allstarbasket.gr

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Β’ Εθνικής για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

Πρόκειται για τον βόρειο όμιλο, οι αγώνες του οποίου αρχίζουν στις 6 Οκτωβρίου και ολοκληρώνονται στις 17 Μαΐου.

Δείτε παρακάτω όλο το πρόγραμμα του 2ου ομίλου Β’ Εθνικής για την αγωνιστική περίοδο 2019/20:

1η Αγωνιστική

(6/10/19)

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ 71-82

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 62-72

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΚΑΒΑΛΑ 71-70

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 72-67

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΕΦΥΡΑ 77-70

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58-82

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 68-64

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ 79-103

 

2η Αγωνιστική 13/10/19

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 75-79

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 79-75

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 75-74

ΓΕΦΥΡΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 81-68

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 65-72

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 83-50

ΧΑΝΘ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 72-66

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 73-57

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η Αγωνιστική 20/10/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΚΑΒΑΛΑ 17:00

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 17:00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΓΕΦΥΡΑ 17:00

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΧΑΝΘ 17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 17:00

4η Αγωνιστική 27/10/19

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 17:00

ΓΕΦΥΡΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ17:00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 17:00

ΧΑΝΘ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17:00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΦΑΡΣΑΛΑ 17:00

ΚΑΒΑΛΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 17:00

5η Αγωνιστική 3/11/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΓΕΦΥΡΑ 17:00

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΧΑΝΘ 17:00

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 17:00

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΚΑΒΑΛΑ 17:00

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 17:00

6η Αγωνιστική 10/11/19

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 17:00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00

ΧΑΝΘ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ17:00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17:00

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΑΡΣΑΛΑ 17:00

ΓΕΦΥΡΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 17:00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ 17:00

7η Αγωνιστική 16/11/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ 17:00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 17:00

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 17:00

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 17:00

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00

ΚΑΒΑΛΑ-ΓΕΦΥΡΑ 17:00

8η Αγωνιστική 24/11/19

ΧΑΝΘ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 17:00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ17:00

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 17:00

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ 17:00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 17:00

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ 17:00

ΓΕΦΥΡΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 17:00

9η Αγωνιστική 1/12/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 17:00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 17:00

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17:00

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΓΕΦΥΡΑ 17:00

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΝΘ 17:00

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00

10η Αγωνιστική 7/12/19

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΕΥΚΑΡΠΙΑ 17:00

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ17:00

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΦΑΡΣΑΛΑ 17:00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 17:00

ΧΑΝΘ-ΚΑΒΑΛΑ 17:00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 17:00

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΕΦΥΡΑ 17:00

11η Αγωνιστική 15/12/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 17:00

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17:00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 17:00

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 17:00

ΚΑΒΑΛΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΧΑΝΘ 17:00

ΓΕΦΥΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00

12η Αγωνιστική 22/12/19

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 17:00

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ-ΦΑΡΣΑΛΑ 17:00

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΚΑΒΑΛΑ 17:00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 17:00

ΧΑΝΘ-ΓΕΦΥΡΑ 17:00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00

13η Αγωνιστική 5/1/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΣΤΡΑΤΩΝ 17:00

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 17:00

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17:00

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 17:00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 17:00

ΓΕΦΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΧΑΝΘ 17:00

14η Αγωνιστική 12/1/20

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 17:00

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ 17:00

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 17:00

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΒΑΛΑ 17:00

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΓΕΦΥΡΑ 17:00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00

ΧΑΝΘ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00

15η Αγωνιστική 19/1/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΧΑΝΘ 17:00

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ17:00

ΚΑΒΑΛΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 17:00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17:00

ΓΕΦΥΡΑ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 17:00

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 17:00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00

Β’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική 26/1/20

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΒΑΛΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΓΕΦΥΡΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΧΑΝΘ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

2η Αγωνιστική 2/2/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΑΒΑΛΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΓΕΦΥΡΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΧΑΝΘ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΑΡΣΑΛΑ

3η Αγωνιστική 9/2/20

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΕΦΥΡΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΧΑΝΘ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΦΑΡΣΑΛΑ

4η Αγωνιστική 23/2/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΕΦΥΡΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΧΑΝΘ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΑΒΑΛΑ

5η Αγωνιστική 29/2/20

ΓΕΦΥΡΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΧΑΝΘ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

6η Αγωνιστική 8/3/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΧΑΝΘ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΕΦΥΡΑ

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

7η Αγωνιστική 15/3/20

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΧΑΝΘ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΓΕΦΥΡΑ-ΚΑΒΑΛΑ

8η Αγωνιστική 22/3/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΧΑΝΘ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΑΒΑΛΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΕΦΥΡΑ

9η Αγωνιστική 29/3/20

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΓΕΦΥΡΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΚΑΒΑΛΑ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

10η Αγωνιστική 5/4/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ-ΧΑΝΘ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΕΦΥΡΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

11η Αγωνιστική 12/4/20

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ

ΧΑΝΘ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΓΕΦΥΡΑ

12η Αγωνιστική 26/4/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΕΦΥΡΑ-ΧΑΝΘ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

13η Αγωνιστική 3/5/20

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΕΦΥΡΑ

ΧΑΝΘ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

14η Αγωνιστική 10/5/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΕΦΥΡΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΧΑΝΘ

15η Αγωνιστική 17/5/20

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΧΑΝΘ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΚΑΒΑΛΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΓΕΦΥΡΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.