www.allstarbasket.gr

Η ΕΟΚ γνωστοποίησε τη Δευτέρα (9/5) το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος Παίδων.

Ο νικητής κάθε ενός από τους παρακάτω πέντε ομίλους, θα προκριθεί στην τελική φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος, όπου θα συναντήσει τους πρωταθλητές ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ, Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό αντίστοιχα, καθώς και τον πρωταθλητή ΕΣΚΑΣΘ, ο οποίος θα προκύψει από τον αυριανό (10/5 20:00) αγώνα ΔΕΚΑΗρακλής.

Ακολουθεί το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος Παίδων:

Α’ Όμιλος (Κιλκίς

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  4. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
 13/05/22 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 17.00

19.30

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒ. –  ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν.

14/05/22 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16.00

18.30

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν.– ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κ.

 15/05/22 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 13.00

15.30

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν.– ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

Β’ Όμιλος (Σχηματάρι)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΑΟ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  2. ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  3. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ
  4. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
 13/05/22  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17.00

19.30

ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤ.

ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ.

  14/05/22   ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16.00

 

18.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. – ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤ. – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ

  15/05/22   ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.00

14.30

ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. – ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤ.

 

Γ’ Όμιλος (Κόρινθος)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
  2. ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
  3. ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  4. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00 18.30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
  14/05/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00 18.30 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
  15/05/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 10.30 13.00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

Δ’ Όμιλος (Αρχάνες)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  2. ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ
  3. ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
  4. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22   ΑΡΧΑΝΩΝ   16.00   ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  14/05/22   ΑΡΧΑΝΩΝ   17.00   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
  15/05/22   ΑΡΧΑΝΩΝ   11.00   ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

 

Ε’ Όμιλος (Πεύκη)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. 2ος ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22   ΠΕΥΚΗΣ   21.00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  14/05/22   ΠΕΥΚΗΣ   18.00   ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ
  15/05/22   ΠΕΥΚΗΣ   16.00   ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ:

Ολυμπιακός: Back to Back Πρωταθλητές ΕΣΚΑΝΑ Έφηβοι και Παίδες! (vid)

Πρωταθλητής ΕΣΚΑ στους Παίδες ο Παναθηναϊκός, 78-70 και 2-0 το Περιστέρι! (gallery)

 

ΠροηγούμενοΤσους Βιντορέτα: Ο θρίαμβος στην πόλη του, Μπιλμπάο, με την Τενερίφη! (pics)
ΕπόμενοEuroCup: Ο Μαμ Τζαϊτέ MVP της σεζόν (video)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.