allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 5ο όμιλο της Γ’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

Μετέχουν 10 ομάδες που θα δώσουν από 18 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στη Β’ Εθνική κατηγορία.
Οι τρεις τελευταίοι υποβιβάζονται στα τοπικά πρωταθλήματα των Ενώσεων που ανήκουν.

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

 

Ναύαρχος Βότσης-ΦΟ Αριδαίας 78-85

ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης-ΑΟΚ Βέροιας 75-77

ΑΣ Καστοριάς-Αργος Ορεστικό 64-55

Αετοί Βέροιας-Ικαροι Γιαννιτσών 79-67

Αριστοτέλης Φλώρινας-ΔΕΚΑ 86-60

 

2η Αγωνιστική

 

11/11/20              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ            ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

11/11/20              17:00     ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣ           ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

11/11/20             17:00     ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ         ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

04/11/20            18:00     11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ         ΔΕΚΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ Αριδαίας-Αριστοτέλης Φλώρινας 91-82

 

3η Αγωνιστική

 

18/11/20              17:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’           ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

01/11/20              18:00     ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ         ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

18/11/20              17:00     ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΔΕΚΑ

01/11/20              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ    ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

01/11/20              17:00     ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

 

08/11/20              17:00 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

08/11/20              18:00     11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ         ΔΕΚΑ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

08/11/20              17:00     ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

08/11/20              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ            ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

08/11/20              17:00     ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣ           ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

5η Αγωνιστική

 

15/11/20              17:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’           ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ-ΔΕΚΑ

15/11/20              18:00     ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ         ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

15/11/20              17:00     ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

15/11/20              17:00     ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

15/11/20              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ    ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

 

6η Αγωνιστική

 

22/11/20              17:00     ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

22/11/20              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ            ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

22/11/20              17:00     ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

22/11/20              18:00     11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ         ΔΕΚΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

22/11/20              17:00     ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ         ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

 

7η Αγωνιστική

 

29/11/20              17:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’           ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

29/11/20              18:00     ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ         ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

29/11/20              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ            ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣ           ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΔΕΚΑ

 

8η Αγωνιστική

 

06/12/20              17:00     ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

06/12/20              18:00     ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ         ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

06/12/20              17:00  Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ     ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

06/12/20              17:00     ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

06/12/20              18:00     11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ         ΔΕΚΑ-ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

 

9η Αγωνιστική

 

13/12/20              17:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’           ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

13/12/20              17:00     ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΔΕΚΑ

13/12/20              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ         ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

13/12/20              17:00     ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣ     ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

13/12/20              17:00   ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ     ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

10η Αγωνιστική

 

17/01/21              17:00     ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

17/01/21              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ            ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

17/01/21              17:00     ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣ   ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

17/01/21              17:00     ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ    ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

17/01/21              18:00     11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ         ΔΕΚΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

 

11η Αγωνιστική

 

24/01/21              17:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’           ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

24/01/21              18:00     ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ         ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

24/01/21              17:00     ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

24/01/21              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ            ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΔΕΚΑ

24/01/21              17:00     ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

 

12η Αγωνιστική

 

31/01/21              17:00     ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣ           ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

31/01/21              17:00  ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ     ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

31/01/21              18:00     11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ         ΔΕΚΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

31/01/21              17:00     ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

31/01/21              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ            ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

 

13η Αγωνιστική

 

07/02/21              17:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’           ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ-ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

07/02/21              18:00     ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ         ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΔΕΚΑ

07/02/21              17:00     ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

07/02/21              17:00     ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

07/02/21              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ   ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

 

14η Αγωνιστική

 

14/02/21              18:00     11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ         ΔΕΚΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

14/02/21              17:00     ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

14/02/21              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ            ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

14/02/21              17:00     ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣ           ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

14/02/21              17:00     ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ         ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

15η Αγωνιστική

 

21/02/21              17:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’           ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

21/02/21              18:00     ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ         ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

21/02/21              17:00     ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

21/02/21              17:00     Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ            ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΔΕΚΑ

21/02/21              17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣ  ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

16η Αγωνιστική

 

28/02/21              17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ   ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

28/02/21              17:00     ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

28/02/21              17:00     ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ  ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

28/02/21              17:00     ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

28/02/21              17:00     11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ         ΔΕΚΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

 

17η Αγωνιστική

 

07/03/21              17:00     ΜΙΚΡΑΣ Β’       ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

07/03/21              17:00     ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

07/03/21              17:00  Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ    ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

07/03/21              17:00  ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣ   ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

07/03/21              17:00     ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ         ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΔΕΚΑ

 

18η Αγωνιστική

 

21/03/21              17:00     ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ         ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

21/03/21              17:00     11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ         ΔΕΚΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

21/03/21              17:00     ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

21/03/21              17:00   Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ     ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

21/03/21              17:00     ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ        ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.