allstarbasket.gr

Τους διαιτητές για τη 19η αγωνιστική της EKO Basket League αλλά και της Α2 όρισε η ΚΕΔ/ΕΟΚ, αν και θα προβεί σε αντικατάσταση του Παναγιώτη Αναστόπουλου που ζήτησε να μην τον υπολογίζει η επιτροπή!

Για την EKO Basket League, διεξάγεται ένας αγώνας το Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, μεταξύ Ρεθύμνου-Λαυρίου, λόγω του ρεθεμνιώτικου καρναβαλιού, την επόμενη εβδομάδα κι όλοι οι υπόλοιποι το επόμενο Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου.

Στην Α2, αυτό το Σάββατο (22/02) διεξάγονται επτά αγώνες κι ένας θα γίνει την Τετάρτη (26/02).

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της EKO Basket League είναι:

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Μ. Μερκούρη 15.30 Ρέθυμνο-Λαύριο megabolt Καρακατσούνης-Θεονάς-Λόρτος (Μπορμπαντωνάκης)

Σάββατο 29 Φεβρουαρίου

Α. Παπανδρέρου 17.45 Περιστέρι winmasters-Προμηθέας Π. Πουρσανίδης Γ.-Ανδρικόπουλος-Παντελίδης (Βιδάλης)

Ν. Σαμαράς 15.00 Ήφαιστος Λήμνου-ΠΑΟΚ Αναστόπουλος*-Τζαφλέρης-Ζακεστίδης (Σαλαβός)

Καλλιθέας 15.30 Κολοσσός H Hotels-Άρης Κορομηλάς-Παπαπέτρου-Μπήτης (Βιντζηλαίος)

Σ. Μπεφόν 15.30 Πανιώνιος Su Casa-ΑΕΚ Τσαρούχα-Παναγιώτου-Κάρδαρης (Παλάτος)

ΟΑΚΑ 18.00 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ -Λάρισα Μάνος-Σκούτας-Κοϊμτζόγλου (Τεφτίκης)

Κυριακή 1 Μαρτίου

Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Ιωνικός Ν. affidea Σχινάς-Καλδίρης-Ταρενίδης Στ. (Παραλυκίδης)

*Θα αντικατασταθεί. 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ EKO BASKET LEAGUE

EKO BASKET LEAGUE ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ/ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Δάφνη Δαφνίου Ζαχαρής-Ξενικάκης-Ντούρας (Παπαδόπουλος Ν.)

Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Τρίτων Τζιοπάνος Ν.-Αγραφιώτης Ιωάν.-Τσιρτσιμάλης (Τέγα)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Χαρίλαος Τρικούπης Ανδρικόπουλος-Καλδίρης-Κωνσταντινίδου (Μπέστιας)

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Φίλιππος Βέροιας Χαλαμπαλάκης-Νάστος-Μαρίγλη (Άκελ)

ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός Β Piraeus Bank-Οίαξ Ναυπλίου Κατραχούρας-Μαλαμάς-Σκανδαλάκης (Ντίνος)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Αμύντας Πιτσίλκας-Ταρενίδης Στ.-Τσουμαχίδης (Μπρίγκος)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Ψυχικό Μάνος-Παυλόπουλος-Τζίμης (Βιδάλης)

Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου

Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-Απόλλων Π. Τσώνος-Θεονάς-Σπυρόπουλος (Θεοδωρόπουλος)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ/ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α2

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.