www.allstarbasket.gr

Τους διαιτητές όλων των αγώνων, όλων των Εθνικών κατηγοριών που θα διεξαχθούν το προσεχές Σαββατοκύριακο, 5 και 6 Φεβρουαρίου γνωστοποίησε η ΕΟΚ.

Αναλυτικά ανα κατηγορία

Stoiximan Basket League

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των εξ αναβολής αγώνων της Stoiximan Basket League, είναι:

Κυριακή 6/2

Νεάπολης 17.00 Λάρισα-Παναθηναϊκός Τσολάκος-Καρπάνος-Μπακάλης (Σταμάτης-Μιναρετζόπουλος)

Δευτέρα 7/2

Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Ολυμπιακός Πουρσανίδης Γ.-Καρπάνος-Μπακάλης (Παπαδόπουλος Θ.-Μήτσιου)

Τετάρτη 9/2

Πλάτων 17.00 Ιωνικός Ν.-ΠΑΟΚ Κορομηλάς-Μάνος-Κατραχούρας (Μαύρος-Αναστασίου)

Α1 Γυναικών 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου

Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-Παναθηναϊκός Λογοθέτης-Μαρινάκης-Τσακιράκη (Μάρκου)

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ολυμπιακός Μαγκλογιάννης-Ουσταμπασίδης-Μαρτινάκος (Ντίνος)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Λόρτος-Δέλλας-Αναστασιάδης Β. (Καραδήμας)

Α’ Μοσχάτου 13.00 Ελευθερία Μ.-ΠΑΟΚ Κατραχούρας-Σκανδαλάκης-Ασλανίδης/ΑΝΑΒΟΛΗ

Α2 Γυναικών 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α2 Γυναικών, είναι:

1ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Α’ Ηλιούπολης 13.00 Ηλιούπολη-Πανιώνιος Γαραντζιώτης-Κουλουμπαρίτσης (Αλετράς)

Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειρ.-Άμιλλα 2000 Κηπώσης-Τσαούση (Δραμεσιώτης)

3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Άρις Καλαμάτας Λαζόγκα-Τσατταλιού (Παπαδόπουλος Στ.)

Άργους 13.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Αιγέας Χίου Σπυρλιδάκης-Σάλτας (Τρίγκα)

Μυτιλήνης 12.00 Θησέας Παναγιούδας-Φοίνιξ Πειραιά Πετράκης Ιωάν.-Μύζικας (Τσεκούρας)

2ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Ζωγράφου 13.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αμύντας Αυγερινός-Περδετζόγλου (Άκελ)

Κω 13.00 Ιπποκράτης-ΚΑΟ Μελισσίων Αγγελής-Νικολάου (Πλατέλλα)

Κοντόπευκου 13.00 Αγ.Παρασκευή-Σαντορίνη Μαρίγλη-Χαϊνά (Κυριόγλου)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Χρόνης-Τζιμινίδης (ΗΠιώτης)

Δ. Καλτσάς 13.00 Αθηναϊκός-Τερψιθέα Γλ. Παπαγεωργίου Δημ.-Ραπτογιάννης (Τεφτίκης)

3ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Νεάπολης 13.00 Ολύμπια Λάρισας-Αναγέννηση Ν.Ρ. Μπούγλος Π.-Αβραμίδου (Χλωρός)

Φρυγανιώτη 16.00 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Πιερικός Αρχέλαος Λυγούρας-Νέδογλου (Φωτιάδης)

Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Απόλλων Πτολεμαϊδας Κλεπουσνιώτου-Ντόντης (Μπαταούλα)

Κατερίνης 14.00 Πιερία-Αργοναύτης Αγρινίου Μιχάλης Θεμ.-Μιχέλη Εμ. (Γιαμούζης)

4ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Ιερισσού 14.00 Ιερισσός 99-Πανόραμα Καραβάς-Αθανασιάδης Αθ. (Ιωαννίδου)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Παναθλητικός Παπαδόπουλος Γρ.-Λυτροσυγκούνης (Κασαπίδης)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Ασπίς Ξ. Ντίγκο-Σταμπουλής (Αργυρού)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πυλαία-Ηρακλής Αθανασιάδης Βλ.-Αναστασιάδης Γ. (Σιμητόπουλος Ι.)

Α2 ΑΝΔΡΩΝ 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου

Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Κόροιβος Ταρενίδης Στ.-Παζώλης-Γεωργούλης (Γκαρτζονίκας)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Αμύντας Ελευθεριάδης Πλ.-Λουλουδιάδης-Δέλλας (Ελευθεριάδης Παντ.)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Καβάλα Χαλαμπαλάκης-Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης (Ζώης)

Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ελευθερούπολη Πουρσανίδης Κ.-Ευφραιμίδης-Πράττος (Καλότσης)

Χ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δ.-Χαρ. Τρικούπης Κοντίλης-Καρακάσης-Ελ Ανύ (Κουλούρης)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Οίαξ Ναυπλίου Αναστόπουλος-Νάστος-Κουκουλεκίδης Β. (Ζερδεβάς)

Κυριακή 6/2

Στ. Καλαϊτζής 15.00 Πανερυθραϊκός-Ψυχικό Καλδίρης-Τσαχάκης-Στρέμπας (Μπίκας)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Εθνικός Μπούκας-Παπαφωτίου-Ναστούλης (Ζερβούδης)

Απ. Κόντος 17.00 ΦΕΑ Νφ/ΝΧ-Έσπερος Ζακεστίδης-Αργυρούδης-Τηγάνης (Αναστασίου)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Ένωση Ιλίου Θεοδωρόπουλος-Αντωνιάδης-Τζίμης (Κυρτάτας)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Πεντέλη Νάστος-Ρίζος-Μπακετές (Κοκορδάτος)

Νάξου 14.00 Φανάρια Νάξου-Αργοναύτης Τριγλίας Αναστασίου-Κονταράτος-Κιουλάφας

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΝΕΟ Ληξουρίου Σκαλτσής-Καρακωνσταντόπουλος-Φασόλης (Πετρόπουλος)

2ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Δούκας Σπυρόπουλος-Ορφανός Ιορδ.-Λεβεντάκος (Λιμνιάτης)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Άρης Νίκαιας Μαλαμάς-Αποστολίδης Β.-Χατζημάρκος (Πετράκης Ν.)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΟΦΗ Φάκαρος-Δημάδης-Ασλανίδης (Παππάς)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-ΝΕ Μεγαρίδος Μηλαπίδης-Καραβίτης-Τεφτίκης (Παλάτος)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Μανδραϊκός Καλογερόπουλος Φ.-Φραγκούλη-Παπαδόπουλος Χ. (Μωϋσιάδης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πανιώνιος Κοϊμτζόγλου-Τσάτσης-Κούλης Χ. (Μπουρνάς)

Στ. Βενέτης (κ.θ.) 17.00 Αιγάλεω-Π.Φάληρο Κωνσταντινόπουλος-Χριστοδουλάκης-Σιδέρης (Διμπινούδης)

3ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αίολος Τρικάλων Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Τζιμογιάννης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ.-Σελεβός (Ντόγκας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Νίκη Βόλου Λιότσιος-Τσακαλογιάννης-Ασημακάκη (Κανελλόπουλος)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ιωάννινα ΣΚ Γερακίνης-Παζώλης-Γεωργούλης (Τέγα)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Κ.-Ερμής Σχηματαρίου Σταματόπουλος-Δολγύρας-Μπούγλος Ι. (Μανάσης)

Τετάρτη 16/2

Γρεβενών 18.00 Πρωτέας ΓΡ.-Ίκαροι Τρικάλων Παπαγερίδης-Λουλουδιάδης-Ντόγκας (Παπαδόπουλος Ιωάν.)

4ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Κομοτηνή Παπαγεωργίου-Τζιοπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Στουπίδης)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ερμής Λαγκαδά Πουρσανίδης Κ.-Αγραφιώτης Ι.-Τσάνταλη (Γκούμας)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-ΧΑΝΘ Πράττος-Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Παραλυκίδης
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΕΝΤ Παπαθανασίου Κ.-Τσαρδούλιας-Κολοκυθάς (Δροσόπουλος)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη-Μαχητές Πειραματικού Ντούρας-Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)

Πολυγύρου 19.00 Πολύγυρος-ΑΟ Αρετσούς Καλαμαριάς Ξενικάκης-Ελευθεριάδης-Ζαχαριάδης (Μανιός)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Παναχαϊκή Αδαμόπουλος-Μπαράκου (Πολιτόπουλος)

Αιγίου 14.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Διαγόρας Ρόδου Χρηστίδης Ηλ.-Παπαδόπουλος Ανδ. (Παπαδόπουλος Γ.)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Αίολος Αγυιάς-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Ευφραιμίδης-Αντωνέλου (Θεοδοσόπουλος)

Τρίπολης 14.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Εργοτέλης Κούλης Κ.-Σίμα (Κουκάκης)

Αμαλιάδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Γλαύκος Τσιμπούρης-Τσουβάλης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 6/2

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Παπάδος Γέρας Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Τηγάνης)

Διώνης 14.00 Πικέρμι-Τελεθριακός Μαρίγλη-Χαϊνά (Φαλούκας)

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Βροντάδου Ροδίτης-Τσαγκατζής (Παντέλης)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Πορφύρας Μαυρέλης-Δημουλάς (Σταματόπουλος)

Α’ Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Ίκαροι Καλλιθέας Δελαγραμμάτικας-Γεράνιος (Ηπιώτης)

3ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου

Γ. Γαλανόπουλος 18.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Χαλάνδρι Πλέγας-Τσουρή (Μαυραντζάς)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου

ΒΑΚ 13.00 Πέρα – Μύκονος Λιαρομμάτης-Λιόνας (Βαμβακάς)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-ΚΑΠ Χουγιάζος-Τσάλας (Τρίγκα)

Β’ Πεύκης 12.00 Πεύκη-ΑΕ Δικαίου Κω Τσαϊρίδης-Πετράκης Γεωρ. (Πετράκης Μιχ.)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Τήρων Αγ. Θεοδώρων Γεωργιλάκης-Τσικριτσάκη (Ορφανός)

4ος Όμιλος

Κυριακή 6/2

Αερογέφυρας 17.00 ΓΕ Αγρινίου-Αγριά Ελ Ανύ-Κωστής (Πίγκας)

Ι. Πατάκης 17.00 Νίκαια 2012-Σοφάδες Μπουγλός Π.-Αβραμίδου (Χλωρός)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Σπάρτακος Ιωαννίνων Θεοδώρου-Δικταπανίδης (Τσιργούλας)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καν.-Τρίκαλα Καρακάσης-Καμήτσος (Τσιγγέλης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Αναγέννηση Λαμίας Καρακώστας-Δημητρόπουλος (Κουντέλιας)

5ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Ανατόλια Ταρενίδης Στ.-Γιατρόπουλος (Καντίδης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Βέροια Καντερές-Διαμαντής (Παπαδόπουλος Θ.)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Ναύαρχος Βότσης Ευφραμίδης Στ.-Τοπαλίδης (Πλεξίδας)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Αετοί Βέροιας Ντίγκο-Σταμπουλής (Ανδρίτσος)

Τετάρτη 9/2

Καστοριάς 19.00 Καστοριά-ΔΕΚΑ Παπαγερίδης-Χατζηκώστας (Βόντζας)

6ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Αρίων Ξάνθης Τζιοπάνος Ν.-Κόνης (Τοζακίδης)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς-ΚΑΟ Δράμας Συμεωνίδης-Φίλλιος (Παπαδόπουλος Νικ.)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Βυζαντινός Αγραφιώτης Βας.-Κανελλίδης (Πολυχρονίδης)

Πολυγύρου 16.00 Γαλάτιστα-Απόλλων Καλαμαριάς Ξενικάκης-Ζαχαριάδης (Μανιός)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Ζέφυρος 02 Ράπτης-Καντζουρίδης (Σαλικίδης)

 

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ 

Κύπελλο: Οι διαιτητές του προημιτελικού Προμηθέας-ΠΑΟΚ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.