allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 4ο όμιλο της Β’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

 

Μετέχουν 13 ομάδες που θα δώσουν από 24 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στην Α2 κατηγορία.

Ο δεύτερος θα δώσει αγώνες μπαράζ με τους δεύτερους των άλλων ομίλων ώστε να υπάρχουν οι επιλαχούσες ομάδες για να αντικαταστήσουν ομάδες της Α2 (2021/22) που θα δηλώσουν αδυναμία.

Οι δύο τελευταίοι  του 4ου ομίλου υποβιβάζονται στη Γ’ Εθνική.

Ο 11ος της τελικής κατάταξης παίζει αγώνες παραμονής με τους 11ους των άλλων ομίλων.

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΚΑΟΧ Ευρώπη ‘ 87-ΑΟ Αρέτσου 64-72

ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 52-71

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά-ΑΟ Πολύγυρου 49-45

ΚΣ Γέφυρας-ΠΣ Ευκαρπίας 73-63

ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδονικός 75-82

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών 74-77

Ρεπό: Πανσερραϊκός

 

2η Αγωνιστική

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Πανσερραϊκός 60-65

Αίας Ευόσμου-Αρετσού 80-71

Πολύγυρος-Λεύκιππος Ξάνθης 45-63

Ευκαρπία-Ερμής Λαγκαδά 86-74

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-ΧΑΝΘ 72-86

Μακεδονικός-Γέφυρα 60-74

 

3η Αγωνιστική

04/11/20             17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 77-63

04/11/20             17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ    ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 64-66

11/11/20             17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ             ΓΕΦΥΡΑ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

04/11/20             17:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

4η Αγωνιστική

01/11/20              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

01/11/20              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

01/11/20              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

01/11/20              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

01/11/20              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΕΦΥΡΑ

01/11/20              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 

5η Αγωνιστική

 

08/11/20              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

08/11/20              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

08/11/20              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

08/11/20              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

08/11/20              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΧΑΝΘ

08/11/20              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

6η Αγωνιστική

 

15/11/20              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

15/11/20              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

15/11/20              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

15/11/20              19:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

15/11/20              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

15/11/20              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

7η Αγωνιστική

 

22/11/20              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

22/11/20              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

22/11/20              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΧΑΝΘ

22/11/20              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΕΦΥΡΑ

22/11/20              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

22/11/20              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

8η Αγωνιστική

 

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

29/11/20              19:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

29/11/20              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

29/11/20              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

9η Αγωνιστική

 

06/12/20              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΧΑΝΘ

06/12/20              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΓΕΦΥΡΑ

06/12/20              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

06/12/20              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

06/12/20              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

06/12/20              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

 

10η Αγωνιστική

 

13/12/20              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

13/12/20              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

13/12/20              17:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

13/12/20              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

13/12/20              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

13/12/20              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

11η Αγωνιστική

 

20/12/20              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

20/12/20              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

20/12/20              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΓΕΦΥΡΑ

20/12/20              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ

20/12/20              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

20/12/20              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

 

12η Αγωνιστική

 

10/01/21              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

10/01/21              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

10/01/21              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

10/01/21              17:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

10/01/21              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

10/01/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

 

13η Αγωνιστική

 

17/01/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

17/01/21              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

17/01/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

17/01/21              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΕΦΥΡΑ

17/01/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΧΑΝΘ

17/01/21              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

14η Αγωνιστική

 

24/01/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

24/01/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

24/01/21              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

24/01/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΕΦΥΡΑ

24/01/21              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΝΘ

24/01/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

15η Αγωνιστική

 

31/01/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

31/01/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

31/01/21              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

31/01/21              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

31/01/21              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

31/01/21              17:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

 

16η Αγωνιστική

 

07/02/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ         ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

07/02/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

07/02/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ       ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

07/02/21              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ        ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

07/02/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ            ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΕΦΥΡΑ

07/02/21              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ     ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΝΘ

 

17η Αγωνιστική

 

21/02/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

21/02/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

21/02/21              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

21/02/21              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

21/02/21              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

21/02/21              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

18η Αγωνιστική

 

28/02/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

28/02/21              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

28/02/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

28/02/21              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

28/02/21              17:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΓΕΦΥΡΑ

28/02/21              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 

19η Αγωνιστική

 

07/03/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

07/03/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

07/03/21              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

07/03/21              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ

07/03/21              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

07/03/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

20ή Αγωνιστική

 

21/03/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

21/03/21              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

21/03/21              17:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

21/03/21              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

21/03/21              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

21/03/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

21η Αγωνιστική

 

28/03/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

28/03/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΧΑΝΘ

28/03/21              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΕΦΥΡΑ

28/03/21              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

28/03/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

28/03/21              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

22η Αγωνιστική

 

04/04/21              17:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

04/04/21              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

04/04/21              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

04/04/21              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

04/04/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

04/04/21              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

23η Αγωνιστική

 

11/04/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΓΕΦΥΡΑ

11/04/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

11/04/21              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΧΑΝΘ

11/04/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

11/04/21              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

11/04/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

 

 

24η Αγωνιστική

 

18/04/21              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

18/04/21              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

18/04/21              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

18/04/21              17:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

18/04/21              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

18/04/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ                -ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

25η Αγωνιστική

 

25/04/21              17:00     ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ      ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

25/04/21              17:00     Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

25/04/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΕΦΥΡΑ

25/04/21              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΧΑΝΘ

25/04/21              17:00     ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

25/04/21              17:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

 

26η Αγωνιστική

 

09/05/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

09/05/21              17:00     Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

09/05/21              17:00     ΛΑΓΚΑΔΑ            ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

09/05/21              17:00     ΓΕΦΥΡΑΣ              ΓΕΦΥΡΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

09/05/21              17:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

09/05/21              17:00     ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ           ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.