιώτης 20, Μαυρομιχάλης, Δενδρινός, Πούρας

ΑΕ Ν. Κηφισιάς (Λαδικός): Ιωάννου 7 (1), Μοσχοβίτης 13 (3), Μακρυγιάννης, Στεργίου 2, Χαρταβέλας  20 (2), Πετροδημόπουλος 20 (2), Μανούσος 18, Χατζηνικόλας 16 (1), Κουκάκης 5, Μιχαλάκης 3, Καρακώστας 5 (1)

Αργοναύτης – ΚΑΟ Κορίνθου 67 -64

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Τσακιράκη-Ελ Ανύ

Δεκάλεπτα 17 -14 ,32- 25, 54- 44, 67- 64

Αργοναύτης (Γιαννακόπουλος): Σγούρος, Λίτσος 2, Συγγούνας 2, Γεραμάνης 21 (1), Ντούσιας 8 (2), Ζακυνθινός 11 (1), Κορομηλιάς, Μανταλβάνος 4, Μητσάκης 4, Σβάρνας 6 (1) ,Μπαλαμπάνης, Σταμέλος 9 (1)

ΚΑΟΚ (Νικητόπουλος): Καπόνης 9, Μάκρης Γ., Πρεδάρης, Μάκρης Δ. 22 (2), Κοντραφούρης, Λιακόπουλος 20 (1), Φακοπουλίδης 3, Δούκας, Τσιάκος 4, Κωνσταντίνου 6 (2), Αδαμόπουλος, Λακοβ

Έσπερος-Παπάγου 92-84

Διαιτητές: Μηλαπίδης-Παπαφωτίου-Χριστοδουλάκης

Δεκάλεπτα: 32-18, 54-38, 67-61, 92-84

Έσπερος (Ταυρόπουλος-Καραδήμας): Αγγελόπουλος 13(3), Οικονόμου 2, Καράβολας 8, Αδαμόπουλος 15, Γκαγκαλούδης 23(3), Οικονομίδης, Τσολάκης 3, Ολύμπιος, Καπρής 8(1), Χαρούνι 15(1), Μαγιντόμπε 5

Παπάγου (Κουρής-Κωνσταντής): Παπαζήσης 5(1), Τσούτσος, Τριχάς 5, Κόης 13, Βούζας 7(1), Καρούζος 6(1), Μαράκης 14, Σολωμός 8, Σοφρωνάς 18(2), Δελίδης 8(2)

Βαθμολογία

(Σε 15 αγώνες)

1.Παπάγου (11-3) 25
2.ΦΕΑ (11-3) 25
3.Έσπερος Καλλιθέας (10-4) 24
4.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» + (9-4) 22
5.Νέα Κηφισιά (7-7) 21
6.Πανελευσινιακός* (7-6) 20
7.Αργοναύτης Ραφήνας + (7-6) 20
8.ΝΕΟΛ* (6-7) 19
9.ΚΑΟ Κορίνθου (5-9) 19
10.Αχαγιά 82 (5-9) 19
11.Ένωση Ιλίου (4-10) 18
12.Εθνικός Πειραιά (4-10) 18
13.Πεντέλη (2-12) 16

*Έχει κάνει το ρεπό του
+Έχουν παιχνίδι λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική (20/2)

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πανελευσινιακός

Παπάγου-Εθνικός

Αχαγιά 82-Έσπερος

Φανάρια Νάξου-Ένωση Ιλίου

ΚΑΟ Κορίνθου-Πεντέλη

ΝΕΟ Ληξουρίου-Αργοναύτης Τρ.

 

2ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Δούκας-ΑΟΚ Χανιά 80-78

Άρης Ν.-Ηλυσιακός 62-63

ΟΦΗ-Πρωτέας Βούλας 74-83

ΝΕ Μεγαρίδος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 73-84

Μανδραϊκός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 55-56

Πανιώνιος-Αιγάλεω 73-63

Π. Φάληρο-ΚΑΟ Μελισσίων 75-48

 

Οι αγώνες αναλυτικά:

Δούκας-ΑΟΚ Χανιά 80-78

Διαιτητές: Καρακάσης, Καμήτσος, Λάμπος

Δεκάλεπτα: 20-17, 47-44, 65-60, 80-78

Δούκας (Σορώτος): Γαρμπής (10 (2), Γεωργοπαπαδάκος 7 (1), Μιχαήλ 3 (1), Κορκοντζέλος 9, Λαγός 7, Σωτηράκης 14 (2), Ματζιώρης  6 (2), Λάκκας 10 (1), Τσιτσιγιάννης 7 (1), Ντιαλλό

ΑΟΚ Χανιά (Παπανικολάου): Χουχούμης 15 (2), Βαζούκης 3 (1), Στογιάνοβιτς 7 (1), Ψαράς 7 (1), Καραϊσκος 6, Σανδραμάνης 5, Νέσσης, Κουρέπης 16, Τσιρογιάννης 2, Παπαδάκης 17 (1)

Πανιώνιος–Αιγάλεω 73-63

Διαιτητές:  Δημάδης, Ουσταμπασίδης, Παπαδόπουλος

Δεκάλεπτα : 14-11, 33-29, 53-41, 73-63.

Πανιώνιος (Παντελάκης):  Μπένος  6,  Κολσούζογλου, Λάζαρης  12(2), Μίχαλος  3(1), Μπελίτσης  7 ,  Σκαρμούτσος, Κυρίτσης 21 , Ρουμελιώτης 14(4),  Λυκογιάννης  2,  Σκουλούδης 8, Τρύφωνας,  Λιαράκος

Αιγάλεω (Ζαβός):  Ψημίτης 9(2),  Κουμπούρας 10(2),  Παπαδόπουλος  2,  Ντακούλιας  18(4),  Λουκάς,  Παπαδολιας,  Καννάς  6,  Καρασταμάτης,  Μαχαίρας  9, Βλάχος  7, Ετζιάκα  2

ΟΦΗ – Πρωτέας Βούλας: 74-83

www.allstarbasket.gr
Διαιτητές
: Τσάτσης-Φασόλης-Κουκουλεκίδης Β.

Δεκάλεπτα: 16-20,36-30,49-62,74-83

ΟΦΗ (Ράλλης-Καρλάφτης): Λιανός 17 (2), Μποχωρίδης 21 (3), Μητρόπαπας 10 , Καρλάφτης 2, Τσερκιτζόγλου, Μηλαθιανάκης, Καμπάκας , Αγαπιάδης 5(1) , Πρωτογεράκης 10, Καψάλης , Θεοδωρίδης 3(1), Πάλλης 6

Πρωτέας Βούλας(Τερζής): Δενδρινός 12(3), Τσακναρίδης 2,Κυρίλης 16(1), Μόρφης 6(2), Καραμολέγκος 6, Ματσάγγος 14(3), Γάργαλης 10(2), Σκορδάς 9, Βισνιέβσκι 8

 

ΝΕΜ – ΕΦΑΟΖ 73-84

Διαιτητές: Αργυρούδης, Καρακωνσταντόπουλος, Τηγάνης

Δεκάλεπτα:25-21, 22-21, 12-16, 14-26

ΝΕΜ (Μάνταλος, Υφαντής): Παλαιοχωρίτης 7 (1), Γκάτζιας 23(2), Γκόντγουιν 2, Αγγελόπουλος 12(3), Γερομιχαλός 10, Μπέμπης, Νικολακόπουλος, Τζάιδας 2, Καλλινικίδης 8(1), Χάσα 4, Γκουαλτιέρι 3(1), Εζόμο 2

ΕΦΑΟΖ (Μάνος, Ζωηρού): Μπιλάλης 10(1), Βάρσος 21(2), Μαγκουνής 22 (2), Κριζέας 5 (1), Καλαϊτζάκης 5 (1), Μέξης 14, Ανδρεόπουλος 5, Χατζής 2

Βαθμολογία

(σε 15 αγώνες)

1.Αιγάλεω (13-2) 28
2.Μεγαρίδα + (12-2) 26
3.ΕΦΑΟΖ (10-5) 25
4.Χανιά (8-7) 23
5.Ηλυσιακός + (8-6) 22
6.Πανιώνιος + (7-7) 21
7.Πρωτέας Βούλας ++ (8-5) 21
8.Παλαιό Φάληρο (6-9) 21
9.Κρόνος Αγίου Δημητρίου (4-11) 19
10.Μανδραϊκός + (5-9) 19
11.Δούκας ++ (5-8) 18
12.ΟΦΗ +++ (5-7) 17
13.Μελίσσια + (3-11) 17
14.Άρης Νίκαιας ++ (4-9) 17

+Έχουν αγώνα λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική

Ηλυσιακός-Δούκας

Πρωτέας Βούλας-Άρης Νίκαιας

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΟΦΗ

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΝΕ Μεγαρίδος

Αιγάλεω-Μανδραϊκός

Π. Φάληρο-Πανιώνιος

ΑΟΚ Χανιά-ΚΑΟ Μελισσίων

 

3ος Όμιλος

Ίκαροι Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων ΑΝΑΒΟΛΗ
Αίολος Τρικάλων Γόμφοι-ΓΑΣ Μελίκης 83-51
Ολυμπιακός Βόλου-Δόξα Λευκάδας 77-73
Νίκη Βόλου-Τιτάνες Παλαμά 64-62
ΣΚ Ιωάννινα-Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΝΑΒΟΛΗ
Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Γρεβενών 65-60

Οι αγώνες αναλυτικά:

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι-ΓΑΣ Μελίκης 83-51
Διαιτητές: Μαραμής– Γεωργούλης – Γιαννούλης
Δεκάλεπτα: 18-5, 37-16, 59-30, 83-51
Αίολος Τρικάλων-Γόμφοι (Φόρος): Ζώρζος 10 (1), Ευαγγελακόπουλος 2, Κολότσιος 8 (2), Μόσιαλος 2, Τσιγγενόπουλος 5, Παππάς 10 (2), Τσιακάρας 2, Μοσχόπουλος 5 (1), Ψύρρας 6 (2), Θέος 4, Δέσπος 13
Μελίκη: (Ασλανίδης): Μόρας 15 (1), Τζιοβάρας 20 (1), Κυριακού 4, Κ. Ντόβας, Θεσσαλονίκος, Μάτρακας, Α. Ντόβας, Πειμανίδης 2, Αμανατίδης 1, Αλευρίδης 5, Ιωάννου 4

Ολυμπιακός ΒόλουΔόξα Λευκάδας 77-73
Διαιτητές: Ταρενίδης Στ.-Τσιρτσιμάλης-Αναστασιάδης Β.
Δεκάλεπτα: 18-23, 36-34, 66-53, 77-73
Oλυμπιακός Βόλου (Bλιώρας): Γκοντόπουλος 20 (4), Mουρατίδης 10 (2), Kαραμήτσος 11 (1), Iλτσόγλου 2, Σιμάκης 18 (2), Σταθούρος 5 (1), Παρασκευάς 10, Aγκρής, Nικολής.
Δόξα Λευκάδας (Zαφειρούδης): Kουρτίδης 33 (7), Tζακόπουλος 12 (4), Kεραμάρης 5 (1), Kαραγιαννίδης 7, Kατωπόδης 5 (1), Σταματέλος 1, Bαγενάς 1, Kοντούδης 9 (1), Aργυρός, Kαφές, Λαζάρου.

Νίκη Βόλου-Τιτάνες Παλαμά 64-62
Διαιτητές:
 Εφραιμίδης, Ταρενίδης, Χρυσάφης
Δεκάλεπτα: 18-13, 34-22, 50-38, 64-62
Νίκη Βόλου (Μαύρος-Κοσμάτος): Μπουρδάνος, Βερτζάγιας 4, Ζησόπουλος, Κουτίνας 19, Καλλές 8, Σαρημπαλίδης 12(3), Σπανόπουλος, Λόλας 9, Ξενιτίδης 12(2)
Τιτάνες Παλαμά (Πανάρας): Τσούμας Γ. 7(1), Μάνος 5, Καραδήμας 13, Σφακιανός 3(1), Ξένος, Φαλιάκης, Μανδαλάκης 20, Αρχοντούλης 2, Βλάχος, Τσούμας Σ. 12(2)

Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Γρεβενών 65-60
Διαιτητές: 
Τζίμης-Λεβεντάκος-Σκουλαρίκης
Δεκάλέπτα: 21-7, 29-21, 39-31, 65-60
Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου-Γιαννακόπουλος): Κυριακόπουλος 13 (2), Ανδρέου, Δουρούκης, Ζαρμακούπης 20 (2), Ζορμπάνος, Χατζηγιαννάκης, Μπακέας, Καλημέρης 13 (1), Βεσκούκης 8 (1), Χάλιος, Καρακωνσταντάκης 5, Δημητριάδης 6.
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Τζιουβάρας 3, Γρίψιος 14 (1), Κλωνάρας 4, Παλάσκας 4 (1), Καραγιάννης, Παπαδόπουλος Ν. 8 (1), Σιπιτάνος 14 (2), Κωνσταντίνου 6 (2), Μπόζιαρης 5, Μαλιούρας, Ασλανίδης, Κυρατζής 2.

 

Η βαθμολογία

1.Ερμής Σχηματαρίου 27 13-1
2.Αίολος Τρικάλων Γόμφοι 24 11-2
3.Ίκαροι Τρικάλων 22 10-2
4.Έσπερος Λαμίας 22 9-4
5.Δόξα Λευκάδας 21 8-5
6.Νίκη Βόλου 19 6-7
7.ΑΓΣ Ιωαννίνων 19 7-5
8.Πρωτέας Γρεβενών 18 5-8
9.Ολυμπιακός Βόλου 17 4-9
10.Αναγέννηση Καρδίτσας 17 4-9
11.Τιτάνες Παλαμά 17 3-11
12.ΣΚ Ιωάννινα 16 3-10
13.ΓΑΣ Μελίκης 16 2-12

*Εσπερος Λαμίας, Πρωτέας Γρεβενών, Αίολος Τρικάλων Γόμφοι, Δόξα Λευκάδας, Νίκη Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου, Αναγέννηση Καρδίτσας και ΣΚ Ιωάννινα έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, ενώ Ικαροι Τρικάλων και ΑΓΣ Ιωαννίνων δύο.

Η επόμενη αγωνιστική (20/2)

Μελίκη-Ίκαροι Τρικάλων

Δόξα Λευκάδας-Έσπερος ΓΣ Λαμίας

Τιτάνες Παλαμά-Ολυμπιακός Βόλου

Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου

Ερμής Σχηματαρίου-Ιωάννινα ΣΚ

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών

 

4ος Όμιλος

Αίας Ευόσμου-Κομοτηνή 82-56

Γέφυρα-Ερμής Λ. 74-65

Πανσερραϊκός-ΧΑΝΘ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-ΜΕΝΤ 40-91

Πολύγυρος-Μαχητές Πειραματικό 58-89

Μακεδονικός-ΑΟ Αρετσούς Καλαμαριάς 79-50

Οι αγώνες αναλυτικά:

Αίας Ευόσμου-ΓΑΣ Κομοτηνή 82-56


Διαιτητές: 
Ντόγκας, Πράττος, Χατζηκώστας

Δεκάλεπτα: 21-8, 48-27, 66-50, 82-56

Αίας (Κωστόπουλος): Αναστασόπουλος 3(1), Γαλανιδης 14(2), Μάρουσιτς 16(1), Παναγιώτου, Κιγμέτογλου 7(1), Κάτζος 2, Καλαμπάκας 13(1), Παπαδόπουλος 5(1), Ρουστένης, Δεληγιώργης 3, Κοτσάνος 19, Τσαρτσάλης.

Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Καρκατσέλης 8(1), Κιατίπ 2, Μπορμίδης 10(2), Κάλτσος 5, Γκιουζελίδης, Κουτσοβασίλης 10(2), Ναλμπάντης 4, Παπανδρεόπουλος 13, Μαλανδρής, Χαλίλ 4, Ρίννης.

ΚΣ Γέφυρας-Ερμής Λαγκαδά 74-65

Διαιτητές: Λόρτος- Θεοδώρου- Δέλλας

Δεκάλεπτα: 18-15, 36-28, 63-48, 74-65

Κ.Σ Γέφυρας (Χατζηκυριακίδης): Κελεσίδης 4, Μπρόζος 19(2), Μπάρμπας, Σαββίδης 2, Παπαδόπουλος 6, Ανδρέου , Χατζηκυριακίδης 17(1), Στράτος, Μπένας 17(3), Καλαϊτζίδης 6(2), Καλογιαννίδης 11, Σαμανδαράς

Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 5(1), Μητρόπουλος 1, Πλιούκας 5(1), Χρυσόπουλος 21(3), Φυλάκης, Πεχλιβανίδης, Γκέλιος 16(1), Καμαριώτης 9(1), Λογοθέτης 7, Μπακάλης 1

ΚΑΟ Χαλκιδικής-ΜΕΝΤ 40-91


Διαιτητές: 
Αγραφιώτης Γρ.-Ηλιόπουλος-Τσάνταλη

Δεκάλεπτα: 11-16, 21-38, 27-67, 40-91

ΚΑΟΧ (Παναγιωτόπουλος): Παναγιωτόπουλος 4, Λάσκαρης 6, Ράντοβιτς 3(1), Φιλοξενίδης 9, Μαντζίνος 3, Σακοράφας 5, Ταμπούρλος 2, Σαββίδης, Σερέτης 2, Πήττας, Ελευθερούδης 2, Νταραντάνας 4.
ΜΕΝΤ (Γιοβάννης): Ζειμπέκης 12(2), Ψευτογκάς 14(3), Ζωγράφος 15(3), Μιχαηλίδης 11(1), Κατσαμούρης 7(1), Τριανταφύλλου 6, Πασχαλίδης 20, Ντεμίρσα 6.

 

Μακεδονικός-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 79-50

Διαιτητές: Λουλουδιάδης, Τσιομπάνος Γ., Παπαθανασίου

Δεκάλεπτα: 17-17, 36-29, 59-40, 79-50

Μακεδονικός (Ντολόπουλος): Δημητριάδης 8, Αμπαράς 17(2), Ρόπουτης 15(1), Βαρδής 5, Γκύζης 16(2), Φωταρούδης 2, Κομμάτας, Φλιάτης Ι. 4, Πέργουλης, Φλιάτης Γ. 12, Γεωργάκης, Εμμανουηλίδης.

Αρετσού (Πετροπουλος): Φλιώνης, Βαρύτης 14(2), Καπώνης 2, Φουρκιώτης 3(1), Κυφωνίδης 7, Μανωλάρι, Παπανικολάου 4, Βάνης 12(3), Παπαδόπουλος 6, Μαυροχωρίτης 2.

ΑΟ Πολυγύρου-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 58-89

Διαιτητές: Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ.-Εκίζογλου

Δεκάλεπτα: 19-27, 26-47, 42-69, 58-89

ΑΟ Πολυγύρου (Τσούρμας): Ζαφειρούδης 2, Χαλάτσης, Κουτουξίδης 12(1), Καντάρκος 9, Ντινάκης 6, Μπόλδογλου 5(1), Καρασίμος 1, Βαφειάδης 7(1), Κατιρτζίδης 7, Πιπιλιάρης 5(1), Καλαϊτζίδης 4

Μαχητές (Χατζούλης): Κόνσουλας 23, Γεωργίου 24(5), Μπάδης 9(2), Κόκκινος 5(1), Βαιντερλής 4, Βαζούκης 2, Παπασάββογλου Αν. 9(1), Κουτσοκώστας, Ματενίδης 2, Πετράκης 11(3)

Η βαθμολογία

1.Αίας Ευόσμου 26 12-2
2.Μακεδονικός 26 12-2
3.ΚΣ Γέφυρας 25 11-3
4.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 24 10-4
5,Ερμής Λαγκαδά 24 10-4
6,Λεύκιππος Ξάνθης 21 8-5
7.ΠΣ Ευκαρπίας 21 8-5
8.ΧΑΝΘ 19 6-7
9.ΑΟ Πολυγύρου 19 5-9
10.Πανσερραϊκός 18 5-8
11.ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 18 4-10
12.ΓΑΣ Κομοτηνή 16 2-12
13.ΜΕΝΤ 16 2-12
14.ΚΑΟ Χαλκιδικής 15 1-13
*Λεύκιππος Ξάνθης, ΠΣ Ευκαρπίας, ΧΑΝΘ και Πανσερραϊκός έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (20/2)

Λεύκιππος Ξάνθης-Αίας Ευόσμου

Κομοτηνή-Γέφυρα

Ερμής Λαγκαδά-Πανσερραϊκός

ΧΑΝΘ-Ευκαρπία

ΜΕΝΤ-Πολύγυρος

Μαχητές Πειραματικό-Μακεδονικός

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.