allstarbasket.gr
Από τον αγώνα Αγίας Παρασκευής- Ατρόμητου Π. στην 1η αγωνιστική του Κυπέλλου

Με τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης, συνεχίζεται σήμερα Κυριακή (27/09) το Κύπελλο Ελλάδας στις Γυναίκες.

Μάλιστα ο αγώνας Άρις Καλαμάτας-Πρωτέας Βούλας, μεταδίδεται διαδικτυακά στις 14:00.

Το σημερινό πρόγραμμα:

1ος Όμιλος

Τέντα 14.00 Άρις Καλαμάτας-Πρωτέας Βούλας

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Φοίνικας Πειραιά

Α’ Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολης-Αγ. Παρασκευή

2ος Όμιλος

Νεάπολης 13.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Ηρακλής

Ηλ.Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Άρης

Αλ Δημόγλου 12.30 Οι Πάνθηρες-Νίκη Βόλου

 

Μπορείτε να δείτε ζωντανά τον αγώνα Άρις Καλαμάτας-Πρωτέας Βούλας στο παρακάτω video:

 

 

 

Δείτε ολόκληρο το πανόραμα του Κυπέλλου Γυναικών με τους αγώνες που προηγήθηκαν και τις διασταυρώσεις στις επόμενς φάσεις:

Α’ Φάση

1η Αγωνιστική – Κυριακή 20/09/2020

  1. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000   74-63
  2. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ   88-44
  3. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ   77-51
  4. ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ   53-45
  5. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣ.   57-55
  6. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   77-42
  7. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ   51-74
  8. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   49-35
  9. ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   46-55
  10. ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   46-88
  11. ΜΕΝΤ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ   43-45

2η Αγωνιστική – Κυριακή 27/09/2020

  1. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
  2. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  3. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  4. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  5. ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ
  6. ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η Αγωνιστική – Κυριακή 04/10/2020

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ 14 – ΝΙΚΗΤΗΣ 13
  2. ΝΙΚΗΤΗΣ 15 – ΝΙΚΗΤΗΣ 16

Β’Φάση, Κυριακή 11/10/2020

  1. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
  2. ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ Α 19 – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  4. ΝΙΚΗΤΗΣ Α 12 – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
  6. ΝΙΚΗΤΗΣ Α 18 – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  7. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  8. ΝΙΚΗΤΗΣ Α 17 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

Γ’ Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες), Κυριακή 23/12/2020

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Β 23 – ΝΙΚΗΤΗΣ Β 26
  2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β 21 – ΝΙΚΗΤΗΣ Β 24
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ Β 25 – ΝΙΚΗΤΗΣ Β 27
  4. ΝΙΚΗΤΗΣ Β 22 – ΝΙΚΗΤΗΣ Β 20

Δ’ Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες), Τετάρτη 24/03/2021

  1. ……………………………. – ……………………………
  2. ……………………………. – ……………………………

E’ Φάση (Τελικός αγώνας), Κυριακή 28/03/2021

34. Νικητής Δ 32 – Νικητής Δ 33

ΠροηγούμενοΚυρίαρχος του Top-5 ο Άντονι Ντέιβις (video)
ΕπόμενοΟλυμπιακός Β’-Κολοσσός Ρ.: Η αποτίμηση Καντζούρη και Τσαλδάρη (vids)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.