Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 2ο όμιλο της Β’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2022/23.

Στην κατηγορία μετέχουν 12 ομάδες που θα δώσουν από 22 αγώνες.

Η Β’ Εθνική θα διεξαχθεί και φέτος σε τέσσερις ομίλους, με σύνολο 46 ομάδων. 

Δείτε με ένα κλικ τον τρόπο διεξαγωγής του πρωταθλήματος.

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

08/10/2217:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΠΕΥΚΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ75-81
08/10/2217:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ61-65
08/10/2217:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ84-80
08/10/2217:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ65-73
08/10/2217:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ81-75
09/10/2217:00ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΟΦΗ77-82

 

2η Αγωνιστική

15/10/2217:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ88-75
15/10/2217:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ71-86
15/10/2217:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ69-59
15/10/2218:30ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ57-63
16/10/2217:00ΒΑΚΟΦΗ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ88-74
15/10/2214:00ΤΕΝΤΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ82-42

 

3η Αγωνιστική

22/10/2217:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ76-74
22/10/2217:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ76-71
22/10/2217:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ69-71
23/10/2217:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΟΦΗ77-75
22/10/2217:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ104-77
22/10/2215:00ΔΙΑΓΟΡΑ – ΤΕΝΤΑΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ52-77

 

4η Αγωνιστική

29/10/2215:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ82-80
29/10/2218:30ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ68-64
30/10/2217:00ΒΑΚΟΦΗ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ76-77
29/10/2215:30ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ60-84
29/10/2217:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ86-72
29/10/2217:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ63-98

 

5η Αγωνιστική

30/11/2218:45Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑναβολή
05/11/2217:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΟΦΗ70-50
05/11/2217:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ84-43
05/11/2220:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ59-64
06/11/2217:00ΔΙΑΓΟΡΑ – ΤΕΝΤΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ74-82
05/11/2217:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ82-61

 

6η Αγωνιστική

13/11/2217:00ΒΑΚΟΦΗ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ87-75
12/11/2215:30ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ67-101
12/11/2217:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ86-73
12/11/2217:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ68-56
12/11/2218:30ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ61-77
12/11/2217:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ91-82

 

7η Αγωνιστική

19/11/2217:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ86-58
19/11/2217:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ72-77
19/11/2217:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ72-79
19/11/2215:00ΔΙΑΓΟΡΑ – ΤΕΝΤΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ51-64
20/11/2217:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΟΦΗ109-50
19/11/2217:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ79-83

8η Αγωνιστική

26/11/2217:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ88-68
26/11/2217:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ80-82
26/11/2214:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ76-86
26/11/2215:00ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ53-128
26/11/2217:00ΒΑΚΟΦΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ69-74
26/11/2218:30ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ68-74

 

9η Αγωνιστική

03/12/2217:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ0-0
03/12/2217:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ0-0
03/12/2214:00“TENTA”ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ0-0
03/12/2217:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
03/12/2217:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ0-0
04/12/2217:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΦΗ0-0

 

10η Αγωνιστική

10/12/2217:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
10/12/2217:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-0
10/12/2217:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ0-0
10/12/2217:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ0-0
10/12/2216:00ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ0-0
11/12/2217:00ΒΑΚΟΦΗ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ0-0

 

11η Αγωνιστική

21/12/2217:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-0
17/12/2219:00Διαγόρα (Τέντα)ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΟΦΗ0-0
21/12/2217:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ0-0
21/12/2217:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ0-0
21/12/2217:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-0
21/12/2217:00ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ0-0

 

Β΄ Γύρος

12η Αγωνιστική

07/01/2317:00ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
07/01/2317:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-0
07/01/2317:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ0-0
07/01/2317:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ0-0
07/01/2318:30ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
08/01/2317:00ΒΑΚΟΦΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ0-0

 

13η Αγωνιστική

14/01/2317:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ0-0
14/01/2317:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ0-0
14/01/2317:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ0-0
14/01/2317:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ0-0
14/01/2317:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΟΦΗ0-0
14/01/2317:00ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-0

 

14η Αγωνιστική

21/01/2317:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
21/01/2317:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-0
21/01/2318:30ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ0-0
22/01/2317:00ΒΑΚΟΦΗ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ0-0
21/01/2317:00ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
21/01/2317:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-0

 

15η Αγωνιστική

28/01/2317:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ0-0
28/01/2317:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ0-0
28/01/2317:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΟΦΗ0-0
28/01/2317:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ0-0
29/01/2317:00ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-0
28/01/2317:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ0-0

 

16η Αγωνιστική

04/02/2318:30ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
05/02/2317:00ΒΑΚΟΦΗ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-0
04/02/2317:00ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ0-0
04/02/2317:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ0-0
04/02/2317:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-0
04/02/2317:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ0-0

 

17η Αγωνιστική

1/02/2317:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΟΦΗ0-0
11/02/2317:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ0-0
11/02/2317:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
11/02/2317:00ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ0-0
11/02/2317:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ0-0
11/02/2317:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ0-0

 

18η Αγωνιστική

8/02/2317:00ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
18/02/2317:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-0
18/02/2317:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ0-0
18/02/2317:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-0
19/02/2317:00ΒΑΚΟΦΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ0-0
18/02/2318:30ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ0-0

 

19η Αγωνιστική

04/03/2317:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
04/03/2317:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ0-0
04/03/2317:00ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ0-0
04/03/2317:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ0-0
04/03/2317:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΦΗ0-0
04/03/2317:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ0-0

 

20ή Αγωνιστική

11/03/2317:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
11/03/2317:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-0
11/03/2317:00ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-0
11/03/2317:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ0-0
11/03/2317:00ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ0-0
11/03/2317:00ΒΑΚΟΦΗ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ0-0

 

21η Αγωνιστική

18/03/2317:00Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ0-0
18/03/2317:00ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-0
18/03/2317:00ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ0-0
18/03/2317:00ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
18/03/2317:00Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ0-0
18/03/2317:00ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΟΦΗ0-0

 

22η Αγωνιστική

01/04/2317:00ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
01/04/2317:00ΒΑΚΟΦΗ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-0
01/04/2317:00ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ0-0
01/04/2317:00ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ0-0
01/04/2317:00ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ0-0
01/04/2317:00ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ0-0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.