www.allstarbasket.gr
Από τον αγώνα Φανάρια Νάξου-Έσπερος Καλλιθέας

Με την 4η αγωνιστική στους τρεις πρώτους ομίλους και την 5η στον 4ο όμιλο, συνεχίστηκε την Κυριακή το Πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής Ανδρών.

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών:

(Η σελίδα ανανεώνεται με νέα φύλλα αγώνα και τα στοιχεία που απομένουν στις βαθμολογίες)

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
4η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα

Παπάγου-Πανελευσινιακός 77-74
Αχαγιά 82-Εθνικός Πειραιά 73-83
ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια»-Έσπερος Καλλιθέας 84-68
ΚΑΟ Κορίνθου-Ένωση Ιλίου 72-59
ΝΕΟ Ληξουρίου-Πεντέλη 74-62
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 76-74
Ρεπό :  Αργοναύτης Ραφήνας

Οι αγώνες αναλυτικά:

Παπάγου-Πανελευσινιακός 77-74

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης-Παπαφωτίου-Αναστασίου

Δεκάλεπτα: 12-24, 35-39, 50-58, 77-74

Παπάγου (Κουρής): Παπαζήσης 3 (1), Τσούτσος 4, Τρίχας 5 (1), Κόης 19 (3), Βούζας 13 (3), Καρούζος 9 (3), Μαράκης 12, Σολωμός 2, Σοφρωνάς 2, Δελίδης 8

Πανελευσινιακός (Καραχάλιος): Νίκου12 (2), Κούτουλας 5 (1), Καράμπελας 7 (1), Πούρης, Θεοδοσίου 8 (2), Κρασάκης 3, Μουμπάρακ 9 (3), Λεκάκης 3, Παπαφλωράτος 11 (2), Ρουκουνιώτης 16, Δενδρινός

Αχαγιά 82-Εθνικός 73-83

Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Κιουλάφας-Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα: 18-28, 39-49, 59-66, 73-83

Αχαγιά ’82 (Μπερδέσης): Καφέζας 16(2), Κωτσαδάμ, Οικονομόπουλος 5, Μπαρδάκης, Καλογιάννης, Σέρμπος 9(1), Φραντζής24(4),Τάρναρης 8(1),Δαβάνης, Λυμπέρης 12(2),Κατσογιάννης 5(1)

Εθνικός (Καράμπελας): Βαϊδάκης 6(1), Κατσοχειράκης, Γεωργιάδης 12(2), Μπασδέκης 33(7), Λιβανός, Καραφαντής, Κατσαμπάνης, Βασιλακάκης 2, Καρυστινός 12(2),Κασιούμης 10, Καραδημητρίου, Παπουτσής 8(1)

ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» Νάξου-Έσπερος Καλλιθέας 84-68

Διαιτητές: Τηγάνης-Παπαδόπουλος-Λεβεντάκος

Δεκάλεπτα: 22-14, 41-39, 69-49, 84-68

Τα Φανάρια (Τσαουσίδης-Γαρδίκης): Ποίτης, Δόγκλης, Ψαρόπουλος 13 (3), Μάκαρης 2, Προδρόμου 14 (1), Χάρος 3 (1), Βουτυρόπουλος, Σαρρής, Αναγνωστόπουλος 21, Σεϊντίνι, Κατσουλάκος 7, Μιλεντίγεβιτς 24 (2)

Έσπερος Καλλιθέας (Ταυρόπουλος): Κολιός 3 (1), Αγγελόπουλος, Οικονόμου 5, Καράβολας 14 (1), Αδαμόπουλος 3, Καψαμπέλης, Οικονομίδης 5 (1), Ολύμπιος 6 (2), Κάπρης 8 (1), Χαρούνι 4, Μαγιντόμπε 20 (3)

ΚΑΟ Κορίνθου-Ένωση Ιλίου 72-59

Διαιτητές: Κανελλόπουλος-Τσακιράκη-Λάμπος

 

Δεκάλεπτα: 22-9, 43-25, 58-46, 72-69

ΚΑΟ Κορίνθου (Σορώτος): Γ.Μακρής 3, Πρεδάρης 9(2), Δ.Μακρής 11, Κοντραφούρης 7, Φακοπουλίδης 12(1), Δούκας 6, Τσιάκος 12, Κωνσταντίνου 4(1), Αδαμόπουλος, Λάκοβ 8(2)

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας – Αγγελόπουλος): Κοντούλης,Δαρμής 2, Γεροκώστας 4, Φουντάς 16(2), Σπυρόπουλος 22(1), Μπέλλας Οδ. 10(3), Τσιουμπρής 4, Πανουσόπουλος Θ. 7(1), Καλύβας 2, Πανουσόπουλος Κ 2

ΝΕΟ Ληξουρίου-Πεντέλη 74-62

Διαιτητές: Παναγιώτου-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης

Δεκάλεπτα: 18-20, 37-37, 56-47, 74-62

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 76-74

Διαιτητές: Ραχιώτης-Καρακωνσταντόπουλος-Καλογριάς

Δεκάλεπτα: 18-29, 37-45, 51-52, 68-68 (κ.α.), 74-72
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Δικαιόπουλος, Καραμίντζος, Γιαννόπουλος, Καραλευθέρης 18 (3), Στεργιάκης 8, Κοντός 16 (1), Αφαλίδης 4, Λίτσος 9 (1), Μπίγγος, Καραχάλιος 11, Γεωργοπαπαδάκος 10 (2)
ΑΕ Ν. Κηφισιάς (Λαδικός): Ιωάννου 11 (2), Μοσχοβίτης 5 (1), Μακρυγιάννης 8 (2), Στεργίου, Χαρταβέλλας, Πετροδημόπουλος 12 (2), Μανούσος 22 (1), Χατζηνικόλας 13 (1), Κουκάκης 1, Καρακώτσας, Μαλέλης 2

Η βαθμολογία

1.Έσπερος Καλλιθέας (3-1) 7
2.ΦΕΑ (3-1) 7
3.ΚΑΟ Κορίνθου (3-1) 7
4.Παπάγου (3-1) 7
5.Εθνικός Πειραιά (2-2) 6
6.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» (2-2) 6
7.Αχαγιά 82 (2-2) 6
8.ΝΕΟΛ* (2-1) 5
9.Ένωση Ιλίου (1-3) 5
10.Πεντέλη (1-3) 5
11.Αργοναύτης Ραφήνας* (1-2) 4
12.Νέα Κηφισιά* (1-2) 4
13.Πανελευσινιακός* (0-3) 3

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

Πανελευσινιακός-Αχαγιά 82

Εθνικός-ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»

Έσπερος Καλλιθέας-ΚΑΟ Κορίνθου

Ένωση Ιλίου-ΝΕΟ Ληξουρίου

Πεντέλη-Αργοναύτης Τριγλιας

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Παπάγου

 

2ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Πρωτέας Βούλας-Δούκας 82-55

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Άρης Νίκαιας 73-64

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΟΦΗ 67-69

Αιγάλεω-ΝΕ Μεγαρίδος 77-72

Π. Φάληρο-Μανδραϊκός 55-58

Πανιώνιος-ΚΑΟ Μελισσίων 81-75

Ηλυσιακός-ΑΟΚ Χανιά 79-83

 

Οι αγώνες αναλυτικά:

Πρωτέας Β.-Δούκας 82-55

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ.-Αργυρούδης-Χριστοδουλάκης

Δεκάλεπτα: 25-9, 44-23, 57-40, 82-55

Πρωτέας Βούλας: Δενδρινός 14 (2), Καραμολέγκος 7 (1), Τσακναρίδης 2, Κυριλής 11 (1), Μόρφης 12 (2), Βλάχος, Καλαμπόγιας, Ματσάγγος 8, Γάργαλης 9 (2), Συγκούνας 2, Σκορδάς 15, Βασνιέφσκι 2

ΑΣΕ Δούκα (Αγγέλου – Δανιήλ): Μαγουλάς 3 (1), Λαγός, Γαρμπής 12 (2), Αναστασόπουλος, Βασιλαντωνάκης, Ντιαλλό 8, Κορκόντζελος, Μουλάς 5 (1), Λάκκας 4, Σωτηράκης 6 (1), Μιχαήλ 4, Ματζιώρης 13 (1)

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Άρης Νίκαιας 73-64

Διαιτητές: Στρέμπας-Χρηστίδης Π.-Ναστούλης

Δεκάλεπτα: 25-15, 38-41, 55-48, 73-64

ΕΦΑΟΖ (Μάνος, Ζωηρού): Μαυροειδάκος 6 (1), Μπαρμπαρής 20 (1),Βάρσος 24 (4), Μαγκουνής 7, Κριζέας, Καλαϊτζάκης 4, Ροζακέας 2, Μέξης 2, Σταύρου-Λειβαδίτης, Πουλυμενάκος, Χατζής 8 (1)

Άρης Νίκαιας (Παύλος, Μωϋσιάδης): Τσιότρας 9, Καππής 8, Καραβανάς 3 (1), Γρηγοροπούλος, Μπουρίτης, Τσάτας 8, Πρίτσος 16 (2), Κόλλιας 9, Λάτσης 4 (1), Πεταλάς 4, Βαρλάς 3 (1)

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΟΦΗ 67-69

Διαιτητές: Καρακάσης-Ελ Ανύ-Μακρόπουλος

Δεκάλεπτα: 11-11,32-27,49-42,67-69

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Δεγαΐτας): Γκάτζο 15 (3), Δήμου 12(1), Νάτσος 2, Ξιούρας 7 (2), Δέδες 8 (2), Παναγής, Πιτούλης 8,Δρίβας 8, Βαρσαμούλης 3,Βαρνάβας,Ανδράκακος, Τσάβος 4

ΟΦΗ (Ράλλης – Καρλάφτης): Λιανός 8, Μποχωρίδης 9(3), Μητρόπαππας 15, Καρλάφτης 3(1),Μηλαθιανάκης 2, Αγαπιάδης 16 (2), Πρωτογεράκης 13, Πάλλης, Καψάλης, Λιουδάκης, Καμπάκας, Θεοδωρίδης 3 (1)

 

Αιγάλεω-ΝΕ Μεγαρίδος 77-72

Διαιτητές: Ζακεστίδης-Κονταράτος-Αυγερινός

Δεκάλεπτα: 20-21, 37-40, 57-56, 77-72

Αιγάλεω: Κουμπούρας 11(1), Ντακούλιας 22(4), Λούκας 5(1), Παπανδρέου 4, Πολέμης 3(1), Καρασταμάτης 15(3), Μαχαίρας 7, Ψημίτης 4, Παπαδολιάς 6

Π. Φάληρο-Μανδραϊκός 55-58

Διαιτητές: Καραβίτης-Τζίμης-Τεφτίκης

Πανιώνιος-ΚΑΟ Μελισσίων 81-75

Διαιτητές: Παντελίδης-Αποστολίδης Β.-Σιδέρης

Ηλυσιακός-ΑΟΚ Χανιά 79-83

Διαιτητές: Κοντίλης-Αγγελής-Καραμπιτσάκος

Δεκάλεπτα: 17-24, 36-47, 62-67, 79-83

Ηλυσιακός (Λιτόπουλος): Ιορδάνογλου 2, Γραμματίκας 8 (1), Φώτσης 21 (3), Μπινιάκου, Καλδής 13 (2), Υμερι 2, Κεφαλάς 11 (2), Στασινόπουλος 16, Μπάζιος 2, Παπαδής 4

ΑΟΚ Χανιά (Κεσαπίδης): Χουχούμης 25 (3), Βαζούκης 3 (1), Στογιάνοβιτς 7, Ψάρας 13 (3), Σανδραμάνης 11 (2), Νέσσης, Κουρέπης 15, Παναρετάκης 2, Τσιρογιάννης 3 (1), Παπαδάκης 4

 

Η βαθμολογία

1.Αιγάλεω (4-0) 8
2.Πρωτέας Βούλας (3-1) 7
3.Μεγαρίδα (3-1) 7
4.Πανιώνιος (3-1) 7
5.ΟΦΗ (3-1) 7
6.Χανιά (2-2) 6
7.ΕΦΑΟΖ (2-2) 6
8.Ηλυσιακός (2-2) 6
9.Μελίσσια (1-3) 5
10.Παλαιό Φάληρο (1-3) 5
11.Κρόνος Αγίου Δημητρίου (1-3) 5
12.Δούκας (1-3) 5
13.Μανδραϊκός (1-3) 5
14.Άρης Νίκαιας (1-3) 5

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου

Άρης Νίκαιας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου

ΟΦΗ-Αιγάλεω

ΝΕ Μεγαρίδος-Π. Φάληρο

Μανδραϊκός-Πανιώνιος

ΚΑΟ Μελισσίων-Ηλυσιακός

ΑΟΚ Χανιά-Πρωτέας Βούλας

 

 

3ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Δόξα Λευκάδας-Αίολος Τρικάλων 79-67 (παρ.)

Τιτάνες Παλαμά-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 70-64

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου 53-49

Ερμής Σχηματαρίου-Νίκη Βόλου 84-71

Ιωάννινα ΣΚ-Πρωτέας Γρεβενών 66-60

Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων 64-91

 

Οι αγώνες αναλυτικά:

Δόξα Λευκάδας-Αίολος Τρικάλων 79-67

Διαιτητές: Δαρλαμήτσος-Λογοθέτης-Γεράνιος

Δεκάλεπτα: 7-15, 25-33, 49-50, 65-65(κ.α.), 79-67

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος, Αργυρός, Κοντούδης, Κατωπόδης 22(5), Βαγενάς 8(2), Μούτσα, Καφές, Μάλφας, Κουρτίδης 25(3), Τζακόπουλος 7(1), Καραγιαννίδης 15(2), Λαζάρου 2

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι (Φόρος): Ζώρζος, Ευαγγελακόπουλος, Μόσιαλος 6(1), Παππάς 18(4), Χατζής, Τσιγγενόπουλος 2, Κολότσιος 5(1), Ψύρρας 6(2), Θέος 13(1), Δέσπος 17

Τιτάνες Παλαμά-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 70-64

Διαιτητές: Τσιαπλής-Πράττος-Παπανικολάου Γ.

Δεκάλεπτα: 16-18, 34-30, 55-48, 70-64

Τιτάνες Παλαμά (Χατζιάρας): Τσούμας Γ. 4,  Μάνος 7(1), Καραδήμας 7, Ξένος, Τσούμας Σ. 10(2), Φαλιάκης 2, Μανδαλάκης 33(3), Μούμογλου 7 (1), Αρχοντούλης, Βλάχος

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Παπαργυρόπουλος 14, Λάππας 2, Τσεζμετζιδης 2, Στεφάνου 2, Ρουμελιώτης 20(2), Ευθυμίου 7, Παπασπύρος, Μαγκελακης 5(1), Ιωαννίδης, Αργύρης 6, Τεπετιδης 6, Νέστορας

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου 53-49

Διαιτητές: Θεοδώρου-Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος

Δεκάλεπτα: 8-13, 25-25, 43-38, 53-49

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ψυχογιός 10(2), Πανταζής 7(2), Γεωργαντζάς 10(3)), Αρκούδας, Παπαστολόπουλος, Παπακώστας, Κρεμμύδας 12(2), Αντωνίου 6, Καλλιάρας 8, Τουφεξής, Οικονόμου

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Γκοντόπουλος 11(2), Ιλτσογλου 9(1), Αγκρής, Αναγνωστόπουλος, Καραμήτσος 3, Ευαγγελινός 2, Σταθούρος 2, Σιμάκης 15(3), Παρασκευάς 7, Γιαννίκος

Ερμής Σχηματαρίου-Νίκη Βόλου 84-71

Διαιτητές: Ξέρας-Παζώλης-Γεωργούλης

24-20, 41-35, 67-53, 84-71.

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου-Γιαννακόπουλος): Κυριακόπουλος 21 (4), Ανδρέου, Δουρούκης 5 (1), Ζαρμακούπης 9, Χατζηγιαννάκης, Μπόρσης, Καλημέρης 8, Μπακέας 3 (1), Χάλιος, Κωνσταντακάκης 9 (1), Μπότσης, Δημητριάδης 29 (2).

Νίκη Βόλου (Μαύρος): Νίκολης 3 (1), Βερτζάγιας 7 (1), Σπανόπουλος, Σκουφέζης, Ζησόπουλος, Κουτίνας 21 (3), Λόλας 5, Μπουσκολίτης, Δελεντζές, Ξενιτίδης 9 (1), Καλλές 7, Σαριμπαλίδης 19 (4).

Ιωάννινα ΣΚ-Πρωτέας Γρεβενών 66-60

Διαιτητές: Παπαγερίδης-Μελανίδης-Χατζηχαρίσης

Δεκάλεπτα: 14-12, 29-33, 42-47, 66-60

ΣΚ Ιωάννινα (Παπαδόπουλος-Χαντέλης): Μουρατίδης 23(2), Τσατάλας 11(1), Κωνσταντινίδης 3, Καραμπίνης 9(2), Σπηλιόπουλος 16(2), Σταμίρης 2, Σωτηρίου, Παπαγιάννης, Ρούζιος 4, Σφουγγάρης.

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Γρίψιος 4, Κλωνάρας 8, Παλάσκας 9(2), Παπαδόπουλος Ν. 6, Σιπιτάνος 12(2), Κωνσταντίνου 11(3), Μπόζιαρης 5, Μαλιούρας 6

Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων 64-91

Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 15-16, 23-45, 45-67, 64-91

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Ντόβας, Μπαρζού 16(3), Μωϋσίδης 7(1), Καλογεράτος 10(1), Κυριάκου 5, Τζιοβάρας, Ματράκας, Μανούσος 16(1), Εσέρπογλου, Πεϊμανίδης 8(2), Αλευρίδης, Ρογγότης 2

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Νικολόπουλος 33(8), Γυφτάκης 17(1), Μπαζάκας 10, Κάννης 15(3), Βαγγέλης 2, Ιωαννίδης, Αντωνίου, Παππάς, Μητρόπουλος, Ψάλτου 14

 

H βαθμολογία

1.Ερμής Σχηματαρίου (4-0) 8
2.Ίκαροι Τρικάλων* (3-0) 6
3.Νίκη Βόλου (2-2) 6
4.ΣΚ Ιωάννινα (2-2) 6
5.Δόξα Λευκάδας (2-2) 6
6.Τιτάνες Παλαμά (2-2) 6
7.Αναγέννηση Καρδίτσας (2-2) 6
8.Αίολος Γόμφων* (2-1) 5
9.Έσπερος Λαμίας* (2-1) 5
10.ΑΓΣ Ιωαννίνων (1-3) 5
11.Πρωτέας Γρεβενών (1-3) 5
12.Ολυμπιακός Βόλου* (1-2) 4
13.ΓΑΣ Μελίκης  (0-4) 4

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

Ίκαροι Τρικάλων-Δόξα Λευκάδας

Αίολος Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά

Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Β.-Ερμής Σχηματαρίου

Νίκη Βόλου-Ιωάννινα ΣΚ

Πρωτέας Γρεβενών-Μελίκη

 

 

4ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία 76-78

Κομοτηνή-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 59-58

Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος 62-54

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός

Αίας Ευόσμου-Πανσερραϊκός

ΜΕΝΤ-Μαχητές Πειραματικού 61-81

 

Οι αγώνες αναλυτικά:

Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία 76-78

Διαιτητές: Ντούρας-Σαρακενίδης-Τσάνταλη

Δεκάλεπτα: 20-18, 44-45, 56-59, 76-78

Λεύκιππος Ξάνθης (Λεμονίδης): Μαραβέγιας 21, Παλλάκης 2, Μακαρατζής 2, Περρής 4, Τσίλογλου, Μαυρογιάννης 7, Στουρνάρας, Μηντζαρίδης 3, Μανάκας 12, Βοϊβατόπουλος 2, Χρήστου 23

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου-Δαδάλας): Βογιατζής 6, Τουλούπης 24, Φόρογλου, Μελαδιανός 7, Βρεττάς 12, Χολέβας 13, Πλεξίδας 3, Γκαβέζος 6, Ζαφειρούδης 5, Βουρτζούμης, Κρίτσικας, Χαρτόπουλος 2

Κομοτηνή-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 59-58

Διαιτητές: Ξενικάκης-Παπαθανασίου Στ.-Δέλλας

Δεκάλεπτα: 12-22, 25-37, 41-45, 59-58

ΓΑΣ Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Καρκατσέλης, Κάφκε 13(1), Μαλανδρής 14,  Παπανδρεόπουλος 8(1), Ζεκιριέ 7, Μπορμπίδης, Κάλτσος 4, Ναλμπάντης 5, Γκιουζελίδης 5, Χαλήλ 3, Ρίννης

ΚΑΟ Χαλκιδικής (Παναγιωτόπουλος-Βέτσος):  Σερέτης, Ράντονιτς, Φιλοξενίδης 18, Δεληγιώργης 19(4), Νταρατάνας, Γκατζιούρας 12, Τύπος 2, Δήμου 4, Ντούνι 3

Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος 62-54

Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Ελευθεριάδης Πλ.-Λαδάς

Δεκάλεπτα: 16-12, 29-23, 46-37, 62-54

Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 15(3), Καμπέρης, Μητρόπουλος, Πλιούκας 4, Χρυσόπουλος 17(4), Φυλάκης , Πεχλιβανίδης, Γκέλιος 10(1), Καμαριώτης 5, Ταουσάνης, Λογοθέτης 11

ΑΟ Πολυγύρου (Τσούρμας): Πιπιλιάρης 7,  Βαφειάδης 16(3), Κουτουξίδης 13, Καρασίμος 2, Μπόλδογλου 4, Καντάρκος 4, Καντιρτζίδης, Ντινάκης 8(2)

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός 41-56

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Τσαρδούλιας

Δεκάλεπτα: 10-11, 17-28, 25-40, 41-56

ΧΑΝΘ (Κεραμεύς-Κοκκινόπουλος): Μαργαριτόπουλος 2, Απαζίδης, Αλτίνης 6, Κυλαντωνίδης Π., Ζιάκας 3, Συμεωνίδης 8, Δημητρίου 11(1), Ρουκουνάκης 2, Ιωαννίδης, Τσιριλάκης 3, Χιτικούδης, Ιωάννου 4

Μακεδονικός (Ντολόπουλος): Δημητριάδης 6, Αμπαράς 11(1), Ρόπουτης 3(1), Βαρδής, Γκύζης 7(1), Αζίζης 7(1), Φωτιάδης, Κομμάτας, Φλιάτης Ι. 5, Πέργουλης, Φλιάτης Γ. 15(1), Γεωργάκης 6

Αίας Ευόσμου-Πανσερραϊκός 69-73

Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Ντόγκας-Χατζηκώστας

Δεκάλεπτα: 25-22, 33-40, 55-56, 69-73

Αίας Ευόσμου (Κωστόπουλος): Αναστασόπουλος 3(1), Λαζαρίδης, Κοτσάνος 14, Γαλανίδης 8, Μάρουσιτς 21(2), Παναγιώτου, Μπαλτζόπουλος 2, Κιγμέτογλου 10(1), Κάτζος 3(1), Καλαμπάκας 8

Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 1,4(1) Ντίνος 14(1), Δατσιάδης 11(1), Γκούτζιας, Ασημάκης 13(2), Μπίλιος 21(4), Κουμανιώτης

ΜΕΝΤ-Μαχητές Πειραματικού 61-81

Διαιτητές: Μπακάλης-Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης Β.

Δεκάλεπτα: 13-15, 30-33, 50-60, 61-81

ΜΕΝΤ (Τζιβάνης-Γιοβάννης): Ζεϊμπέκης Α. 4, Ζεϊμπέκης Σ., Ψευτογκάς 3(1), Μιχαηλίδης 17, Κατσαμούρης 10(1), Τοπουζίδης 2, Τριανταφύλλου , Στόλης 10, Πασχαλίδης 10, Κάσουρας 5(1), Σανγκαρέ

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζούλης): Γεωργίου 16(2), Κόκκινος 4, Μισαηλίδης, Πετράκης 11(2), Νότης 15(1), Καραγιώργος 12(4), Κουτσοκώστας 4, Παπασάβογλου 6(2), Κόνσουλας 7(1), Κυργάκης, Μπάδης 4, Βαϊντερλής 2

Η βαθμολογία

1.Ερμής Λαγκαδά (4-1) 9

2.Μαχητές Πευκών* (3-1) 7

3.Αίας Εύσομου* (3-1) 7

4.ΠΣ Ευκαρπίας* (3-1) 7

5.Πανσερραϊκός (2-3) 7

6.Μακεδονικός* ++ (3-0) 6

7.ΚΣ Γέφυρας* (2-2) 6

8.Λεύκιππος Ξάνθης* (2-2) 6

9.ΧΑΝΘ* (2-2) 6

10.Κομοτηνή (1-4) 6

11.Πολύγυρος ++ (1-2) 5

12.ΜΕΝΤ* ++ (1-2) 4

13.ΚΑΟ Χαλκιδικής* (0-4) 4

14.Αρετσού Καλαμαριάς* ++ (0-2) 2

*Έχουν κάνει το ρεπό τους +Έχουν αγώνες λιγότερους

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Λεύκιππος Ξάνθης

Πολύγυρος-Κομοτηνή

Μακεδονικός-Ερμής Λαγκαδά

Αρετσού Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ

Ευκαρπία-Αίας Ευόσμου

Πανσερραϊκός-Γέφυρα

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.