allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

Μετέχουν 11 ομάδες που θα δώσουν από 20 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στη Β’ Εθνική κατηγορία.
Οι τέσσερις τελευταίοι υποβιβάζονται στα τοπικά πρωταθλήματα των Ενώσεων που ανήκουν.

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

ΒΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς 72-67

Αρίων Ξάνθης-Ζέφυρος  76-56

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Ασπίδα Ξάνθης 56-61

Σταυρούπολη-Ανατόλια 76-86

Ιωνικός Ιωνίας-ΑΟ Γαλάτιστας 79-64

Ρεπό: ΚΑΟ Δράμας

 

2η Αγωνιστική

ΑΟ Γαλάτιστας-Σταυρούπολη 62-81

Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς 85-58

Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

11/11/20         18:00   Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

11/11/20         17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

11/11/20         17:00  ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

3η Αγωνιστική

01/11/20             17:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ      ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

01/11/20             17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

01/11/20             17:00   ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

01/11/20             18:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

01/11/20             18:00  ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

 

08/11/20              17:00     ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ     ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

08/11/20              17:00  ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ  ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

07/11/20              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

08/11/20              17:00     ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

08/11/20              18:00     ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ     ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

 

5η Αγωνιστική

 

15/11/20              17:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ     ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

15/11/20              17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

15/11/20              17:00 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ  ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

15/11/20              18:00  ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

15/11/20              18:00     Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

6η Αγωνιστική

 

21/11/20              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

22/11/20              17:00   ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

22/11/20              18:00     ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

22/11/20              17:00     ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ   ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

22/11/20              17:00     ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ  ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

 

7η Αγωνιστική

 

29/11/20              17:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ      ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

29/11/20              17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

29/11/20              17:00  ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ   ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

29/11/20              18:00     Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

29/11/20              18:00     ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ     ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

 

8η Αγωνιστική

 

06/12/20              18:00     ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

06/12/20              18:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

06/12/20              17:00     ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

05/12/20              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

06/12/20              17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ     ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

9η Αγωνιστική

 

13/12/20              16:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ           ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

13/12/20              17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

13/12/20              18:00     Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

13/12/20              18:00     ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ     ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

13/12/20              17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ      ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

 

10η Αγωνιστική

 

20/12/20              17:00  ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ     ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

20/12/20              18:00  ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

20/12/20              18:00  ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ       ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

20/12/20              17:00     ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

19/12/20              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

 

11η Αγωνιστική

 

10/01/21              17:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ           ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

10/01/21              18:00     Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

10/01/21              18:00  ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ  ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

10/01/21              17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ        ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

10/01/21              17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ       ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική

 

17/01/21              18:00     Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

17/01/21              18:00     ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ     ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

17/01/21              17:00     ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ            ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17/01/21              17:00     ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ              ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

16/01/21              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

 

13η Αγωνιστική

 

24/01/21         17:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ           ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

24/01/21        17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

24/01/21         17:00  ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

24/01/21         18:00  ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

24/01/21         18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

 

14η Αγωνιστική

 

31/01/21              18:00     ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ     ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

31/01/21              17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ   ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

31/01/21              17:00     ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ      ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

30/01/21              17:00   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

31/01/21              17:00     ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

 

15η Αγωνιστική

 

07/02/21              17:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

07/02/21              17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

07/02/21              17:00     ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ           ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

07/02/21              18:00     ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

07/02/21              18:00     Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

 

16η Αγωνιστική

 

14/02/21              17:00     ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ              ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

13/02/21              17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

14/02/21              17:00     ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

14/02/21          18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

14/02/21              17:00     ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ      ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

 

17η Αγωνιστική

 

21/02/21              17:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ           ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

20/02/21           17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

21/02/21              17:00     ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ      ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

21/02/21              18:00     Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

21/02/21              18:00     ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ     ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

18η Αγωνιστική

 

28/02/21       17:00     ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

28/02/21      18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

28/02/21      18:00  ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

27/02/21      17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

28/02/21       17:00     ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ              ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

 

19η Αγωνιστική

 

07/03/21              17:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ      ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

06/03/21           17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

07/03/21              18:00     Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

07/03/21              18:00     ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ     ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

07/03/21              17:00  ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ        ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

 

20ή Αγωνιστική

 

21/03/21              17:00     ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

21/03/21              17:00 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ  ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

21/03/21              17:00  ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

21/03/21              17:00     ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

21/03/21              17:00     ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

21η Αγωνιστική

 

28/03/21              17:00     ΚΡΑΧΤΙΔΗ           ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

28/03/21           17:00  Μ. ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ   ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

28/03/21              17:00     ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ     ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

28/03/21           17:00  ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ  ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

28/03/21              17:00     ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ      ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

 

22η Αγωνιστική

 

04/04/21            17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

04/04/21              17:00     ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ      ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

04/04/21              17:00     ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

04/04/21              17:00     ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

04/04/21              17:00     ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.