allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 1ο όμιλο της Β’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

Μετέχουν 14 ομάδες που θα δώσουν από 26 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στην Α2 κατηγορία.

Ο δεύτερος θα δώσει αγώνες μπαράζ με τους δεύτερους των άλλων ομίλων ώστε να υπάρχουν οι επιλαχούσες ομάδες για να αντικαταστήσουν ομάδες της Α2 (2021/22) που θα δηλώσουν αδυναμία.

Οι τρεις τελευταίοι υποβιβάζονται στη Γ’ Εθνική.

Ο 11ος της τελικής κατάταξης παίζει αγώνες παραμονής με τους 11ους των άλλων ομίλων.

Α’  ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας 100-93

Ιωνικός ΑΣ ΝΦ-ΑΣ Παπάγου 46-84

Νέο Ληξούριο-Πανελευσινιακός ΑΟΚ 78-80

ΠΟΚ Έσπερος-ΚΑΟ Κορίνθου 91-82

ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΕΝ Κηφισιάς 79-72

ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΕ Πεντέλης 80-71

Εθνικός ΟΦΠΦ-ΑΟ Αχαγιά ’82 81-67

 

 

2η Αγωνιστική

Πεντέλη-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 80-78

Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου 65-60

ΚΑΟ Κορίνθου-Εθνικός Πειραιά 87-93

Αργοναύτης Τριγλίας-Έσπερος 90-96

Παπάγου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 73-81

Πανελευσινιακός-Ιωνικός ΝΦ 70-61

ΑΕ Ν. Κηφισιάς – Νέο Ληξούριο 75-76

 

3η Αγωνιστική

04/11/20            15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΟ Αχαγιά 82

11/11/20            17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΥΡΗΣ  ΑΟ Ενωση Ιλίου-ΚΑΟ Κορίνθου

Εθνικός Πειραιά-ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας 88-76

ΠΟΚ Έσπερος-ΑΣ Παπάγου 97-63

11/11/20            17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-Πανελευσινιακός ΑΟ

Ιωνικός ΑΣ ΝΦ-Νέο Ληξουρίου 58-75

ΑΕ Ν.Κηφισιάς-ΑΕ Πεντέλης 105-109 (κ.α. 90-90)

 

4η Αγωνιστική

 

01/11/20              12:30     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

01/11/20              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

01/11/20              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

01/11/20              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

01/11/20              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

01/11/20              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

01/11/20              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

 

5η Αγωνιστική

 

08/11/20              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

08/11/20              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

08/11/20              18:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

08/11/20              13:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

08/11/20              17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

08/11/20              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

08/11/20              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

6η Αγωνιστική

 

15/11/20              13:30     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

15/11/20              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

15/11/20              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

15/11/20              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

15/11/20              17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

15/11/20              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

15/11/20              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

 

7η Αγωνιστική

 

22/11/20              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

22/11/20              13:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

22/11/20              18:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

22/11/20              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

22/11/20              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

22/11/20              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

22/11/20              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

 

8η Αγωνιστική

 

29/11/20              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

29/11/20              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

29/11/20              17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

29/11/20              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

29/11/20              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

29/11/20              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

29/11/20              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

9η Αγωνιστική

 

06/12/20              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

06/12/20              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

06/12/20              18:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

06/12/20              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

06/12/20              13:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

06/12/20              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

06/12/20              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

 

10η Αγωνιστική

 

13/12/20              13:30     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

13/12/20              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

13/12/20              18:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

13/12/20              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

13/12/20              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

13/12/20              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

13/12/20              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

 

11η Αγωνιστική

 

20/12/20              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

20/12/20              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

20/12/20              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

20/12/20              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

20/12/20              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

20/12/20              13:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

20/12/20              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

12η Αγωνιστική

 

10/01/21              13:30     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

10/01/21              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

10/01/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

10/01/21              17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

10/01/21              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

10/01/21              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

10/01/21              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

 

13η Αγωνιστική

 

17/01/21              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

17/01/21              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

17/01/21              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

17/01/21              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

17/01/21              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

17/01/21              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

17/01/21              13:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

14η Αγωνιστική

 

24/01/21              13:30     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

24/01/21              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

24/01/21              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

24/01/21              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

24/01/21              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

24/01/21              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

24/01/21              13:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

 

15η Αγωνιστική

 

31/01/21              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

31/01/21              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

31/01/21              18:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

31/01/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

31/01/21              17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

31/01/21              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

31/01/21              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

 

16η Αγωνιστική

 

07/02/21              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

07/02/21              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

07/02/21              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

07/02/21              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

07/02/21              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

07/02/21              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

07/02/21              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

 

17η Αγωνιστική

 

21/02/21              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

21/02/21              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

21/02/21              15:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

21/02/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

21/02/21              13:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

21/02/21              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

21/02/21              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

 

18η Αγωνιστική

 

28/02/21              13:30     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

28/02/21              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

28/02/21              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

28/02/21              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

28/02/21              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

28/02/21              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

28/02/21              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

 

19η Αγωνιστική

 

07/03/21              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

07/03/21              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

07/03/21              13:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

07/03/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

07/03/21              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

07/03/21              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

07/03/21              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

20ή Αγωνιστική

 

21/03/21              13:30     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

21/03/21              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

21/03/21              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

21/03/21              17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

21/03/21              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

21/03/21              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

21/03/21              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

 

21η Αγωνιστική

 

28/03/21              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

28/03/21              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

28/03/21              18:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

28/03/21              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

28/03/21              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

28/03/21              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

28/03/21              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

 

22η Αγωνιστική

 

04/04/21              13:30     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

04/04/21              17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

03/04/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

04/04/21              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

04/04/21              14:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

04/04/21              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

04/04/21              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

23η Αγωνιστική

 

11/04/21              15:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

11/04/21              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

11/04/21              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

11/04/21              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

11/04/21              13:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

11/04/21              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

11/04/21              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

24η Αγωνιστική

 

18/04/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

18/04/21              17:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

18/04/21              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

18/04/21              17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

18/04/21              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

18/04/21              17:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

18/04/21              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

 

25η Αγωνιστική

 

25/04/21              17:00     ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ           ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

25/04/21              17:00     ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

25/04/21              17:00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ     ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

25/04/21              17:00     ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

25/04/21              17:00     ΚΟΡΙΝΘΟΥ          ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

25/04/21              17:00     ΡΑΦΗΝΑΣ           ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

25/04/21              17:00     ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

26η Αγωνιστική

 

09/05/21              17:00     Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ             ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

09/05/21              17:00     ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

09/05/21              17:00     Π. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

09/05/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

09/05/21              17:00     ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ      ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

09/05/21              17:00     ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ

09/05/21              17:00     ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ        ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.