www.allstarbasket.gr

Ο Πανιώνιος συνέτριψε με 106-62 τον ΟΦΗ, ενώ ο Πρωτέας Βούλας, νίκησε με 67-61 τη Μύκονο, στους αγώνες για το Κύπελλο Ελλάδας που έγιναν την Τετάρτη.

Στο κλειστό “Ανδρέας Βαρίκας” στη Νέα Σμύρνη, ο Πανιώνιος ήταν καταιγιστικός ειδικά στο δεύτερο μισό κι έφτασε σε ευρεία νίκη επί του ΟΦΗ.

Δείτε τα αποτελέσματα και τους αγώνες της 1ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών:

H σελίδα ανανώνεται και θα προστίθενται τα φύλλα αγώνα:

Αποτελέσματα

Α’ Φάση – 1η αγωνιστική 

Αποτελέσματα

Όμιλος Νότου Β΄ Εθνικής

ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΟ Μυκόνου 67-61

ΓΣ Δάφνη Δαφνίου – Εθνικός ΟΦΠΦ 0-20 (άνευ αγώνα)

Πανιώνιος ΓΣΣ – ΟΦΗ 106-62

Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΟΝΣ Μίλων 0-20 (άνευ αγώνα)

ΑΣΕ Δούκα – ΑΟ Αχαγιά 82 0-20 (άνευ αγώνα)

Πανελευσινιακός ΑΟΚ – ΑΟ Π. Φαλήρου 94-79

ΑΟ Πεύκης – ΑΟ Παγκρατίου 71-83

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΠΟΚ Έσπερος 57-83

ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια» – ΑΟ Ένωση Ιλίου 20-0 (άνευ αγώνα)

Οι αγώνες:

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΦΗ 106-62

Τα δεκάλεπτα: 24-12, 44-34, 77-55,106-62

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Ταυρόπουλος): Βεργίνης 21(6), Τζουγκαράκης 4, Παπαδιονυσίου Γ. 7(1), Παπαδιονυσίου Σ. 10(1), Σαχπατζίδης 16, Αντωνάκης 9(3), Χάλαρης 9(1), Μάντζαρης, Κολσούζογλου 2, Λάζαρης 5(1), Σκάνδαλος 6, Σταθόπουλος 17(4)

ΟΦΗ (Ράλλης): Μποχωρίδης 25(5), Σταμπουλής 14(2), Πέτρου, Πρωτογεράκης, Μπουλάτοβιτς 13(2), Αναστασάκης 2, Μαρτένα, Πάλλης 2, Μηλαθιανάκης, Θεοδωρίδης 5(1), Τσερκιτζόγλου 1, Φρογάκης

Η photo gallery του Πανιώνιος-ΟΦΗ:

 

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΠΟΚ Έσπερος 57-83

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ., Φασόλης, Ναστούλης (Μωυσιάδης)

Δεκάλεπτα: 12-24,27-44, 39-59, 57-83).

ΕΦΑΟΖ (Μελέτης, Μανωλόπουλος): Κιατίπ, Σαρρής, Καρελλάς 6 (2), Μαγκουνής 10 (2), Οικονόμου 6, Γκίκας 8, Λιακόπουλος 13 (1), Φίλιππας, Ροζακέας 9 (1), Αβδάλας, Ταταράκης 2, Σωφρονάς 3

Έσπερος Καλλιθέας (Δάγλας): Σαραντόπουλος 2, Αδαμόπουλος 9, Αγγελόπουλος 9, Κρεμμυδάς, Χατζηασημιάδης, Κριζέας 3 (1), Τσολάκης 7, Κολιός 6 (2), Λιούνης 8, Κάπρης 20 (1), Κατσουλάκος 5, Γκαγκαλούδης 14 (2)

Πανελευσινιακός ΑΟΚ – ΑΟ Π. Φαλήρου 94-79

Διαιτητές: Καραβίτης, Κονταράτος, Κιουλάφας (Αλετράς)

Δεκάλεπτα: 15-23, 26-25, 31-18, 22-13

Πανελευσινιακός (Κλήμης): Νίκου 8 (2), Πουρής, Καράμπελας 7 (1), Ντακούλιας 18 (1), Κατσανεβάκης, Κρασάκης 9, Σταμέλος 9 (1), Λεκκάκης 2, Παπαφλωράτος 17 (3), Ρεκουνιώτης 5, Μακρής 13 (1), Δενδρινός 6

Π. Φάληρο (Μάνος): Σκόρδος 5 (1), Δρίτσας 6 (2), Κομποδιέτας 16 (2), Πατσατζόπουλος, Μαχαίρας 3, Μπολάτογλου 2, Δούλης 1, Κανονίδης 26 (4), Οικονομόπουλος 8 (1), Μαγιτόμπε 12 (1)

ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΟ Μυκόνου 67-61

Διαιτητές: Κατσαπρακάκης, Σκανδαλάκης, Ξυλάς (Τεφτίκης)

Δεκάλεπτα: 16 – 19, 39 – 27 ημ. 53 – 47, 67 – 61

Πρωτέας Βούλας (Τερζής): Δενδρινός 2, Βεσκούκης 7 (1), Ματσάγγος 4, Βλάχος 2, Κυριλής 7, Βισνιέφσκι, Παππαδάκος, Σκορδάς 9, Καραμαλέγκος 15 (3), Τσακαρίδης 2, Γάργαλης 11 (1), Καραμαλέγκος 8 (2)

ΑΟ Μυκόνου (Τζήμας): Τσάμης, Ονάσογλου 2, Σπυριδωνίδης 3, Σταμάτης 12 (2), Καραμανλής, Κόνσουλας 2, Καράμπουλας 19, Κατσαρέας, Μάρτζος 3 (1), Διαμαντάκος 21, Μακρής 1

Όμιλος Βορρά Β΄ Εθνικής

Α’ Φάση – 1η αγωνιστική 

Αποτελέσματα :

Σάββατο 17/09/2022    

Λεύκιππος Ξάνθης – ΔΕΚΑ 60-83

Τετάρτη 21/09/2022

ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων (άνευ αγώνα, 20-0)

Έσπερος ΓΣ Λαμίας – ΜΓΣ Γέφυρας (άνευ αγώνα, 20-0)

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Βίκος Ιωαννίνων 67-89

Σταυρούπολη ΕΚ – ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας 93-83

ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΕ Δόξα Λευκάδας 54-52

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – Τρίκαλα Basket 71-74

Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας 56-62

 

Η συνέχεια

Α’ Φάση – 2η αγωνιστική 

Σάββατο 24/9

Όμιλος Νότου Β’ Εθνικής

Εθνικός ΟΦΠΦ- ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας

Πανιώνιος ΓΣΣ- ΑΟ Αχαγιά 82

ΑΟ Παγκρατίου- ΑΟΝΣ Μίλων

Πανελευσινιακός ΑΟΚ- ΠΟΚ Έσπερος

ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια» – ΑΕ Ν.Κηφισιάς

 

Όμιλος Βορρά Β’ Εθνικής

Σταυρούπολη ΕΚ– ΧΑΝΘ

ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΠΣ Ευκαρπίας

ΔΕΚΑ – Τρίκαλα Basket

ΑΣ Βίκος Ιωαννίνων – Έσπερος ΓΣ Λαμίας

Πρόκριση άνευ αγώνα : Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος

Tα φύλλα αγώνα:

Πρωτέας Γρεβενών – Φίλιππος Βέροιας 56-62

Διαιτητές: Δέλλας, Καντερές, Βασιλόπουλος

Δεκάλεπτα: 14-15, 27-32, 41-51, 56-62

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Κεραμάρης 6, Μόρας 12, Κλωνάρας 2, Παλάσκας 4, Τσανίδης 2, Καραγιάννης, Μαραβέγιας 23, Κουρέπης 2, Κατιρτζίδης 4

Φίλιππος Βέροιας (Κοθράς): Νικάι, Κάτζος 2, Ελευθεριάδης 13(1), Κωνσταντινίδης 9, Δημαλής, Ιγγλέζος, Λαζός, Αποστολίδης 18(4), Ξενιτίδης 11(1), Μπένας 9(1).

Νίκη Βόλου – Βίκος Ιωαννίνων 67-89

Διαιτητές: Ταρενίδης Στ., Ευφραιμίδης, Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 19-26, 38-51, 55-70, 67-89

Νίκη Βόλου (Μαύρος): Σιπιτάνος 10(2), Βρεττάς 3(1), Κουτίνας 22(1), Σπηλιόπουλος, Παπαδόπουλος 13, Δελετζές, Κωστούλας 7, Σπανόπουλος 2, Ζησόπουλος 3(1), Βερτζάγιας 7(1)

Βίκος Ιωαννίνων (Κωστόπουλος-Καίκας): Καννής 5 (1), Βαρακάς, Καλαμπάκας 4, Αναγνωστάκης 4, Μαυρογιάννης 9(2), Ιωαννίδης 17, Σταυρόπουλος 3(1), Τσιλούλης 16(3), Πάτρας 10, Δήμος 5(1), Αντωνίου, Κοτσάνος 14.

ΕΚ Σταυρούπολη – Αναγέννηση Καρδίτσας 93-83

Διαιτητές: Κατωτικίδης, Τσιαπλής, Παπανικολάου

Δεκάλεπτα: 28-24, 49-48, 70-61, 93-83

ΕΚ Σταυρούπολη (Νίκου-Κολογοσίδης): Τζουβάρας 18(1), Βαρίτης (3), Φωτιάδης 2, Βουρτζούμης , Κυλαντωνίδης Π., Παπαδόπουλος 23(1), Ντολόπουλος 10, Δασκαλόπουλος 27(1), Χολέβας 10, Μπίλιος.

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμυδάς): Ζώρζος 2, Ψυχογιός 10(2), Πανταζής 5(1), Γεωργαντζάς 10(2), Μαντίκος 13(1), Τσιώτας 4, Λαφτσίδης 15, Παπαστολόπουλος, Καραβούλας 7(1), Καλλιάρας 17(1).

Πανσερραϊκός – Δόξα Λευκάδας 54-52

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου, Αγραφιώτης Γρ., Ηλιόπουλος

Δεκάλεπτα: 21-8, 29-27, 43-38, 54-52

Πανσερραϊκός (Κακιούζης): Μιλόσεβιτς 13(3), Γρίψιος 8(2), Αχτσής, Γεωργιανός 14(3), Χριστοδούλου 6, Κεραμάρης, Μπίλιος 5(1), Μάντζιος, Ντίνος 8(2)

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος, Αργυρός, Βακουφτσής 5(1), Ντόβας 3(1), Μανάκας 14, Κουρτίδης 8, Χείλαρης 13(3), Τσιαβές 9(1)

Ερμής Λαγκαδά – Τρίκαλα Basket 71-74

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου, Εκίζογλου

Δεκάλεπτα: 17-23, 34-36, 48-58, 71-74

Ερμής Λαγκαδά (Παρίτσης): Τσάκαλης, Χρυσανθάκης 6, Γκοτζαμανίδης 3(1), Μάρουσιτς 14, Φιλάκης 3(1), Παϊτάρης, Γκέλιος 16(2), Καμαριώτης 11(2), Λογοθέτης, Ανδρέου 5, Παπαδόπουλος, Δινάκης

Tρίκαλα Basket (Φόρος): Μήνου 5, Κολότσιος, Παπαχρήστος 9(1), Βαζούκης 3(1), Μοσχόπουλος, Ράπτης 6, Μπουργανός 4, Τριανταφύλλου, Ψύρρας 3(1), Δέσπος 4, Βαβάτσικος 18(1), Νέσης 10(1)

 

Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής                                                                                            

Δευτέρα 19/09/2022     

ΑΟΚ Χαλάνδρι – ΑΟ Αργοναύτης Τριγλ. Ραφήνας 58-92

Τετάρτη 21/09/2022

ΑΟ Νήαρ Ηστ – ΑΟ Δάφνης 75-70

ΑΟ Αχαΐας Η Γαλήνη – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 77-79

Ποσειδών ΑΟ Ν.Ψ. – ΑΕ Γλαύκου Έσπερου 57-55

ΚΑΠ – ΓΣ Ηλιούπολης  78-59

ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας – ΑΟ Ερμιονίδας 0-20

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Καλαμάτα 1980 95-73

ΚΑΟ Μελισσίων – ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς 42-60

ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου – ΓΣ Μανδραϊκός  74-70

Η συνέχεια

Α’ Φάση – 2η αγωνιστική 

Σάββατο 24/9

Όμιλος Νότου Γ΄ Εθνικής

ΚΑΠ – ΓΣ Κορωπίου

ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου – ΑΟ Αργοναύτης Ραφήνας

Νήαρ Ηστ– ΓΣ Εργοτέλης

Ποσειδών ΑΟ Ν.Ψ. – ΑΟ Ερμιονίδας

ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς – ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου

 

Όμιλος Βορρά Γ΄ Εθνικής                                                             

Τετάρτη 21/09/2022

ΑΣ Διγενής Λακ. – ΠΑΟΚ Μεσοποτ. Καστοριάς 55-86

ΑΠΣ Κου.Πα. Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας 93-80

ΓΑΣ Βασιλικών – ΑΣ Καστοριάς 72-61

ΓΣ Αλμυρού – ΣΑΑΚ Ανατόλια 81-71

ΓΣ Σοφάδων – ΑΓΣ Το Ρούπελ Σιδηρ. 96-59

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 20-0

ΣΚ Ιωάννινα – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ 87-79

ΜΕΝΤ – ΑΟ Τρίκαλα 61-99

ΦΣ Εθνικός Κοζάνης – ΑΣ Νίκαια 2012 85-54

Όμιλος Βορρά Γ΄ Εθνικής

ΓΑΣ Βασιλικών – ΦΣ Εθνικός Κοζάνης

ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – ΣΚ Ιωάννινα/

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΠΣ Κου.Πα. Κιλκίς

ΓΣ Αλμυρού – ΓΣ Σοφάδων

Πρόκριση άνευ αγώνα : ΑΟ Τρίκαλα

Οι αγώνες αναλυτικά:

 

Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής

 

ΚΑΟ Μελισσίων – ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς 42-60

Δεκάλεπτα: 9-14, 21-28, 35-41, 42-60

Διαιτητές: Πετράκης, Τσαϊρίδης

Μελίσσια (Οικονομόπουλος, Γκίκας): Στεργίου Δ. 2, Στεργίου Χ., Κοντός Ι. 10,  Κοντός Γ. 6, Βουδούρης 10, Μαράντος 7(1), Τριποδάκης, Ανδρικόπουλος 3(1), Πανέρης, Κρανιάς 4, Σιδερής, Ντζαμάρας.

Δίων (Μυριούνης, Μπουσιούτας): Κίτσος, Κλεφτάκης 2, Καμαρινός 8(2), Τζατισβίλι 4, Κούνας 6, Μιχόπουλος, Πολιτόπουλος 9(1), Μπακολιάς 2, Κυζιλής, Αγγελόπουλος 14(1), Dakovic 15, Γιαννόπουλος.

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Καλαμάτα 1980 95-73

Δεκάλεπτα: 30-25, 52-36, 70-57, 95-73

Διαιτητές: Καραμπιτσάκος, Τσάλας

Κορωπί (Δρακόπουλος): Αγγελίδης 4, Δαουτάκος 7(1), Μερισιώτης, Παπάδης 2, Παπαϊωάννου, Μαρκομιχάλης 12(2), Μιχάλης 10 (3), Γκίκας 4, Υμερί 6, Μαντζούκας 2, Σιδέρης 19, Πέττας 29(2).

Καλαμάτα 1980 (Κορογώνας, Πεφάνης): Μπαλόπουλος 24(5), Χρονόπουλος 18, Πετρόπουλος 4, Κομπότης, Μήλας, Καρούτης, Καραμπάτσος, Αλοίμονος 15(3), Σκοπέτος, Βούλγαρης 12.

ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου – ΓΣ Μανδραϊκός 74-70

Δεκάλεπτα: 22-19, 42-33, 56-49, 74-70

Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας, Χρόνης

Ελευθερία (Σίμος): Γκόντγουϊν 18(1), Κρεμαστούλης 9(3), Ματσούκης 9(2), Δέλλιος 12(2), Γεωργιάδης, Γιαμπάνης 8, Μπουρζούκης 3(1), Μπάφος, Κιούσης 3, Κολοφώτης 8, Νικολόπουλος, Ζενέλι 1.

Μανδραϊκός (Σπανός): Μόρφος Α. 8, Πεταλάς 7, Αβραμίδης 9(1), Λογοδότης 9, Αρκουμάνης 6(1), Μαυρομανωλάκης 3(1), Μόρφος Β. 9, Φραγκομανωλάκης, Άλεξιτς 19(4), Παπανικολάου.

ΚΑΠ – ΓΣ Ηλιούπολης 78-59

Δεκάλεπτα: 18-22, 37-34, 56-46, 78-59

Διαιτητές: Κούλης Κ., Παπαγεωργίου Δημ.

ΚΑΠ (Χατζηπανηγύρης): Παπανδρέου 2, Φωτητζόγλου 12(2), Αγόρης 3(1), Αντωνόπουλος 2, Λιμαντζάκης 4, Παπαπέτρος 7(1), Πρόφκα 11(1), Παπαθανασίου 5, Παππάς 21(5), Παρασκευόπουλος 11(2).

Ηλιούπολη (Βλουτής): Σπανός, Σέττος 8(2), Ζανιδάκης 11(1), Σγουμπόπουλος 2, Παναγόπουλος, Κοκοτσάκης, Ευαγγέλου 4, Γκαβανόπουλος 3, Γρίλλιας 2, Μαντάς 5, Κουνούπης 17, Πρόγκας 4(1).

ΑΟ Αχαΐας Η Γαλήνη – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 77-79

Δεκάλεπτα: 20-20, 39-39, 57-60, 77-79

Διαιτητές: Λιότσιος, Ασημακάκη

Η Γαλήνη (Γιαννόπουλος): Κάλλης 13(1), Παπαβασιλόπουλος 32(3), Λαμπρόπουλος 9(1), Βεργανελάκης 6, Πίκιος 11(1), Κουκουλομμάτης 2, Σπύρου 4, Εφέπουλος, Κουμανιώτης, Καραγιάννης.

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Κατσούνης): Παπαπέτρου 9(1), Τσαβός 12, Ξιούρας 12(4), Κυριακόπουλος 6, Ροζάκης 14, Βαρσαμούλης 8, Αλεξανδρόπουλος 4, Μπιλάλης 14(2), Καραχάλιος, Παπαβασιλείου, Κορωνιός.

Ποσειδών ΑΟ Ν. Ψυχικού – ΑΕ Γλαύκος Έσπερος 57-55

Δεκάλεπτα: 13-11, 31-27, 42-42, 57-55

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Μπαβέλας

Ποσειδών (Μπουζουλάς): Καραμπάτος 6(1), Κώτσης Β. 7, Χουλιάρας 11(2), Κουτάντος 4, Κώτσης Ι. 8, Παπακωνσταντίνου, Σακελλαρίου 4, Καγιαντζάς 3(1), Παναγιώτου 14.

Γλαύκος (Γκοργκόλης): Σακελλαρόπουλος 7(1), Σερέτης 2, Σταθόπουλος 8(2), Ροκανάς 2, Θωμόπουλος 11(1), Καραγγελής 2, Αγγελόπουλος 2, Αργυρόπουλος Χ. 2, Μπόγρης 12, Κρέμιτς 3.

Όμιλος Βορρά Γ’ Εθνικής

 

ΓΑΣ Βασιλικών – ΑΣ Καστοριάς 72-61

Δεκάλεπτα: 22-10, 32-26, 58-43, 72-61

Διαιτητές: Δημάδης, Καρυπίδης

Βασιλικά (Σίνος): Ζέκας, Καραγιαννόπουλος, Ντισλής 11(1), Παπαγεωργίου 20(6), Δεμίρογλου 2, Τσιάμης 7, Πατίκας 14(1), Σύρος 3(1), Οικονόμου 6, Πασούδης 9, Χατζηελευθερίου.

Καστοριά (Καραταγλίδης): Παπαμαργαρίτης 8(1), Παντελίδης 6, Τερσενίδης, Μπέγος 17(2), Βλάχος 12(2), Ιατρόπουλος, Δημητρόπουλος 4, Κορομπίλιας 5, Καλαϊτζίδης 4, Παπαγεωργίου, Δαραβίγκας 5(1), Πιπερόπουλος.

ΓΣ Αλμυρού – ΣΑΑΚ Ανατόλια 81-71

Δεκάλεπτα: 23-20, 36-40, 60-53, 81-71

Διαιτητές: Μαραμής, Γεωργούλης

Αλμυρός (Νάνης): Κοντοστάθης 11(1), Μυλωνάς Μαμούρας, Πελεκάνος 29(3), Μασούρας, Μαστέλος, Παπούλιας 8, Κωτούλας, Γώγουλας, Τάσσος 15, Πολίτης 18(4), Βαλαμούτης.

Ανατόλια (Μυστηλιάδης): Καραγιαννάκης 19(2), Μηντζαρίδης 15(3), Ριζόπουλος 5(1), Ιατρίδης 7, Αζίζης 16(3), Παρίσης 2, Καμπούρης 2, Βελισσαρίου, Τερζίδης, Ανδρικάκης, Καρανώτας 3(1), Πεντούσης.

ΓΣ Σοφάδων – Ρούπελ Σιδηροκάστρου 96-59

Δεκάλεπτα: 18-13, 45-28, 69-46, 96-59

Διαιτητές: Πράττος, Κωνσταντινέλλης

Σοφάδες (Παππάς, Ρίζος): Σακκελλαρίου, Παππάς 22(4), Τσούκας 7(1), Ζωιτσάκος, Παπαϊωάννου, Γκαντής, Κακλαμάνος 22(5), Μουταρέλος 5(1), Θέος 24(2), Δίκαρος 9.

Ρούπελ (Κοκολιός): Κάτος 4, Φραγκούλης 4, Δατσιάδης 17(2), Κεμανετζής, Δαλαγκίζης 16(4), Μιταστέκας 2, Γιαννάτος, Γκούτζιας 5, Παυλίδης, Τοπολίγκας, Νιφορίδης, Δαμιανάκος 11(1).

Εθνικός Κοζάνης – Νίκαια 2012 85-54

Δεκάλεπτα: 30-18, 52-28, 78-42, 85-54

Διαιτητές: Τσαρδούλιας, Αγραφιώτης Β.

Εθνικός Κοζάνης (Καλομενίδης): Μπίγγας 5(1), Ματούλας 3(1), Μπλιούμης, Σούκουρας 7(1), Γιαμούζης 22(6), Παπαδόπουλος 23(2), Μακρίδης 7, Πάπιστας 3(1), Καπενής 8, Γκουτζιομήτρος 7.

Νίκαια 2012 (Χασιώτης): Καραδήμας 2, Σιμόπουλος 10(2), Σιακέτης 7, Κουραμάς 5, Χασιώτης 14(1), Χιαρδές 1, Παπαδόπουλος 2, Βλάχος 13.

ΣΚ Ιωάννινα – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 87-79

Δεκάλεπτα: 25-21, 48-37, 70-57, 87-79

Διαιτητές: Λυγούρας, Χάνος

Ιωάννινα (Παπαδόπουλος): Ζώτος 13(1), Νταβουλτζόπουλος 8, Γκλίναβος 5(1), Ξιούρας 27(2), Πολύζος 9(3), Μπαρτζώκας Π. 3, Ζάψας, Σφουγγάρης, Milanovic 18, Μπαρτζώκας Σπ. 4.

Όλυμπος (Καρλιώτης): Κεϊσίδης 13, Γκαβέζος 11, Πυδαράκης 8(1), Μαστροδημήτρης 11(3), Μυλωνίδης 16(1), Ψαθάς, Μέκο, Γκιφόπουλος 4, Μαυρίδης 16(1).

Κου.Πα. Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας 93-80

Δεκάλεπτα: 22-24, 42-46, 70-62, 93-80

Διαιτητές: Αναστασιάδης Β., Δικταπανίδης

Κου.Πα. Κιλκίς (Θεοδωράκος Ν.): Παπαδόπουλος Σ. 15(1), Ημερίδης 17(2), Παπαδόπουλος Ν. 2, Μιρόσαβιτς 18(1), Φιλιππίδης, Θεοδωράκος Γ. 20(4), Μανούσος 15(1), Μέλλιος 4, Σιδηρόπουλος, Τσιλιγκαρίδης Σ. 2, Τσιλιγκαρίδης Λ.

ΚΑΟΔ (Γρηγοριάδης): Μαρκόπουλος 10, Στυλίδης 24(1), Ορφανίδης, Γρούδος 17(3), Ροντοσάβλεβιτς 6, Μπέσας, Κουμλέλης 6, Παπαπασχάλης 5(2), Καβαργύρης 10, Σάββογλου, Στεφανίδης 2.

Διγενής Λακκώματος – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Καστοριάς 55-86

Δεκάλεπτα: 5-26, 20-47, 39-67, 55-86

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Γρ., Καντζουρίδης

Διγενής (Ζαρονικόλας): Σελεμενάκης 1, Θαλασσινός Κ. 10(1), Θαλασσινός Α., Πίτσούλης Τ., Σακκοράφας, Γεωργόγλου, Πιτσούλης Β., Κανάκογλου 14(2), Ασμπρίνης 4, Ανφεμιάδης 2, Σαμπαρδάνης 5(1), Τζουνίδης 19(1).

ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας (Τζιρίνης): Ιωσήφ, Δήμου 12(1), Σακαλίδης, Ρέπας 17(3), Γκλιάνας 5(1), Φούφας 8(2), Γιαννουζάκος 13(3), Πανίδης 12, Βελαώρας 1, Παγανάς 10, Μαλιούρας 6, Μαχαιρίδης 2.

ΜΕΝΤ – ΑΟ Τρίκαλα 61-99

Δεκάλεπτα: 26-30, 35-50, 47-75, 61-99

Διαιτητές: Χατζημπαλίδης, Τοπαλίδης

ΜΕΝΤ (Τσούρμας, Καπλανίδης): Κουδρόγλου 6(1), Μούτσιος 28(8), Φίδάντσης 4(1), Γκούσκος 5(1), Ρουκουνάκης 18(5), Περγαμηνέλης, Τριανταφύλλου 4, Γαβριηλίδης, Νεοχωρίτης.

Τρίκαλα (Παπαδημητρίου, Μήτσιας): Λεπενιώτης 11(2), Αργύρης 27(7), Αρκούδας 2, Τζιανής 7, Σούλκο 6, Ευαγγελόπουλος 4, Κατσίμπας 17(3), Φρύδας, Γκλότσιας 7, Τσιτσάνης, Μοσόρας 15(2).

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.