allstarbasket.gr

Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στην Α1 Εθνική Κατηγορία Γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

1η Αγωνιστική

(13/10/2019)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 48-100

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 96-52

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 86-53

ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 77-79

ΧΑΝΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 81-55

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 56-52

 

2η Αγωνιστική

(19, 20/10/2019)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ 83-40

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 69-56

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 76-60

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 86-61

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ 65-76

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ 65-66

 

3η Αγωνιστική

(26/10/19) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104-46

(27/10/19)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 70-60

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 67-61

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68-41

ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 54-64

ΧΑΝΙΑ – ΠΑΟΚ 78-65

 

4η Αγωνιστική

(02-03/11/2019)

(02/11/19) ΧΑΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 45-76

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 85-74

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 85-55

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 70-55

ΠΑΟΚ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ 77-81

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62-83

5η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61-52

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 65-70

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΟΚ 66-68

ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΧΑΝΙΑ 74-65

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 119-45

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 60-80

 

6η Αγωνιστική

(24/11/2019)

(23/11/19) ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 75-81

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 83-65

ΠΑΟΚ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 71-62

ΧΑΝΙΑ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 67-57

24/11/19, 16:45  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 96-66

 

7η Αγωνιστική

(01/12/2019)

(30/11) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 75-62

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΟΚ 75-64

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΧΑΝΙΑ 61-73

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ 65-76

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 48-55

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56-68

 

8η Αγωνιστική

(8/12/2019)

ΧΑΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 71-61

ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 58-65

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 55-111

ΠΑΟΚ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 79-69

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 76-39

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 78-69

 

9η Αγωνιστική

(14, 15/12/2019)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ 69-74

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 83-76

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 89-51

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΝΙΑ 63-86

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΟΚ 66-83

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 68-64

 

10η Αγωνιστική

ΠΑΟΚ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 77-80

ΧΑΝΙΑ- ΜΕΛΙΣΣΙΑ 76-57

Σπόρτινγκ – Κρόνος 89-92

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60-49

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 83-58

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ– ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 49-103

 

11η Αγωνιστική

(04-05/01/2020)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 81-51

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 77-69

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 61-73

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56-73

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΧΑΝΙΑ 75-73

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ 57-68

 

Β’ ΓΥΡΟΣ 

1η Αγωνιστική

(12/01/20)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 95-51

KΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 66-84

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-85

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ 69-64

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΝΙΑ 60-73

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ 91-57

 

2η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 84-90

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 48-56

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 76-66

ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59-58

ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 63-67

ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 52-100

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3η Αγωνιστική

26/01/20, 14:00  ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

26/01/20, 13:00  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

26/01/20, 16:45  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

26/01/20, 14:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ

26/01/20, 13:00  ΠΑΟΚ – ΧΑΝΙΑ

25/01/20, 18:00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

4η Αγωνιστική

02/02/20, 14:00  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

02/02/20, 20:30  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

02/02/20, 14:00  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

02/02/20, 13:00  ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΟΚ

02/02/20, 15:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ

02/02/20, 17:00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

 

5η Αγωνιστική

09/02/20, 14:00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

09/02/20, 14:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

09/02/20, 13:00  ΠΑΟΚ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

09/02/20, 15:00  ΧΑΝΙΑ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ

09/02/20, 14:00  ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

08/02/20, 13:00  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική

15/02/20, 15:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ

16/02/20, 14:00  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

16/02/20, 14:00  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΠΑΟΚ

16/02/20, 12:00  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΧΑΝΙΑ

16/02/20, 17:00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16/02/20, 14:00  ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 

7η Αγωνιστική

23/02/20, 13:00  ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

23/02/20, 12:00  ΧΑΝΙΑ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

23/02/20, 13:00  ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

23/02/20, 14:00  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

23/02/20, 14:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23/02/20, 16:45  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

 

8η Αγωνιστική

01/03/20, 14:00  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΧΑΝΙΑ

01/03/20, 17:00  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ

01/03/20, 15:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

01/03/20, 17:00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ

01/03/20, 14:00  ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

01/03/20, 13:00  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

9η Αγωνιστική

08/03/20, 14:00  ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

08/03/20, 14:00  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

08/03/20, 14:00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

08/03/20, 14:00  ΧΑΝΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

08/03/20, 14:00 ΠΑΟΚ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

08/03/20, 14:00  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 

10η Αγωνιστική

15/03/20, 14:00  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

15/03/20, 14:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

15/03/20, 14:00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ

15/03/20, 14:00  ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΝΙΑ

15/03/20, 14:00  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΟΚ

15/03/20, 14:00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

11η Αγωνιστική

29/03/20, 14:00  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

29/03/20, 14:00  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

29/03/20, 14:00  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

29/03/20, 14:00  ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

29/03/20, 14:00  ΧΑΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

29/03/20, 14:00  ΠΑΟΚ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.