Α1 Γυναικών

Ντέρμπι ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκού έβγαλε η κληρωτίδα, στην πρεμιέρα της Α1 Γυναικών, ενώ στο Κύπελλο Ελλάδας μπορεί Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός και ΠΑΟΚ να βρεθούν στους “4” της διοργάνωσης.

Το πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών θα ξεκινήσει με το ντέρμπι ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, ενώ οι δύο “αιώνιοι” θα τεθούν αντιμέτωποι στις 5 Ιανουρίου για πρώτη φορά και την τελευταία αγωνιστική θα γίνει ο επαναληπτικός.

Στο Κύπελλο Ελλάδας, ο Κυπελλούχος Ολυμπιακός θα αναμετρηθεί με τον Σπόρτιγκ και ο ΠΑΟΚ με την Ελευθερία Μοσχάτου, στη φάση των “16” της διοργάνωσης. Ο Παναθηναϊκός, θα φιλοξενηθεί στη Λευκάδα από τη Νίκη.

Οι τρεις ομάδες μπορούν να βρεθούν αντιμέτωπες στο final four του Κυπέλλου, του οποίου η κλήρωση δεν έχει γίνει ακόμη.

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών:

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-2020

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΠΑΟΚ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΠΑΟΚ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

17η Αγωνιστική – 16/02/20
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

18η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

19η Αγωνιστική – 01/03/20
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ

20η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

21η Αγωνιστική – 15/03/20
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

22η Αγωνιστική – 29/03/20
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδας:

Α’ Φάση – 1ος Όμιλος
1η Αγωνιστική – Κυριακή 15/09/2019
01. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
02. ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
03. ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
04. ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
05. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
06. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019
13.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 01 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 02
14.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 03 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 05

3η Αγωνιστική – Κυριακή 29/09/2019
17.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 13 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 06
18.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 14 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 04

Α’ Φάση – 2ος Όμιλος
1η Αγωνιστική – Κυριακή 15/09/2019
07.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
08.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
09.ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
10.ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11.ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
12.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019
15.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 07 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 11
16.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 10 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 08

3η Αγωνιστική – Κυριακή 29/09/2019
19.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 09 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 12
20.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 15 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 16

Β’Φάση / Κυριακή 06/10/2019
21.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19
22.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
24.ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25.ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
26.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20 – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
27.ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
28.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18 – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Κυριακή 29/12/2019
29.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 27 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 21
30.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 28 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 25
31.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 26 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 22
32.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 24 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 23

Δ’Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Τετάρτη 18 Μαρτίου 2020
33. –
34. –

Τελικός/ Κυριακή 22 Μαρτίου 2020
36. Νικητής Α33 – Νικητής Α34

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.