Η ΕΟΚ ανακοίνωσε σήμερα (5/4) το πρόγραμμα της Β’ Φάσης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων.

Δείτε αναλυτικά:

Πανελλήνιο Εφήβων

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΕΡΡΕΣ

  1. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
  2. ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΑΘΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ
  4. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
  16/04/22   ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ-ΕΚΑΣΑΜΑΘ
  17/04/22   ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΗΒΑ

  1. ΕΣΚΑΘ
  2. ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  3. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
  4. ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΘΗΒΑΣ ΕΣΚΑΘ – ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  16/04/22   ΘΗΒΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΕΣΚΑΘ ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
  17/04/22   ΘΗΒΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ ΕΣΚΑΘ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

  1. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
  2. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
  3. ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
  4. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΒΑΟΛ – ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
  16/04/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΒΑΟΛ
  17/04/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΒΑΟΛ ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

  1. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  2. ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
  3. ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  4. ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
  16/04/22 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  17/04/22 ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΕΣΚΑΝΑ
  3. 2ος ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 2ος ΕΣΚΑΝΑ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  16/04/22 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – 2ος ΕΚΑΣΘ
  17/04/22 2ος ΕΚΑΣΘ – 2ος ΕΣΚΑΝΑ

 

Πανελλήνιο Νεανίδων

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΛΙΤΟΧΩΡΟ

  1. ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  16/04/22 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΚ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
  17/04/22 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ ΑΚΚ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

  1. ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ
  3. ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ
  16/04/22 NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ. – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ
  17/04/22 NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΗ

  1. ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  2. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  3. ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
  4. ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  16/04/22   ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
  17/04/22   ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

  1. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
  2. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  3. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΤΕ ΣΑΜΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
  16/04/22 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΤΕ ΣΑΜΟΥ
  17/04/22 ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ

Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

  1. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  2. 2ος ΕΣΚΑΝΑ
  3. 2ος ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 ΜΙΚΡΑΣ 2ος ΕΚΑΣΘ – 2ος ΕΣΚΑΝΑ
  16/04/22 ΜΙΚΡΑΣ 2ος ΕΣΚΑΝΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  17/04/22 ΜΙΚΡΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – 2ος ΕΚΑΣΘ
ΠροηγούμενοEuroLeague: Έβανς και Οκάρο στο Top-10 των καρφωμάτων του Μαρτίου (vid)
ΕπόμενοΟλυμπιακός: What’s trending με τον Γιώργο Πρίντεζη

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.