Το αγωνιστικό πρόγραμμα του 24ου EKO All Star Game ανοίγει το Σάββατο 8 Φεβρουαρίου. Στα “Δύο Αοράκια”, μεταξύ άλλων, θα διεξαχθούν το EKO All Star Game ΟΣΕΚΑ και ακολούθως η αναμέτρηση των All Time Stars – Rising Stars.

Η δεύτερη ημέρα 24ου EKO All Star Game, αρχίζει στις 09:00 στο κλειστό Γυμναστήριο του Πανεπιστημίου, όπου θα διεξαχθεί το σεμινάριο των προπονητών υπό την αιγίδα του ΣΕΠΚ.

Η μέρα περιλαμβάνει την επίσκεψη στο Κέντρο “Ζωοδόχος Πηγή”, εθελοντική αιμοδοσία στη Λότζια, αλλά και ειδικά event στο περίπτερο EKO ASG’20 στη Λεωφόρο Δικαιοσύνης με τη συμμετοχή των mascots, αθλητών και cheerleaders.

Τι πρόγραμμα μεταφέρεται στις 15:00 στο κλειστό “Δύο Αοράκια” αρχικά με το EKO All Star Game ΟΣΕΚΑ.

Στις 17:00 η ομάδα με τις οι δόξες του παρελθόντος της EKO Basket League θα αντιμετωπίσει την ομάδα με τους καλύτερους νέους παίκτες της λίγκας. All Time Stars εναντίον Rising Stars!

 

Το πρόγραμμα του 24ου EKO All Star Game το Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020:

09:00 – 13:00: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ Σεμινάριο προπονητών ΣΕΠΚ

11:30: Επίσκεψη στο Κέντρο Ειδικών Παιδιών ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ

12:00: Event σε Περίπτερο EKO ASG’20 στη Λεωφόρο Δικαιοσύνης στο Ηράκλειο με τη συμμετοχή των mascots, Αθλητών, Cheerleaders και διαγωνισμός με τοποθέτηση μπασκέτας, υπογραφή αυτογράφων, διανομή έντυπου υλικού και δώρων.

10:00 – 13:00: Εθελοντική Αιμοδοσία «EXOYME ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ» στη Λότζια (κεντρική πλατεία του Ηρακλείου).

15:00: Λειτουργία Basket Village

15.00: EKO ALL STAR GAME ΟΣΕΚΑ

17:00: EKO ALL STAR GAME 2020  ALL TIME STARS – RISING STARS

Η είσοδος στο κλειστό γυμναστήριο «Δύο Αοράκια» για το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββάτου είναι ελεύθερη!

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων και οι διαγωνισμοί (οι νικητές προκρίνονται στους αντίστοιχους διαγωνισμούς του Κεντρικού Αγώνα (9/2, 16:30):

ALL TIME STARS
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΦΩΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΑΛΤΣΗ ΕΒΙΝΑ
ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΡΕΤΖΙΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΚΟΥΜΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΛΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΡΕΛΕΒΙΤΣ ΜΠΑΝΕ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ CRETANKINGS)

MANAGERS ΧΗΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΕΚ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΑΣΟΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ CRETANKINGS)

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ CRETANKINGS)
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ ΜΑΡΑYΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ CRETANKINGS)
ΦΡΟΝΤΙΣΤΕΣ ΣΤΑΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ CRETANKINGS)
ΙΑΤΡΟΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ CRETANKINGS)

 

RISING STARS
ΦΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΜΟΥΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΚΑΡΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΒΟΥΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΖΩΗΣ
ΡΟΓΚΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΑΡΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΒΟΒΟΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΕΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ)

ΛΗΜΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΕΚ)

MANAGERS ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ)

ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ)

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΚΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS)
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΣ (ΑΕΚ)
ΦΡΟΝΤΙΣΤΕΣ ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΡΗΣ)
ΙΑΤΡΟΙ ΜΕΛΑΓΙΕΣ ΖΑΚ (ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT)

 

ΕΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ:
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΖΩΗΣ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙWINMASTERS)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΟΠΑΠ)
ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΚΟΛΟΣΣΟΣHHOTELS)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΡΦΩΜΑΤΩΝ:
ΡΟΓΚΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΕΚ)
ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ (ΑΡΗΣ)
ΑΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙWINMASTERS)
ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΑΤΡΑΣ)

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.