www.allstarbasket.gr

Και οι Γυναίκες επιστρέφουν στη δράση το Σαββατοκύριακο 22 και 23 Ιανουαρίου κι η ΕΟΚ γνωστοποίησε τους διαιτητές και τους κομισάριους σε Α1 και Α2 Γυναικών.

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:

Σάββατο 22 Ιανουαρίου

Π. Γιαννακόπουλος 12.00 Παναθηναϊκός-ΟΑ Χανίων Κωνσταντινίδου-Καρακάσης-Μαρίγλη (Ζερδεβάς)

ΣΕΦ (αίθ. 5) 17.00 Ολυμπιακός-Νίκη Λευκάδας Τσώνος-Ρίζος-Μπακετέα (Τηγάνης)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-ΠΑΣ Γιάννινα Κοϊμτζόγλου-Κοντίλης-Κουτσοδήμος (Μπουρνάς)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου Τηγάνης-Τεφτίκης-Γεράνιος (Σταματόπουλος)

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α2 Γυναικών, είναι:

1ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Α. Βαρίκας-15.00 Πανιώνιος-Άμιλλα 2000 Eυφραιμίδης-Αυγουστόγλου (Τζουβάρας)

Β’ Ηλιούπολης 15.00 Ηλιούπολη-Θησέας Παναγιούδας Χαϊνά-Τσάλας (Τεφτίκης)

Καμινίων 15.00 Ατρόμητος-Άρις Καλαμάτας Γρίβα-Πετράκης Γεώργ. (Αλετράς)

3ο Α. Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Αιγέας Χίου Βαλούρδος-Τσικριτζάκη (Κουλούρης)

Άργους 17.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Φοίνιξ Πειραιά Μαρινάκης-Τσουρή (Τρίγκα)

2ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Ζωγράφου 14.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ιπποκράτης Κω Σάλτας-Τσαούση Αν. (Μωϋσιάδης)

Υμηττού 15.00 Αμύντας-Αγ. Παρασκευή Σίμα-Καψιώχας (Ελευθεριάδης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Πρωτέας Βούλας Γαραντζιώτης-Παπαγεωργίου (Κυριόγλου)

ΔΑΠΠΟΣ 13.00 Σαντορίνη-Αθηναϊκός Ροδόπουλος-Αντωνέλου (Παπαδημητρόπουλος)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΕΚ Περιστερίου Αδαμόπουλος-Παπαδόπουλος Αν. (Κυρτάτας)

3ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Ν. Ρυσίου 12.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Πιερικός Αρχέλαος Παπαγεωργίου-Ράπτης (Αργυρού)

Εκπ. Φρυγανιώτη 14.00 Φρυγανιώτη-Απόλλων Πτολεμαϊδας Παπαδόπουλος Γρ.-Καρυπίδης (Ανδρίτσος)

Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Αργοναύτες Αγρινίου Γιατρόπουλος-Λυτροσιγκούνης (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Ιερισσού 14.00 Ιερισσός 99-ΜΕΝΤ Καραβάς-Αθανασιάδης Αθ. (Ιωαννίδου)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Άρης Φύλλιος-Μιχέλη Ευ. (Κασαπίδης)

Σερρών 12.00 Πανσερραϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς Χάνος-Ντίγκο (Δραγκίογλου)

Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Πυλαία Αγραφιώτης Γρ.-Δικταπανίδης (Παπαδόπουλος Ι.)

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς 2001-Πάνθηρες Καβάλας Δέλλας-Κώνης (Μπρίγκος)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ 

Οι διαιτητές στους αγώνες Β’ και Γ’ Εθνικής

Νέες αλλαγές στα Εθνικά Πρωταθλήματα

ΕΟΚ: Αλλαγές σε ημέρες και ώρες διεξαγωγής αγώνων

Α2 Ανδρών: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββάτου (22/01)

Stoiximan Basket League: Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής

Προηγούμενο“Έχασε” τη μητέρα του ο Βαγγέλης Λιόλιος – Η συλλυπητήρια ανακοίνωση της ΕΟΚ
ΕπόμενοEuroLeague: Την Κυριακή (20/3) το Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας!

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.