ΠΑΟΚ-Χανιά

Ο ΠΑΟΚ (8-2) συνέτριψε με 86-56 τον ΟΑ Χανίων (7-3), στο PAOK Sports Arena, στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής του Β’ γύρου της Α1 Γυναικών.

Με αυτή τη νίκη, ο Δικέφαλος ανέβηκε στην τρίτη θέση της βαθμολογίας, ενώ κάλυψε και το -10 (74-64) της ήττας του στον αγώνα του πρώτου γύρου, έτσι υπερέχει σε πιθανή ισοβαθμία με τα Χανιά.

ΠΑΟΚ-Χανιά

Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε με διαφορά 24 πόντων στο πρώτο ημίχρονο (54-30) και παρά την αντίδραση των Χανίων στο τρίτο δεκάλεπτο (μείωσαν σε 64-48), έφτασε σε μια άνετη νίκη με το τελικό 86-56.

ΠΑΟΚ-Χανιά

Στις 20:00 παίζουν ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Παναθηναϊκός και ο αγώνας θα καλυφθεί διαδικτυακά από το sporthero.gr.