allstarbasket.gr

Δείτε το καθημερινό πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου της Κίνας, από 31 Αυγούστου έως 15 Σεπτεμβρίου.

Η ΕΡΤ θα καλύψει τηλεοπτικά όλους τους αγώνες.

Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου

Α’ Φάση

Σάββατο 31 Αυγούστου

Α’ Όμιλος

11:00 Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr

15:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS

Β’ Όμιλος

15:30 Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

11:30 Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS

Γ’ Όμιλος

11:30 Ιράν – Πουέρτο Ρίκο, ert.gr

15:30 Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ2

Δ’ Όμιλος

10:30 Ανγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ2

14:30 Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ3

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

Η’ Όμιλος

10:30 Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr

14:30 Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr

ΣΤ’ Όμιλος

11:00 Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

Ζ’ Όμιλος

11:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr

15:30 Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ3

Ε’ Όμιλος

11:30 Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ2

15:30 Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ2

 

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

Α’ Όμιλος

11:00 Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr

15:00 Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ2

Β’ Όμιλος

11:30 Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

15:30 Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

Γ’ Όμιλος

11:30 Τυνησία – Ιράν, ert.gr

15:30 Πουέρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS

Δ’ Όμιλος

10:30 Ιταλία – Ανγκόλα, ΕΡΤ2

14:30 Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ3

 

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

Ε’ Όμιλος

11:30 Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ2

15:30 ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ2

ΣΤ’ Όμιλος

11:00 Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS

Ζ’ Όμιλος

11:30 Γερμανία– Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr

15:30 Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

Η’ Όμιλος

10:30 Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr

14:30 Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ3

 

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

Α’ Όμιλος

11:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr

15:00 Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr

Β’ Όμιλος

11:30 Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr

15:30 Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

Γ’ Όμιλος

11:30 Πουέρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS

15:30 Ισπανία – Ιράν, ert.gr

Δ’ Όμιλος

10:30 Ανγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ2

14:30 Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ2

 

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

Ή Όμιλος

10:30 Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr

14:30 Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ3

ΣΤ’ Όμιλος

11:00 Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

Ε’ Όμιλος

11:30 Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ2

15:30 ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ2

Ζ’ Όμιλος

11:30 Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr

15:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

Ή Όμιλος

10:30 Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr

14:30 Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ3

Β’ ΦΑΣΗ

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

14:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

14:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

14:00 Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

16:00 Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

11:00 Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

11:00 Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

11:00 Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Τελικός, ΕΡΤ SPORTS

*Το πρόγραμμα, οι βαθμολογίες και οι αγώνες των επόμενων γύρων θα ενημερώνονται αμέσως μόλις γίνονται γνωστοί.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.