Ολυμπιακός Β

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου (19-20/10). Δείτε αναλυτικά.

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ψυχικό Ξενικάκης-Ταρενίδης Στ.-Μπακάλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Τρίτων Παφίλης-Ζαχαρής-Ταρενίδης Κ. (Μπέστιας)

ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός Β’ Piraeus Bank-Φίλιππος Βέροιας Νάστος-Φάκαρος-Δόλγυρας (Ελευθεριάδης)

Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Αμύντας Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης-Κοντίλης (Κωστής)

Ήλιδας 17.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Παγκράτι Παντελίδης-Ρίζος-Χριστινάκης (Θεοδοσόπουλος)

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου

Καρδίτσας (Νέο) 17.00 Καρδίτσα-Δάφνη Δαφνίου –

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Χαρίλαος Τρικούπης-

Ελευθερούπολης 15.00 Ελευθερούπολης-Οίαξ Ναυπλίου-

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

allstarbasket.gr

1ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Λοκρός Αταλάντης Τσακαλογιάννης-Τσιμπούρης-Μαρινάκης (Τηγάνης)

Δαϊς 17.00 Δούκας-Πεντέλη Κωνσταντινόπουλος-Καλογερόπουλος Φ.-Αργυρούδης (Λιμνιάτης)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Παπάγου Σκούτας-Γιακείμη-Ορφανός Ιορδ. (Ντάβαρης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Πρωτέας Βούλας Μπίκας-Τσάτσης-Κοτσώνης (Γολεγού)

Μεγάρων (Νέο) 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-ΚΑΟ Μελισσίων Στρέμπας-Τεφτίκης-Ασλανίδης (Ηπιώτης)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΟΦΗ Καρπάνος-Λογοθέτης-Χουγιάζος (Ζερδεβάς)

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου

Εσπέρου 19.30 Έσπερος-Πανελευσινιακός –

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Μαρούσι –

2ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Καβάλα Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Παπαγερίδης (Ελευθεριάδης Παν.)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Έσπερος Λαμίας Ντούρας-Δημάδης-Ζαχαριάδης (Σακελλαρίου)

Πεύκων 17.00 Μαχητές-Γέφυρα Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Ιωάν.-Δέλλας (Παραλυκίδης)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Δόξα Λευκάδας Τζιοπάνος Ν.-Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ. (Κασαπίδης)

Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πρωτέας Γρεβενών Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου-Τζιοπάνος Γρ. (Τσιγκέλης)

Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-ΧΑΝΘ Τσιαπλής-Παπανικολάου-Ντόγκας (Θωμόπουλος)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Τσουμαχίδης-Καρακώστας-Χατζημπαλίδης (Αρναούτογλου)

Φαρσάλων 15.00 Φάρσαλα-Κομοτηνή Πιτσίλκας-Κοντογιάννης-Παζώλης (Τσιργούλας)

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

allstarbasket.gr

1ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κορωπί Μαντήλας-Κουτσοδήμος (Κοκορδάτος)

Ν.Περκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ερμιόνη Χατζημάρκος-Ξυλάς (Σταματόπουλος)

Κορίνθου 13.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Νέο Ληξούρι Χριστοδουλάκης-Ζιώγας (Ελένης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΣΔΥ Τρίπολης Μαρουδιάς-Παπαδημητρόπουλος (Κουλούρης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Π. Φάληρο Πολυχρόνης-Μαρτινάκος (Μπουρνάς)

Γλαύκος 17.00 Γλαύκος-Παναχαϊκή Ελ Ανύ-Λάμπος (Μάρκου)

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

Κάτω Αχαγιάς 19.30 Αχαγιά 82-Άρης Νίκαιας –

2ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Κροίσος Πέρσης 13.30 Μίλων-Τα Φανάρια Σκανδαλάκης-Αντωνίου Γ. (Ζώης)

Ν.Περκιζας 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ένωση Ιλίου Ντάσης-Ξηροκώστας (Χριστινάκης)

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου Φασόλης-Σιδέρης (Σταμάτης Φ.)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Αργοναύτης Τριγλίας Ορφανός Εμμ.-Παπαδόπουλος Χρ. (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ραχιώτης-Κούλης Χαρ. (Ευστρατίου)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαμπίρης-Τσακιράκη (Σκούφαλος)

Αυλίδας 17.00 Αίαντα Αυλίδας-ΑΚ Χαλκίδας Παπαφωτίου-Κούλης Κ. (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Ολυμπιακός Βόλου Φουτζήλας-Γραικός (Μελανίδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά Φακίτσας-Γεωργούλης (Χλωρός)

Μελίδκης 17.00 Μελίκη-ΣΚ Ιωάννινα Σιταρίδης-Τσάνταλη (Καλότσης)

Ιωαννίνων (Νέο) 14.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Φαίακας Κέρκυρας Διαμαντής Ν.-Βίννης (Καραδήμας)

Νέας Ιωνίας Β’ 17.00 Νίκη Βόλου-Αίολος Τρικάλων Ξέρας-Μαραμής (Μόρφη)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αναγέννηση Καρδίτσας Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βόντζας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Μηχανιώνας 18.00 Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Δέλλας)

Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Απόλλων Καλαμαριάς Εκίζογλου-Λαδάς (Δραγκίογλου)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πανσερραϊκός Μπούγλος Π.-Τσάλλας (Τζιοπάνος)

Μίκρας Β’ 17.00 Μέγας Αλέξανδρος-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Τοζακίδης)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξ.-Μαντουλίδης Λυγούρας-Κουφούδης (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-ΔΕΚΑ Σαρακενίδης-Αναστασιάδης (Ανδρίτσος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.