allstarbasket.gr

Πραγματοποιήθηκε από την ΕΟΚ στη Θεσσαλονίκη την Τρίτη (20/08) η κλήρωση του 3ου και 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

Τα πρωταθλήματα αρχίζουν στις 13 Οκτωβρίου 2019 και έχουν προγραμματιστεί να τελειώσουν στις 10 Μαΐου 2020.

Η κλήρωση έγινε στην Αίθουσα Τύπου του Καυτανζόγλειου Σταδίου της Θεσσαλονίκης.

Δείτε τα προγράματα των δύο ομίλων:

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 13/10/19
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
2η Αγωνιστική - 20/10/19
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3η Αγωνιστική - 27/10/19
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
4η Αγωνιστική - 03/11/19
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
5η Αγωνιστική - 10/11/19
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
6η Αγωνιστική - 24/11/19
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7η Αγωνιστική - 01/12/19
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8η Αγωνιστική - 08/12/19
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
9η Αγωνιστική - 15/12/19
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
10η Αγωνιστική - 22/12/19
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11η Αγωνιστική - 05/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
12η Αγωνιστική - 12/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
13η Αγωνιστική - 19/01/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
14η Αγωνιστική - 26/01/20
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
15η Αγωνιστική - 02/02/20
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
16η Αγωνιστική - 09/02/20
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
17η Αγωνιστική - 23/02/20
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18η Αγωνιστική - 08/03/20
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
19η Αγωνιστική - 15/03/20
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
20ή Αγωνιστική - 22/03/20
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21η Αγωνιστική - 29/03/20
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22η Αγωνιστική - 05/04/20
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
23η Αγωνιστική - 12/04/20
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
24η Αγωνιστική - 26/04/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25η Αγωνιστική - 03/05/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
26η Αγωνιστική - 10/05/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 13/10/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΜΕΝΤ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
2η Αγωνιστική - 20/10/19
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΕΚΑ
3η Αγωνιστική - 27/10/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
4η Αγωνιστική - 03/11/19
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΝΤ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
5η Αγωνιστική - 10/11/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΕΝΤ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
6η Αγωνιστική - 24/11/19
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΔΕΚΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΝΤ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
7η Αγωνιστική - 01/12/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΕΝΤ
8η Αγωνιστική - 08/12/19
ΔΕΚΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
9η Αγωνιστική - 15/12/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΕΝΤ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10η Αγωνιστική - 22/12/19
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΔΕΚΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΕΝΤ
11η Αγωνιστική - 05/01/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΔΕΚΑ
ΜΕΝΤ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
12η Αγωνιστική - 12/01/20
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΕΚΑ - ΜΕΝΤ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13η Αγωνιστική - 19/01/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΕΝΤ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΕΚΑ
14η Αγωνιστική - 26/01/20
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΔΕΚΑ
15η Αγωνιστική - 02/02/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
16η Αγωνιστική - 09/02/20
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΔΕΚΑ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
17η Αγωνιστική - 23/02/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
18η Αγωνιστική - 08/03/20
ΜΕΝΤ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΔΕΚΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
19η Αγωνιστική - 15/03/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
20ή Αγωνιστική - 22/03/20
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
21η Αγωνιστική - 29/03/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΔΕΚΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΕΝΤ
22η Αγωνιστική - 05/04/20
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΕΚΑ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
23η Αγωνιστική - 12/04/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΕΚΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΝΤ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
24η Αγωνιστική - 26/04/20
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΕΝΤ
25η Αγωνιστική - 03/05/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΕΝΤ - ΔΕΚΑ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
26η Αγωνιστική - 10/05/20
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Διαβάστε επίσης:

Δείτε ΕΔΩ την κλήρωση του 2ου ομίλου της Β’ Εθνικής

Δείτε ΕΔΩ τις κληρώσεις που έγιναν τη Δευτέρα στην Αθήνα.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.