Δείτε ζωντανά τον αγώνα μεταξύ Πρωτέα Βούλας-Κορίνθου, για την 23η αγωνιστική της Β’ Εθνικής μέσω Live Streaming από το sportsonair.gr.

Ο αγώνας είναι για τον πρώτο όμιλο του νότου και μπορείτε να τον δείτε στο κεντρικό video.

Το σημερινό πρόγραμμα της 23ης αγωνιστικής στους δύο ομίλους της Β’ Εθνικής.

1ος Όμιλος

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-ΚΑΟ Κορίνθου Tσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Ηπιώτης)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Παπάγου Στρέμπας-Ορφανός Εμ. (Λιμνιάτης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Δούκας Κατραχούρας-Καββαδάς (Πίγκας)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Πανελευσινιακός Πόντας-Λύρας (Σταματόπουλος)

Χρ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Ένωση Ιλίου Παυλόπουλος-Τζίμης (Κώτσης)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Οίαξ Ναυπλίου Φάκαρος-Καρακωνσταντόπουλος (Τηγάνης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μανδραϊκός Μπούκας-Φασόλης (Τζουβάρας)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Τρίτων Κωνσταντινόπουλος-Τηγάνης (Σταύρου)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 22 αγώνες)
1. Δάφνη Δ. 17-5 39

2. Τρίτωνας 17-5 39
—————————–

3. Οίακας Ναυπ. 16-6 38

4. Παγκράτι 14-8 36

5. Δούκας 13-9 35

6. Πρωτέας Β. 12-10 34

7. Εσπερος 12-10 34

8. Παπάγου 11-11 33

9. Πεντέλη 10-12 32

10. Μανδραϊκός 10-12 32

11. Κόρινθος 10-12 32

12. Πανελευσινιακός 9-13 31

——————————————-
13. Πανερυθραϊκός  7-15 29

14. Εν.Ιλίου 7-15 29

15. Γλαύκος 7-15 29

16. Κρόνος Αγ. Δημ. 4-18 26

 

2ος Όμιλος

Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Φαίακας Κέρκυρας Ελευθεριάδης-Δημάδης (Μήτσιου)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Μακεδονικός Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ιωάν. (Παραλυκίδης)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Νίκη Βόλου Ντούρας-Ζαχαριάδης (Μελανίδης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Μαχητές Δόξας Πεύκων Δημόπουλος-Ασλανίδης (Μπέστιας)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Φάρσαλα Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Δραγκιόγλου)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Στρατώνι Φουτζήλας-Πράττος (Στουπίδης)

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Βαφείδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Προποντίς Χαλκηδόνας Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Κασαπίδης)

 

Η βαθμολογία
(Σε 22 αγώνες)
1. Ανατόλια (20-2) 42

2. Αγρίνιο (15-7) 37

3. Ελευθερούπολη (15-7) 37

4. Φίλιππος Βέροιας (13-9) 35

5. ΧΑΝΘ (12-10) 34

6. Μαχητές (12-10) 34

7. Ερμής Λαγκαδά (11-11) 33

8. Χαλκηδόνα/Προποντίς (10-12) 32

9. Έσπερος Λαμίας (10-12) 32

10. Φαίακας Κέρκυρας (10-12) 32

11. Φάρσαλα (10-12) 32

12. Στρατώνι (9-13) 31

13. Νίκη Βόλου (9-13) 31

14. Γέφυρα (8-14) 30

15. Ίκαροι Σερρών (7-15) 29

16. Μακεδονικός (5-17) 27

 

ΠροηγούμενοNCAA: Καθηλώνει η βραδινή μάχη… δεινοσαύρων Ζάιον – Τάκο Φολ
ΕπόμενοΤα απίθανα alley oops του Τρέι Γιανγκ με… άλμα! (video)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.