allstarbasket.gr

Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στο Πρωτάθλημα Α1 Γυναικών για την περίοδο 2020/21.

Το πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών 2020/21 αρχίζει στις 17 Οκτωβρίου.

Ο πρώτος γύρος ολοκληρώνεται στις 10 Ιανουαρίου 2021 και η κανονική περίοδος τελειώνει στις 11 Απριλίου 2021 για να δώσει τη “σκυτάλη” στα playoffs και τα playouts.

Στα playoffs παίζουν οι οκτώ πρώτες ομάδες. (1-8, 2-7, 3-6, 4-5).

Στα playouts παίζουν οι ομάδες από τις θέσεις 9-12. (9-12, 10-11)

Τα αποτελέσματα των αγώνων της κανονικής περιόδου μεταφέρονται στα playoffs όπου απαιτούνται συνολικά τρεις νίκες για να κερδίσει κάποια ομάδα τη σειρά.

Στην Α2 Εθνική κατηγορία Γυναικών υποβιβάζονται τρεις ομάδες.

Τα ρόστερ των ομάδων

Το πλήρες πρόγραμμα στο πρωτάθλημα A1 Γυναικών για την περίοδο 2020/21:

1η Αγωνιστική – 17-18/10/20

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 76-72

(18/10) 12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 79-82

(18/10) 14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 69-89

(18/10) 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83-47

(18/10) 17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 68-70

(18/10) 17:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 73-42

 

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 55-80

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 93-75

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 66-72

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 62-61

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΟΚ 74-64

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 44-67

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

13:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

(31/10) 16:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική – 04/11/20

14:00 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

14:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

14:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

14:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική – 22/11/20

13:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

(21/11) 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΠΑΟΚ

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

13:30 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική – 28-29/11/20

(29/11) 12:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

(29/11) 17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

(28/11) 16:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

(28/11) 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

(29/11) 14:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(29/11) 16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

7η Αγωνιστική – 06/12/20

13:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΑΣ ΠΑΟΚ

14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17:00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

 

8η Αγωνιστική – 12-13/12/20

(12/12) 16:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

(12/12) 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

(13/12) 14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

(13/12) 17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(13/12) 12:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

(13/12) 14:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

9η Αγωνιστική – 20/12/20

18:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

17:00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ

14:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

10η Αγωνιστική – 30/12/20

14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

14:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

14:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

 

11η Αγωνιστική – 10/01/21

13:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

13:30 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

(09/01) 14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ

14:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 

12η Αγωνιστική – 17/01/21

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

17:00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

(16/01) 16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

12:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 

13η Αγωνιστική – 24/01/21

13:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

(23/01) 16:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

 

14η Αγωνιστική – 27/01/21

14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

14:00 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

14:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

14:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ

14:00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

 

15η Αγωνιστική – 14/02/21

13:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

(13/02) 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΠΑΟΚ

17:00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

16η Αγωνιστική – 21/02/21

14:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

12:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

14:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

(20/02) 16:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

17η Αγωνιστική – 28/02/21

13:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

17:00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

18η Αγωνιστική – 07/03/21

14:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

(06/03) 16:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

12:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

19η Αγωνιστική – 14/03/21

13:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ

12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

17:00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

 

20ή Αγωνιστική – 21/03/21

14:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

14:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

14:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

21η Αγωνιστική – 04/04/21

14:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

14:00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ

14:00 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

14:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

22η Αγωνιστική – 11/04/21

14:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

14:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

14:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.