allstarbasket.gr

Τους διαιτητές για τους προσεχείς εγχώριους αγώνες σε EKO Basket League, Κύπελλο Ελλάδας και Α2, ανακοίνωσε η ΕΟΚ την Τετάρτη (09/10).

 

Αναλυτικά:

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

Α. Παπανδρέου 15.45 Περιστέρι winmasters-Πανιώνιος Su Casa Αναστόπουλος Π.-Καλογερόπουλος Φ.-Τσολάκος (Ντάβαρης)

Καλλιθέας Ρόδου 15.45 Κολοσσός H Hotels-Λαύριο Megabolt Σχινάς-Πουρσανίδης Κ.-Καλδίρης (Μηναρετζόπουλος)

Ιβανώφειο 15.45 Ηρακλής-Ρέθυμνο Σώμος-Ανδρικόπουλος-Ευφραιμίδης (Παπαγεωργίου)

Ν. Σαμαράς 15.45 Ήφαιστος Λήμνου-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Σταματόπουλος-Μαγκλογιάννης (Σαλαβός)

Σοφία Μπεφόν 17.45 Ιωνικός Νίκαιας Affidea-ΠΑΟΚ Τσαρούχα-Μπήτης-Παντελίδης (Βιδάλης/Ελευθεριάδης)

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

Νεάπολης Λάρισας 18.00 Λάρισα-Άρης Παναγιώτου-Τσώνος-Σκούτας (Σταμάτης Γ.)

ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Προμηθέας Πάτρας Καρακατσούνης-Μάνος-Ψαριανός (Μουζάκης Στ.)

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Β’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών, είναι:

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

Καλλιθέας Ρόδου 17.00 Κολοσσός H Hotels-Λαύριο Megabolt Μάνος-Ανδρικόπουλος-Τσώνος (Ξάνθος)

Τρίτη 15 Οκτωβρίου

1ο Χαϊδαρίου 18.00 Δάφνη Δαφνίου-Λάρισα Διαμαντής-Δαρλαμήτσος-Καρπάνος (Ντίνος)

Μ.Μερκούρη 16.30 Ρέθυμνο-Ηρακλής Σχινάς-Ψαριανός-Κάρδαρης (Μπορμπαντωνάκης)

Τετάρτη 16 Οκτωβρίου

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Πανιώνιος Su Casa Θεονάς-Παντελίδης-Φραγκούλη (Τζουβάρας)

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

Μετς 17.00 Παγκράτι-Ανατόλια Διαμαντής-Δαρλαμήτσος-Κωνσταντινίδου (Άκελ)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Καρδίτσα Μαλαμάς-Χαλαμπαλάκης-Καρακάσης (Σταύρου)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Αγρίνιο Κατραχούρας-Κοντίλης-Ρίζος (Τεφτίκης)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Διαγόρας Δρυοπιδέων Κάρδαρης-Μηλαπίδης-Τσάτσης (Δούκας)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ολυμπιακός Β Piraeus Bank Τζαφλέρης-Πιτσίλκας-Ζαχαρής (Πατσαντζόπουλος)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ελευθερούπολη Παγώνης-Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Μελανίδης)

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Απόλλων Πάτρας Θεονάς-Μπίκας-Πλιάκας (Μαυραντζάς)

Ήλιδας 17.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Αμύντας Αναστόπουλος Αντ.-Νάστος-Τσιμπούρης (Θεοδωρόπουλος)

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.