Ολυμπιακός Έφηβοι ΕΣΚΑΝΑ
Οι Έφηβοι του Ολυμπιακού
Μετά από κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΟΚ, το πρόγραμμα αγώνων της Β΄ Φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων 2020-2021, έχει ως εξής:   

Α΄ Όμιλος

Θεσσαλονίκη

Ημ/νιες Γήπεδο Ώρες Συναντήσεις
  18/08/21   Νεάπολης 16.00
18.30
21.00
ΣΚ Ιωάννινα – ΑΕΚ Βατανιακού Σαρ.
ΑΚ Καρδίτσας – ΑΟ Λεύκιππος Ξαν.
ΑΣ Διόσκουροι Κοζ.– ΚΑΟΧ Ευρώπη 87
  19/08/21   Νεάπολης 16.00
18.30
21.00
ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 – ΑΚ Καρδίτσας
ΑΟ Λεύκιππος Ξαν. – ΣΚ Ιωάννινα
ΑΕΚ Βατανιακού Σαρ-ΑΣ Διόσκουροι Κ.
  20/08/21   Νεάπολης 16.00
18.30
21.00
ΣΚ Ιωάννινα – ΚΑΟΧ Ευρώπη 87
ΑΚ Καρδίτσας – ΑΣ Διόσκουροι Κοζ.
ΑΕΚ Βατανιακού Σαρ.-ΑΟ Λεύκιππος Ξ.
  21/08/21   Νεάπολης 16.00
18.30
21.00
ΑΚ Καρδίτσας – ΑΕΚ Βατανιακού Σαρ.
ΑΣ Διόσκουροι Κοζ.-ΣΚ Ιωάννινα
ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 – ΑΟ Λεύκιππος Ξαν.
  22/08/21   Νεάπολης 15.00
17.30
20.00
ΣΚ Ιωάννινα – ΑΚ Καρδίτσας
ΑΟ Λεύκιππος Ξαν. – ΑΣ Διόσκουροι Κ.
ΑΕΚ Βατανιακού Σαρ.- ΚΑΟΧ Ευρώπη 87

Β΄ Όμιλος

Κόρινθος

Ημ/νιες Γήπεδο Ώρες Συναντήσεις
  18/08/2021   Κόρινθος  17.00
19.30
  ΑΣΠ Προμηθέας – ΣΔΥ Τρίπολης
ΑΟ Ερμιονίδας – ΕΣ Κάδμος
  19/08/2021   Κόρινθος  17.00
19.30
  ΕΣ Κάδμος – ΑΣΠ Προμηθέας
ΣΔΥ Τρίπολης – ΑΟ Ερμιονίδας
  20/08/2021   Κόρινθος  14.00
16.30
  ΑΣΠ Προμηθέας – ΑΟ Ερμιονίδας
ΕΣ Κάδμος – ΣΔΥ Τρίπολης

Γ΄ Όμιλος

Αθήνα

Ημ/νιες Γήπεδο Ώρες Συναντήσεις
  18/08/21   ΜΕΤΣ   17.00
19.30
  Ίωνες ΑΟ – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΑΟΚ Χανιά – Κάλυμνος ΠΑΚ
  19/08/21   ΜΕΤΣ   16.00
18.30
  Κάλυμνος ΠΑΚ – Ίωνες ΑΟ
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟΚ Χανιά
  20/08/21   ΜΕΤΣ   14.00
16.30
Κάλυμνος ΠΑΚ – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Ίωνες ΑΟ – ΑΟΚ Χανιά

 

Το πρόγραμμα αγώνων της Τελικής Φάσης του 48ου Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων έχει ως εξής:

Ημ/νιες Γήπεδο Ώρες Συναντήσεις
  Τετάρτη 25/08/2020   ΧΑΝΘ 15.00
18.00
21.00
Ολυμπιακός ΣΦΠ – Νικητής Γ’
Νικητής Α’ – Νικητής Β’
ΓΣ Περιστερίου – ΔΕΚΑ
  Πέμπτη 26/08/2020   ΧΑΝΘ 15.00
18.00
21.00
Νικητής Β’ – Ολυμπιακός ΣΦΠ
Νικητής Γ’ – ΓΣ Περιστερίου
ΔΕΚΑ – Νικητής Α’
  Παρασκευή 27/08/2020   ΧΑΝΘ 14.00
17.00
20.00
ΓΣ Περιστερίου – Νικητής Β’
Ολυμπιακός ΣΦΠ – Νικητής Α’
ΔΕΚΑ – Νικητής Γ’
  Σάββατο 28/08/2020   ΧΑΝΘ 13.00
16.00
19.00
Νικητής Α’ – ΓΣ Περιστερίου
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΔΕΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
  Κυριακή 29/08/2020   ΧΑΝΘ 10.00
13.00
16.00
ΓΣ Περιστερίου – Ολυμπιακός ΣΦΠ
Νικητής Γ’ – Νικητής Α’
ΔΕΚΑ – Νικητής Β’
ΠροηγούμενοEuropean Challenger U16: Κόντρα στη Βουλγαρία η Εθνική Κορασίδων (14:30, LIVE STREAMING)
ΕπόμενοΠανελλήνιο Νεανίδων: Το πρόγραμμα της Β΄ και της Τελικής Φάσης

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.