allstarbasket.gr

Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα του 2ου ομίλου της Β’ Εθνικής για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

Πρόκειται για τον βόρειο όμιλο, οι αγώνες του οποίου αρχίζουν στις 6 Οκτωβρίου και ολοκληρώνονται στις 17 Μαΐου.

Δείτε παρακάτω όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα του 2ου ομίλου Β’ Εθνικής για την αγωνιστική περίοδο 2019/20:

1η Αγωνιστική

(6/10/19)

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ 71-82

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 62-72

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΚΑΒΑΛΑ 71-70

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 72-67

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΕΦΥΡΑ 77-70

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58-82

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 68-64

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ 79-103

 

2η Αγωνιστική 13/10/19

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 75-79

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 79-75

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 75-74

ΓΕΦΥΡΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 81-68

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 65-72

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 83-50

ΧΑΝΘ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 72-66

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 73-57

3η Αγωνιστική 20/10/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΚΑΒΑΛΑ73-59

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 81-64

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΓΕΦΥΡΑ 80-74

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 65-73

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 85-53

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΧΑΝΘ 69-80

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 75-62

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 86-74

4η Αγωνιστική 27/10/19

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 77-81

ΓΕΦΥΡΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-73

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 67-62

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ -76-77 (παρ., κ.α.68-68)

ΧΑΝΘ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 56-66

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 79-40

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΦΑΡΣΑΛΑ 66-75

ΚΑΒΑΛΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 72-64

5η Αγωνιστική 3/11/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΓΕΦΥΡΑ 70-63

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 68-79

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 91-94 (κ.α. 80-80)

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΧΑΝΘ 70-77

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 77-70

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 61-84

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΚΑΒΑΛΑ 52-82

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 85-78

6η Αγωνιστική 10/11/19

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 83-67

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 74-80

ΧΑΝΘ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 72-75

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 64-50

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 70-77

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΦΑΡΣΑΛΑ 59-79

ΓΕΦΥΡΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 87-46

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ 72-81

 

7η Αγωνιστική 16/11/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 72-74

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ 73-63

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 69-75

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 77-82

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 111-38

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 96-81

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-79

ΚΑΒΑΛΑ-ΓΕΦΥΡΑ 63-62

 

8η Αγωνιστική 24/11/19

ΧΑΝΘ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 49-64

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 70-71

(23/11) ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 61-60

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 77-79

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ 62-55

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 87-79 (παρ.)

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ 74-70

ΓΕΦΥΡΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 86-66

 

9η Αγωνιστική 1/12/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 75-74

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 81-56

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 65-51

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 65-71

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΓΕΦΥΡΑ 93-90 (παρ.)

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΝΘ 91-85 (β’ παρ.)

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 80-64

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 95-89 (β’ παρ.)

10η Αγωνιστική 8/12/19

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΕΥΚΑΡΠΙΑ 88-72

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 64-84

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 64-52

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΦΑΡΣΑΛΑ 82-55

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 72-66

ΧΑΝΘ-ΚΑΒΑΛΑ 67-70

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 73-89

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΕΦΥΡΑ 66-65

 

11η Αγωνιστική 15/12/19

ΕΥΚΑΡΠΙΑ- ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 74-45

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 63-68

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 83-61

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 67-75

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 94-89

ΚΑΒΑΛΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 72-50

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΧΑΝΘ 69-65

ΓΕΦΥΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 84-75

12η Αγωνιστική 22/12/19

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 90-96

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 84-77

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ-ΦΑΡΣΑΛΑ 61-55

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 48-80

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ 66-71

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 94-64

ΧΑΝΘ-ΓΕΦΥΡΑ 56-63

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 73-63

13η Αγωνιστική 5/1/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΣΤΡΑΤΩΝ 94-72

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 79-57

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 80-72

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 60-66

ΚΑΒΑΛΑ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 83-62

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 79-74

ΓΕΦΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 78-60

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΧΑΝΘ 72-63

 

 

14η Αγωνιστική 12/1/20

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 69-57

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ 72-65

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 57-78

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΒΑΛΑ 64-61

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-74

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-ΓΕΦΥΡΑ 68-80

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58-61

ΧΑΝΘ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 77-65

15η Αγωνιστική 19/1/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 64-75

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΧΑΝΘ 86-73

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 46-73

ΚΑΒΑΛΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 75-56

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 56-76

ΓΕΦΥΡΑ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 91-41

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 74-62

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 68-59

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική 26/1/20

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΒΑΛΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΓΕΦΥΡΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΧΑΝΘ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

2η Αγωνιστική 2/2/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΑΒΑΛΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΓΕΦΥΡΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΧΑΝΘ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΑΡΣΑΛΑ

3η Αγωνιστική 9/2/20

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΕΦΥΡΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΧΑΝΘ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΦΑΡΣΑΛΑ

4η Αγωνιστική 23/2/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΕΦΥΡΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΧΑΝΘ

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΑΒΑΛΑ

5η Αγωνιστική 29/2/20

ΓΕΦΥΡΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΧΑΝΘ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

6η Αγωνιστική 8/3/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΧΑΝΘ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΕΦΥΡΑ

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

7η Αγωνιστική 15/3/20

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΧΑΝΘ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΓΕΦΥΡΑ-ΚΑΒΑΛΑ

8η Αγωνιστική 22/3/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΧΑΝΘ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΑΒΑΛΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΕΦΥΡΑ

9η Αγωνιστική 29/3/20

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΓΕΦΥΡΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΚΑΒΑΛΑ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

10η Αγωνιστική 5/4/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ-ΧΑΝΘ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΕΦΥΡΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

11η Αγωνιστική 12/4/20

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ

ΧΑΝΘ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΓΕΦΥΡΑ

12η Αγωνιστική 26/4/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΕΦΥΡΑ-ΧΑΝΘ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

13η Αγωνιστική 3/5/20

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΕΦΥΡΑ

ΧΑΝΘ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

14η Αγωνιστική 10/5/20

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΦΑΡΣΑΛΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΓΕΦΥΡΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΧΑΝΘ

15η Αγωνιστική 17/5/20

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΧΑΝΘ-ΦΑΡΣΑΛΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΚΑΒΑΛΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΓΕΦΥΡΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ -ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.