allstarbasket.gr

Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 4ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής Ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

1η αγωνιστική

(13/10/2019)

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 73-90

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 45-62

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 55-75

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΜΕΝΤ 74-82

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 74-76

ΔΕΚΑ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 41-62

 

2η αγωνιστική

(20/10/2019)

ΖΕΦΥΡΟΣ 02  – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 66-63

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 81-62

ΜΕΝΤ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 69-66

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. 78-70

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 90-70

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΕΚΑ 68-73

 

3η αγωνιστική

(27/10/2019)

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68-74

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΕΝΤ 54-69

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 80-52

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 75-78

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΔΕΚΑ 68-80

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02 53-46

 

4η αγωνιστική

(3/11/2019)

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 91-83

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 62-56

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 90-69

ΔΕΚΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. 75-77

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 58-76

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02 64-52

 

5η αγωνιστική

(10/11/19)

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ 70-62

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 57-64

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΔΕΚΑ 69-64

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 81-75

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 71-79

ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 66-76

 

6η αγωνιστική 

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 72-82

ΔΕΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 77-59

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 63-71

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 72-68

ΜΕΝΤ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02 101-72

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 67-61

 

7η αγωνιστική 

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 64-87

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 80-69

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. 75-51

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 60-69

ΖΕΦΥΡΟΣ 02  – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 62-64

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ 83-62

 

8η αγωνιστική 

ΔΕΚΑ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 88-68

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 96-92

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 72-63

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 76-67

ΜΕΝΤ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 73-64

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 74-78

 

9η αγωνιστική 

(15/12/19)

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ –  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 77-67

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 64-57

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΕΝΤ 98-70

ΖΕΦΥΡΟΣ 02  – ΔΕΚΑ 59-56

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 78-76

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 82-60

 

10η αγωνιστική 

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 111-112 (γ΄ παρ.)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 47-58

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02 56-74

ΔΕΚΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 70-67

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 76-58

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΕΝΤ 61-64

 

11η αγωνιστική 

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 56-61

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 77-68

ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. 68-60

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 80-75

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΔΕΚΑ 68-67

ΜΕΝΤ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 65-59

 

12η αγωνιστική

(12/01/2020)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 73-64

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 70-63

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68-79

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 78-80

ΔΕΚΑ – ΜΕΝΤ 59-69

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 79-51

 

13η αγωνιστική 

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 56-70

ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 68-72

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 72-64

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. 68-60

ΜΕΝΤ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 103-70

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΔΕΚΑ 47-77

 

Β’ ΓΥΡΟΣ 

1η αγωνιστική 

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 84-74

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 65-63

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 59-63

ΜΕΝΤ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. 68-59

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 74-67

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ 64-46

 

2η αγωνιστική

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02 76-70

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 41-52

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΝΤ 96-58

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 86-69

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 72-84

ΔΕΚΑ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 55-66

 

3η αγωνιστική

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 85-76

ΜΕΝΤ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 74-59

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 62-82

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. 71-59

ΔΕΚΑ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 74-71

ΖΕΦΥΡΟΣ 02  – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 67-75

 

4η αγωνσιτική

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 71-79 (παρ.)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 66-57

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 65-53

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΔΕΚΑ 79-72

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 87-75

ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 60-68

 

5η αγωνιστική 

ΜΕΝΤ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 97-64

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 70-64

ΔΕΚΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 65-60

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. 63-80

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 49-40

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02 74-67

 

6η αγωνιστική

15/03/20, 18:00   ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

15/03/20, 18:00   ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΔΕΚΑ

15/03/20, 18:00   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

15/03/20, 18:00   ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ.

15/03/20, 18:00   ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΕΝΤ

15/03/20, 18:00   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

 

7η αγωνιστική 

22/03/20, 18:00   ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ

22/03/20, 18:00   ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

22/03/20, 18:00   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

22/03/20, 18:00   ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

22/03/20, 17:00   ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02

22/03/20, 17:00   ΜΕΝΤ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

 

8η αγωνιστική 

29/03/20, 18:00   ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ

29/03/20, 18:00   ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ.

29/03/20, 18:00   ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

29/03/20, 18:00   ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

29/03/20, 18:00   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

29/03/20, 18:00   ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΕΝΤ

 

9η αγωνιστική 

05/04/20, 18:00   ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ

05/04/20, 18:00   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

05/04/20, 17:00   ΜΕΝΤ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

05/04/20, 18:00   ΔΕΚΑ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02

05/04/20, 18:00   ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

05/04/20, 17:00   ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

 

10η αγωνιστική 

12/04/20, 18:00   ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ.

12/04/20, 18:00   ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

12/04/20, 18:00   ΖΕΦΥΡΟΣ 02  – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

12/04/20, 18:00   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ

12/04/20, 18:00   ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

12/04/20, 17:00   ΜΕΝΤ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

11η αγωνιστική 

26/04/20, 18:00   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ

26/04/20, 18:00   ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

26/04/20, 18:00   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΖΕΦΥΡΟΣ 02

26/04/20, 18:00   ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

26/04/20, 18:00   ΔΕΚΑ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

26/04/20, 18:00   ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ

 

12η αγωνιστική 

03/05/20, 18:00   ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

03/05/20, 18:00   ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

03/05/20, 18:00   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ.

03/05/20, 18:00   ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

03/05/20, 18:00   ΜΕΝΤ – ΔΕΚΑ

03/05/20, 18:00   ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

13η αγωνιστική 

10/05/20, 18:00   ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

10/05/20, 18:00   ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02

10/05/20, 18:00   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

10/05/20, 18:00   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛ. – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

10/05/20, 18:00   ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΜΕΝΤ

10/05/20, 18:00   ΔΕΚΑ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.