www.allstarbasket.gr

Πολύ πλούσιο είναι το Κυριακάτικο “μενού” των τηλεοπτικών μεταδόσεων αγώνων μπάσκετ από όλον τον κόσμο.

Δύο αγώνες Stoiximan Basket League, clasico μεταξύ Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, ΝΒΑ από νωρίς, VTB League και Πρωταθλήματα Ιταλίας και Τουρκίας, περιλαμβάνει το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (23/01).

Πολλοί αγώνες Εθνικών Πρωταθλημάτων επίσης, μεταδίδονται διαδικτυακά.

Αναλυτικά οι τηλεοπτικές μεταδόσεις:

12:00, Πρωτάθλημα Τουρκίας, Τόφας –Νταρουσάφακα COMOTE SPORT 6HD

17:00, Stoiximan Basket League, Κολοσσός H Hotels – Ολυμπιακός ΕΡΤ3

17:00, Πρωτάθλημα Τουρκίας, Καρσίγιακα-Εφές COMOTE SPORT 9HD

19:30, Liga Endesa, Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα COSMOTE SPORT 6HD

20:00 ΝΒΑ, Νιου Γιορκ Νικς-Λος Άντζελες Κλίπερς COSMOTE SPORT 4HD

20:00, Stoiximan Basket League, Λαύριο Megabolt – Περιστέρι VITABIOTICS ΕΡΤ3

20:00, VTB League, Ζιελόνα Γκόρα-Ούνικς Καζάν COMOTE SPORT 7HD

21:45, Lega Serie A,  Μπρέσια – Σάσαρι Novasports4 

22:30, ΝΒΑ, Ουάσινγκτον Γουίζαρντς-Μπόστον Σέλτικς  COMOTE SPORT 8HD

 

 

Οι διαδικτυακές μεταδόσεις της Κυριακής:

A1 Γυναικών

12:30 Εσπερίδες-ΠΑΣ Γιάννινα (από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου)

Α2 Γυναικών

2ος Όμιλος

13:00 ΑΕ Σαντορίνης-Αθηναϊκός ΑΣ (από το sportcyclades.gr)

14:00 ΕΦΑΟΖ-Ιπποκράτης Κω (από το sportshero.gr)

Β’ Εθνική

1ος Όμιλος

17:00 Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας-Παπάγου (από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου)

13:30 ΝΕΟΛ-Αχαγιά 82 (από το κανάλι YouTube neoltv.gr)

2ος Όμιλος

19:30 Πανιώνιος-Πρωτέας Βούλας (από το telesport.gr)

16:00 NE Mεγαρίδος-ΑΟΚ Χανιά (από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου)

3ος Όμιλος

17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕ Δόξα Λευκάδας (από το radiothiva.gr)

4ος Όμιλος

17:00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΧΑΝΘ (από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου)

17:00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός-ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικού (από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου)

Γ’ Εθνική

2ος Όμιλος

15:00 ΑΠΣ Παπάδος Γέρας-Τελεθριακός ΑΣ (από το aiolos tv)

3ος Όμιλος

14:00 ΑΟ Μυκόνου-ΑΟ Πεύκης (από το sportcyclades.gr)

18:00 ΑΕ Δικαίου-Νίκη Αμαρουσίου (από το giafkasports.gr)

17:00 ΚΑΠ-Ελευθερία Μοσχάτου (από το telesport.gr)

4ος Όμιλος

17:00 ΓΣ Αλμυρού Βόλου-ΑΟ Τρίκαλα (από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ 

Η δράση της Κυριακής στα Εθνικά πρωταθλήματα

ΠροηγούμενοΜε Τζρου Χόλιντεϊ στο Νο1 το Top-5 (video)
ΕπόμενοΚολοσσός-Ολυμπιακός και Λαύριο-Περιστέρι σήμερα στην Basket League

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.