allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 2ο όμιλο της Β’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

Μετέχουν 14 ομάδες που θα δώσουν από 26 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στην Α2 κατηγορία.

Ο δεύτερος θα δώσει αγώνες μπαράζ με τους δεύτερους των άλλων ομίλων ώστε να υπάρχουν οι επιλαχούσες ομάδες για να αντικαταστήσουν ομάδες της Α2 (2021/22) που θα δηλώσουν αδυναμία.

Οι τρεις τελευταίοι υποβιβάζονται στη Γ’ Εθνική.

Ο 11ος της τελικής κατάταξης παίζει αγώνες παραμονής με τους 11ους των άλλων ομίλων.

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΟΦΗ-ΑΣΕ Δούκα 82-72

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αιγάλεω 93-84

ΝΕ Μεγαρίδος-ΑΟΚ Χανιά 78-71 (64-64 κ.αγ)

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μανδραϊκός 82-77

ΓΝΟ Άρης Νίκαιας-ΚΑΟ Μελισσίων 68-93

ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας 67-74

Ηλυσιακός ΑΟ-Πανιώνιος ΓΣΣ 88-52

 

2η Αγωνιστική

 

28/10/20              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Αιγάλεω-Π.Φάληρο 85-78

Μανδραϊκός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 64-87

ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 76-68

Δούκας-Άρης Νίκαιας 68-74

Χανιά-ΟΦΗ 82-80

Πανιώνιος-ΝΕ Μεγαρίδας 60-81

 

3η Αγωνιστική

 

11/11/20            17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Π. Φάληρο-Μανδραϊκός 82-59

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ Μελισσίων 98-66

11/11/20            17:00    ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά 87-88

ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδος 76-69

Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος 84-47

 

4η Αγωνιστική

 

01/11/20              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

01/11/20              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

01/11/20              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

01/11/20              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

01/11/20              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

01/11/20              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

01/11/20              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

5η Αγωνιστική

 

08/11/20              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

08/11/20              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

08/11/20              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

08/11/20              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

08/11/20              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΟΦΗ

08/11/20              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

08/11/20              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

 

6η Αγωνιστική

 

15/11/20              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

15/11/20              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

15/11/20              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

15/11/20              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15/11/20              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

15/11/20              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

15/11/20              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

 

7η Αγωνιστική

 

22/11/20              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

22/11/20              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

22/11/20              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΦΗ

22/11/20              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

22/11/20              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

22/11/20              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

22/11/20              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

8η Αγωνιστική

 

29/11/20              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

29/11/20              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

29/11/20              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

29/11/20              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

29/11/20              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ

29/11/20              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

 

9η Αγωνιστική

 

06/12/20              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΟΦΗ

06/12/20              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

06/12/20              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

06/12/20              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

06/12/20              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

06/12/20              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

06/12/20              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

10η Αγωνιστική

 

13/12/20              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

13/12/20              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

13/12/20              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

13/12/20              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

13/12/20              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

13/12/20              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

13/12/20              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

11η Αγωνιστική

 

20/12/20              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20/12/20              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

20/12/20              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

20/12/20              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

20/12/20              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΟΦΗ

20/12/20              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

20/12/20              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

12η Αγωνιστική

 

10/01/21              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

10/01/21              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

10/01/21              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

10/01/21              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

10/01/21              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

10/01/21              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

10/01/21              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

13η Αγωνιστική

 

17/01/21              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

17/01/21              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

17/01/21              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

17/01/21              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17/01/21              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

17/01/21              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΦΗ

17/01/21              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

14η Αγωνιστική

 

24/01/21              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

24/01/21              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

24/01/21              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

24/01/21              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24/01/21              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

24/01/21              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΟΦΗ

24/01/21              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

 

15η Αγωνιστική

 

31/01/21              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

31/01/21              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΙΓΑΛΕΩ

31/01/21              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

31/01/21              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

31/01/21              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

31/01/21              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

31/01/21              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

16η Αγωνιστική

 

07/02/21              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

07/02/21              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

07/02/21              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

07/02/21              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

07/02/21              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

07/02/21              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΟΦΗ

07/02/21              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

17η Αγωνιστική

 

21/02/21              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

21/02/21              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

21/02/21              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

21/02/21              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

21/02/21              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

21/02/21              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΟΦΗ

21/02/21              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

 

18η Αγωνιστική

 

28/02/21              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

28/02/21              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

28/02/21              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

28/02/21              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

28/02/21              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

28/02/21              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

28/02/21              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

19η Αγωνιστική

 

07/03/21              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

07/03/21              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

07/03/21              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

07/03/21              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΟΦΗ

07/03/21              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

07/03/21              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

07/03/21              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

 

20ή Αγωνιστική

 

21/03/21              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

21/03/21              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

21/03/21              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

21/03/21              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

21/03/21              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

21/03/21              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

21/03/21              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΙΓΑΛΕΩ

 

21η Αγωνιστική

 

28/03/21              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

28/03/21              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΟΦΗ

28/03/21              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

28/03/21              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

28/03/21              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

28/03/21              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

28/03/21              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

22η Αγωνιστική

 

04/04/21              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

04/04/21              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

04/04/21              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

04/04/21              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

04/04/21              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

04/04/21              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ

04/04/21              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

 

23η Αγωνιστική

 

11/04/21              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

11/04/21              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11/04/21              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

11/04/21              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΦΗ

11/04/21              18:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

11/04/21              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

11/04/21              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

24η Αγωνιστική

 

18/04/21              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

18/04/21              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

18/04/21              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

18/04/21              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

18/04/21              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΑΙΓΑΛΕΩ

18/04/21              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

18/04/21              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

25η Αγωνιστική

 

25/04/21              17:00     ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

25/04/21              17:00     –              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

25/04/21              17:00     Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25/04/21              17:00     ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ          ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

25/04/21              17:00     1ο ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ

25/04/21              17:00     ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

25/04/21              17:00     ΑΘΛ. ΚΕΝ. ΔΑΙΣ                ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

26η Αγωνιστική

 

09/05/21              17:00     ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ             Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

09/05/21              17:00     ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

09/05/21              17:00     ΖΩΓΡΑΦΟΥ         ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

09/05/21              17:00     ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ           ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ

09/05/21              17:00     ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ           ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

09/05/21              17:00     ΒΑΚ        ΟΦΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

09/05/21              17:00     8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ              ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.