www.allstarbasket.gr

Το πρόγραμμα της Β’ φάσης των προκριματικών στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα Παίδων και Κορασίδων ανακοίνωσε η ΕΟΚ.

Πρόκειται για αγώνες μεταξύ νικητών Ενώσεων, από όπου θα προκύψουν οι ομάδες για τις τελικές φάσεις των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων.

ΠΑΙΔΕΣ

Το πρόγραμμα αγώνων της B’ Φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παίδων 2020-2021 έχει ως εξής:

 

Α΄ Όμιλος / Θεσσαλονίκη

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  17/07/21   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16.00
18.30
21.00
ΕΣΚΑΘ – ΕΚΑΣΚΕΜ
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΣ Διόσκουροι Κοζ.
ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών
  18/07/21   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16.00
18.30
21.00
ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών – ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΑΣ Διόσκουροι Κοζ. – ΕΣΚΑΘ
ΕΚΑΣΚΕΜ – ΚΑΟΧ Ευρώπη 87
  19/07/21   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16.00
18.30
21.00
ΕΣΚΑΘ – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΚΑΟΧ Ευρώπη 87
ΕΚΑΣΚΕΜ – ΑΣ Διόσκουροι Κοζ.
  20/07/21   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16.00
18.30
21.00
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΕΚΑΣΚΕΜ
ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 – ΕΣΚΑΘ
ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών – ΑΣ Διόσκουροι Κοζ.
  21/07/21   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15.00
17.30
20.00
ΕΣΚΑΘ – ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΑΣ Διόσκουροι Κοζ. – ΚΑΟΧ Ευρώπη 87
ΕΚΑΣΚΕΜ – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών

 

Β΄ Όμιλος / Κόρινθος

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  17/07/21   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 17.00
19.30
Έσπερος ΓΣ Λ. – ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρ.
ΑΣΠ Προμηθέας – ΑΟ Ποσειδών Λουτ.
  18/07/21   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00
18.30
ΑΟ Ποσειδών Λουτ. – Έσπερος ΓΣ Λαμ.
ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρ. – ΑΣΠ Προμηθέας
  19/07/21   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 12.00
14.30
Έσπερος ΓΣ Λαμ. – ΑΣΠ Προμηθέας
ΑΟ Ποσειδών Λουτ.- ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρ.

 

Γ΄  Όμιλος / Αθήνα

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  17/07/21   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 17.00
20.00
ΑΕ Σαντορίνης – Ηράκλειο ΟΑΑ
ΑΣΣ Αναγέννηση – Βούρειος ΑΟΛ
  18/07/21   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 16.00
19.00
Βούρειος ΑΟΛ – ΑΕ Σαντορίνης
Ηράκλειο ΟΑΑ – ΑΟ Κολοσσός Ρ.
  19/07/21   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 15.00
18.00
ΑΟ Κολοσσός Ρ. – Βούρειος ΑΟΛ
ΑΕ Σαντορίνης – ΑΣΣ Αναγέννηση
  20/07/21   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 14.00
17.00
ΑΣΣ Αναγέννηση-ΑΟ Κολοσσός Ρ.
Βούρειος ΑΟΛ – Ηράκλειο ΟΑΑ
  21/07/21   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 10.00
13.00
ΑΟ Κολοσσός Ρ. – ΑΕ Σαντορίνης
Ηράκλειο ΟΑΑ –  ΑΣΣ Αναγέννηση

 

Η Τελική Φάση θα πραγματοποιηθεί το διάστημα 24-28 Ιουλίου 2021.

 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Το πρόγραμμα αγώνων της B’ Φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κορασίδων 2020-2021 έχει ως εξής:

Α΄ Όμιλος / Θεσσαλονίκη

ΗΜ/ΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  17/07/21   ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 17.00
19.30
ΑΟ Σπάρτακος Λαρ. – ΣΦΚ Πιερικός Α.
ΣΚ Ιερισσός 99 – Απόλλων Πτολ.
Ρεπό: ΑΟ Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
  18/07/21   ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 17.00
19.30
Απόλλων Πτολ. – ΑΟ Σπάρτακος Λαρ.
ΣΦΚ Πιερικός Α. – ΑΟ Ολυμπιάδα Αλ.
Ρεπό: ΣΚ Ιερισσός 99
  19/07/21   ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 17.00
19.30
ΑΟ Ολυμπιάδα Αλ. – Απόλλων Πτολ.
ΑΟ Σπάρτακος Λαρ. – ΣΚ Ιερισσός 99
Ρεπό: ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
  20/07/21   ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 17.00
19.30
ΣΚ Ιερισσός 99 – ΑΟ Ολυμπιάδα Αλεξ.
Απόλλων Πτολ. – ΣΦΚ Πιερικός Αρχ.
Ρεπό: ΑΟ Σπάρτακος Λάρισας
  21/07/21   ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16.00
18.30
ΑΟ Ολυμπιάδα Α. – ΑΟ Σπάρτακος Λ.
ΣΦΚ Πιερικός Αρχ. – ΣΚ Ιερισσός 99
Ρεπό: Απόλλων Πτολεμαΐδας

 

Β΄ Όμιλος / Κόρινθος

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  19/07/2021   ΚΟΡΙΝΘΟΥ   17.00 ΓΕ Άμιλλα 2000 – Ακ. Σχηματαρίου Πρωτέας
Ρεπό: ΑΕ Προμηθέας 2014
  20/07/2021   ΚΟΡΙΝΘΟΥ   16.00 Ακ. Σχηματαρίου Πρωτέας – ΑΕ Προμηθέας
Ρεπό: ΓΕ Άμιλλα 2000
  21/07/2021   ΚΟΡΙΝΘΟΥ   13.00 ΑΕ Προμηθέας 2014 – ΓΕ Άμιλλα 2000
Ρεπό: Ακαδημία Σχηματαρίου Πρωτέας

 

Γ΄ Όμιλος / Αθήνα

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  17/07/2021   ΜΕΤΣ 17.00
20.00
ΑΟ Άνδρου – ΑΣ Ηρακλής 2000
ΓΑΣ Ολυμπιάς Μηθ. Λέσβου – Ο.Φ.Η.
  18/07/2021   ΜΕΤΣ 16.00
19.00
ΑΣ Ηρακλής 2000 – ΓΑΣ Ολυμπιάς Μηθ. Λέσβου
Ο.Φ.Η. – ΑΟ Άνδρου
  19/07/2021   ΜΕΤΣ 10.00
13.00
ΓΑΣ Ολυμπιάς Μηθ. Λέσβου – ΑΟ Άνδρου
ΑΣ Ηρακλής 2000 – Ο.Φ.Η.

 

Η Τελική Φάση θα πραγματοποιηθεί το διάστημα 24-28 Ιουλίου 2021.

ΠροηγούμενοΑνακοίνωσε τον Παπαθεοδώρου η Ελβετία
ΕπόμενοLive: Ελλάδα-Λετονία στην πρεμιέρα του Πανευρωπαϊκού μπάσκετ με Αμαξίδιο (video)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.