Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα του Πρωταθλήματος Α2 Εθνικής Κατηγορίας για την περίοδο 2019/20. 

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019/20

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική (5/10/2019):

ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 81-78

ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΠΑΓΚΡΑΤΙ 87-77

ΑΓΡΙΝΙΟ-ΨΥΧΙΚΟ 79-59

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 92-82

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β’ PIRAEUS BANK – ΤΡΙΤΩΝΑΣ 74-56

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 87-91

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 92-67

ΑΜΥΝΤΑΣ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 59-83

 

2η Αγωνιστική (12/10/19):

ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ 70-67

ΨΥΧΙΚΟ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 62-71

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΓΡΙΝΙΟ 73-80

ΤΡΙΤΩΝΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 70-78

Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B’ PIRAEUS BANK 83-72

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 73-69

ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 68-75

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΑΜΥΝΤΑΣ 75-71

 

3η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 88-60

ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΨΥΧΙΚΟ 67-80

ΑΓΡΙΝΙΟ-ΤΡΙΤΩΝΑΣ 74-62

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  -ΑΜΥΝΤΑΣ 70-67

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙ 85-73

(06/11) ΚΑΡΔΙΤΣΑ-  ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 90-82 (κ.α. 75-75)

(06/11) ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 80-87

(06/11) ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 83-77

 

4η Αγωνιστική

 

(20/11/19) ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ 65-55

(20/11/19) ΤΡΙΤΩΝΑΣ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 91-81

(20/11/19) ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΑΓΡΙΝΙΟ 103-80

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 71-89

ΑΜΥΝΤΑΣ-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 58-71

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 85-73

ΨΥΧΙΚΟ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 94-76

(04/12/19) ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK 85-89

 

5η Αγωνιστική

(02/11/2019)

ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΤΡΙΤΩΝΑΣ 80-64

ΚΑΡΔΙΤΣΑ-  ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 72-83

ΑΓΡΙΝΙΟ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 68-42

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 94-82

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK-ΑΜΥΝΤΑΣ 77-58

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 77-57

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΨΥΧΙΚΟ 77-86

ΠΑΓΚΡΑΤΙ-  ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 76-68

 

6η Αγωνιστική

XΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-65

ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΓΡΙΝΙΟ 96-80

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK 61-63

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 60-69

ΤΡΙΤΩΝΑΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙ 77-72

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΨΥΧΙΚΟ 74-70

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 85-77

(13/11)  ΑΜΥΝΤΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 79-89

 

7η Αγωνιστική

(16/11/2019)

1ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 64-65

ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 77-60

ΑΓΡΙΝΙΟ-ΑΜΥΝΤΑΣ 76-80 (παρ.)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 92-77

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 89-85 (παρ.)

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 58-62 (παρ.)

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 88-74

ΨΥΧΙΚΟ-ΤΡΙΤΩΝΑΣ 71-64

8η Αγωνιστική

ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-74

ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ)       ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ 65-75

ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΓΡΙΝΙΟ 98-81

ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 77-81

ΣΕΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 77-66

ΚΓ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 82-71

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ    ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΨΥΧΙΚΟ 79-74

ΣΤΡΕΦΗ    ΤΡΙΤΩΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 73-105

 

9η Αγωνιστική

(30/11/2019)

ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 65-81

ΑΓΡΙΝΙΟ-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 74-72

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK 84-88

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΤΡΙΤΩΝΑΣ 75-67

ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΑΓΚΡΑΤΙ 82-74

ΨΥΧΙΚΟ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 73-62

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-  ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 76-82

(01/12) ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΜΥΝΤΑΣ 60-62

 

10η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  – ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-68

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ 87-63

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B’ PIRAEUS BANK – ΑΓΡΙΝΙΟ 90-73

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 113-80

ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 74-58 

ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΨΥΧΙΚΟ 76-80

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 81-84

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΤΡΙΤΩΝΑΣ  80-73 

 

11η Αγωνιστική (14/12)*

ΑΝΑΤΟΛΙΑ –  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 88-70

ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B’ PIRAEUS BANK 58-49

ΑΓΡΙΝΙΟ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 85-90

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 68-84

(17/12) ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 58-76

ΨΥΧΙΚΟ – ΑΜΥΝΤΑΣ 76-59

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 64-84

ΤΡΙΤΩΝΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 78-71

 

12η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B’ PIRAEUS BANK – ΑΝΑΤΟΛΙΑ 74-62

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ 102-72

ΑΓΡΙΝΙΟ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 77-78 (παρ)

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 106-90

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΨΥΧΙΚΟ 81-68

ΑΜΥΝΤΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 76-85

ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΤΡΙΤΩΝΑΣ 73-75

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 66-81

 

13η Αγωνιστική

ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 80-90

ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΑΓΡΙΝΙΟ 62-59

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 92-75

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B’ PIRAEUS BANK 79-65

ΨΥΧΙΚΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 68-83

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 86-81

ΤΡΙΤΩΝΑΣ – ΑΜΥΝΤΑΣ 65-73

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 81-77

 

14η Αγωνιστική

ΑΓΡΙΝΙΟ – ΑΝΑΤΟΛΙΑ 64-66

ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 95-78

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 98-96

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B’ PIRAEUS BANK – ΨΥΧΙΚΟ 65-71

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 89-71

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΤΡΙΤΩΝΑΣ 79-58

ΑΜΥΝΤΑΣ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 60-70

ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 83-60

15η Αγωνιστική

(18/01/2020)

ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 64-74

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 78-84

ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΓΡΙΝΙΟ 69-71

ΨΥΧΙΚΟ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 67-61

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK 80-82

ΤΡΙΤΩΝΑΣ-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 62-68

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 88-84

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΜΥΝΤΑΣ 75-57

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

16η Αγωνιστική

(25-26/01/20)

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ 67-68

ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 70-66

ΨΥΧΙΚΟ-ΑΓΡΙΝΙΟ 77-72

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 83-87

ΤΡΙΤΩΝΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK 67-77

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 83-82

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 82-80 (64-64 κ.α., 71-71 1η παρ.)

ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΜΥΝΤΑΣ 74-57

 

17η Αγωνιστική

ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 108-99 (79-79 κ.α., 87-87 1η παρ., 95-95 2η παρ.) 

ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ 79-55

ΑΓΡΙΝΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 69-68

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΤΡΙΤΩΝΑΣ 74-89

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B PIRAEUS BANK – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 72-71

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 86-74

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 77-82

ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 89-87 (81-81 κ.α.)

 

18η Αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-68

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 82-79

ΤΡΙΤΩΝΑΣ-ΑΓΡΙΝΙΟ 54-68

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 95-72

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B PIRAEUS BANK 70-85

ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 78-81 (παρ.)

ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 71-73

ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 98-80

 

19η Αγωνιστική

ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 83-76

ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΤΡΙΤΩΝΑΣ 73-76

ΑΓΡΙΝΙΟ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 80-85

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 86-69

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B PIRAEUS BANK – ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 73-67

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΥΝΤΑΣ 76-57

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΨΥΧΙΚΟ 76-59

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 80-73

 

20ή Αγωνιστική

 

ΤΡΙΤΩΝΑΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ 89-85

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 99-80

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΡΙΝΙΟ 72-58

ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 73-74

ΑΜΥΝΤΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK 69-81

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 71-64

ΨΥΧΙΚΟ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 94-71

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΓΚΡΑΤΙ 91-90

 

21η Αγωνιστική

 

ΑΝΑΤΟΛΙΑ-  ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 83-73

ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 82-64

ΑΓΡΙΝΙΟ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 75-66

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΜΥΝΤΑΣ 92-68

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 98-68

–     –     ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ  ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΤΡΙΤΩΝΑΣ 97-93

ΨΥΧΙΚΟ-  ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 86-84

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 

22η Αγωνιστική

 

14/03/20              19:00     ΚΓ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ           ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ

14/03/20              17:00     ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ

14/03/20              17:00     ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ)       ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΓΡΙΝΙΟ

14/03/20    17:00  ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

14/03/20              17:00  ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK

14/03/20              17:00   1ο ΚΓ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

14/03/20              17:00     ΚΓ ΜΕΤΣ   ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

14/03/20              17:00     ΣΤΡΕΦΗ                ΤΡΙΤΩΝΑΣ-ΨΥΧΙΚΟ

 

23η Αγωνιστική

 

21/03/20              17:00     ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ.          ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

21/03/20              17:00     ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ          ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΑΜΥΝΤΑΣ

21/03/20              17:00     ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΓΡΙΝΙΟ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

21/03/20              17:00     ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

21/03/20              17:00     ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ     ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK

21/03/20              17:00     ΜΕΤΣ     ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

21/03/20              17:00     ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ        ΨΥΧΙΚΟ-  ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

21/03/20              17:00     1ο ΚΓ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΤΡΙΤΩΝΑΣ

 

24η Αγωνιστική

 

28/03/20              17:00     ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ)       ΑΜΥΝΤΑΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ

28/03/20              17:00     ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  -ΚΑΡΔΙΤΣΑ

28/03/20              17:00     ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΓΡΙΝΙΟ

28/03/20              17:00     ΣΕΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

28/03/20              17:00     ΣΤΡΕΦΗ                ΤΡΙΤΩΝΑΣ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

28/03/20              17:00    ΜΕΤΣ     ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

28/03/20              16:00     ΚΓ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ           ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΨΥΧΙΚΟ

28/03/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ           ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-  ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

25η Αγωνιστική

 

04/04/20              17:00     ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ.          ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

04/04/20              17:00     ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ          ΚΑΡΔΙΤΣΑ-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

04/04/20              17:00     ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΓΡΙΝΙΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK

04/04/20         17:00  ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

04/04/20              17:00     ΜΕΤΣ     ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΜΥΝΤΑΣ

04/04/20              17:00     ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ        ΨΥΧΙΚΟ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

04/04/20          17:00 1ο ΚΓ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

04/04/20              17:00     ΣΤΡΕΦΗ                ΤΡΙΤΩΝΑΣ-  ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

26η Αγωνιστική

 

11/04/20              17:00     ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ

11/04/20              17:00     ΣΕΦ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK-ΚΑΡΔΙΤΣΑ

11/04/20              17:00     ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ       ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΓΡΙΝΙΟ

11/04/20        17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

11/04/20              17:00     ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  -ΠΑΓΚΡΑΤΙ

11/04/20              17:00     ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ)       ΑΜΥΝΤΑΣ-ΨΥΧΙΚΟ

11/04/20              17:00     ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-  ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

11/04/20              17:00     ΚΓ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ           ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΤΡΙΤΩΝΑΣ

 

27η Αγωνιστική

 

15/04/20              17:00     ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ.          ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK

15/04/20              17:00     ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

15/04/20              17:00     ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ           ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΑΓΡΙΝΙΟ

15/04/20              17:00     ΜΕΤΣ     ΠΑΓΚΡΑΤΙ-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

15/04/20              17:00     ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ        ΨΥΧΙΚΟ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

15/04/20              17:00     1ο ΚΓ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ     ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΜΥΝΤΑΣ

15/04/20              17:00     ΣΤΡΕΦΗ                ΤΡΙΤΩΝΑΣ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15/04/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ      ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

28η Αγωνιστική

 

25/04/20              17:00     ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ       ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ

25/04/20              17:00     ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΓΡΙΝΙΟ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ

25/04/20          17:00  ΚΓ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

25/04/20              17:00     ΣΕΦ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK-ΠΑΓΚΡΑΤΙ

25/04/20              17:00     ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΨΥΧΙΚΟ

25/04/20              17:00     ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

25/04/20              17:00     ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ)       ΑΜΥΝΤΑΣ-ΤΡΙΤΩΝΑΣ

25/04/20              17:00     ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

29η Αγωνιστική

 

02/05/20              17:00     ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ.          ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΓΡΙΝΙΟ

02/05/20              17:00     ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ           ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ

02/05/20              17:00     ΜΕΤΣ     ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

02/05/20              17:00     ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ        ΨΥΧΙΚΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK

02/05/20              17:00     1ο ΚΓ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

02/05/20              17:00     ΣΤΡΕΦΗ                ΤΡΙΤΩΝΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

02/05/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΑΜΥΝΤΑΣ

02/05/20              17:00     ΚΓ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

30ή Αγωνιστική

 

09/05/20              17:00     ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ          ΚΑΡΔΙΤΣΑ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ

09/05/20              17:00     ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΚΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

09/05/20              17:00     ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΓΡΙΝΙΟ-ΠΑΓΚΡΑΤΙ

09/05/20              17:00     ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ       ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΨΥΧΙΚΟ

09/05/20              17:00     ΣΕΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B  PIRAEUS BANK-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

09/05/20              17:00     ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΤΡΙΤΩΝΑΣ

09/05/20              17:00     ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

09/05/20              17:00     ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ)       ΑΜΥΝΤΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

Τα ρόστερ των ομάδων

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.