Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο της Β’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2022/23.

Στην κατηγορία μετέχουν 11 ομάδες που θα δώσουν από 20 αγώνες.

Η Β’ Εθνική θα διεξαχθεί και φέτος σε τέσσερις ομίλους, με σύνολο 46 ομάδων. 

Δείτε με ένα κλικ τον τρόπο διεξαγωγής του πρωταθλήματος.

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

08/10/2217:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ66-70
08/10/2216:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ95-74
08/10/2217:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ86-78
08/10/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ53-69
08/10/2217:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ90-50

 

2η Αγωνιστική

15/10/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ84-68
15/10/2217:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ70-78
15/10/2217:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ71-89
15/10/2218:00ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ71-90
15/10/2217:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ91-77

 

3η Αγωνιστική

22/10/2217:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ91-54
22/10/2217:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ85-73
23/10/2217:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ96-54
22/10/2217:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ67-65
22/10/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET72-92

 

4η Αγωνιστική

29/10/2217:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ55-79
29/10/2218:00ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ68-84
29/10/2217:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ59-102
29/10/2217:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ81-70
29/10/2217:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ48-77

 

5η Αγωνιστική

05/11/2217:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ78-49
05/11/2217:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ83-65
05/11/2217:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET76-74
05/11/2217:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ91-57
05/11/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ101-66

 

6η Αγωνιστική

12/11/2217:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ55-78
12/11/2217:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ66-61
12/11/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ69-109
12/11/2214:30ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ54-86
12/11/2217:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ88-68

 

7η Αγωνιστική

19/11/2217:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET72-74
19/11/2217:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ82-69
19/11/2217:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ87-68
19/11/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ102-56
19/11/2217:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ85-86

 

8η Αγωνιστική

26/11/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ64-87
26/11/2217:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ84-82
26/11/2217:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ75-74
26/11/2217:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ87-52
26/11/2217:00ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ78-69

 

9η Αγωνιστική

03/12/2217:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
03/12/2217:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
03/12/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
03/12/2217:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
03/12/2217:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

10η Αγωνιστική

10/12/2217:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
10/12/2217:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10/12/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
10/12/2217:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
10/12/2217:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

 

11η Αγωνιστική

21/12/2217:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
21/12/2217:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
21/12/2217:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
21/12/2217:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
21/12/2217:00ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET

 

Β΄Γύρος

12η Αγωνιστική

07/01/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
07/01/2317:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
07/01/2317:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
07/01/2317:00ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
07/01/2317:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET

 

13η Αγωνιστική

14/01/2317:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14/01/2317:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
14/01/2317:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
14/01/2317:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
14/01/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

14η Αγωνιστική

21/01/2317:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
21/01/2317:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
21/01/2317:00ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
21/01/2317:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
21/01/2317:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

15η Αγωνιστική

28/01/2317:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
28/01/2317:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
28/01/2317:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
28/01/2317:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
28/01/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

 

16η Αγωνιστική

04/02/2317:00ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
04/02/2317:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
04/02/2317:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
04/02/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
04/02/2317:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

17η Αγωνιστική

11/02/2317:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ
11/02/2317:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
11/02/2317:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11/02/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
11/02/2317:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

18η Αγωνιστική

18/02/2317:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
18/02/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
18/02/2317:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
18/02/2317:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18/02/2317:00ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

 

19η Αγωνιστική

04/03/2317:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
04/03/2317:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
04/03/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
04/03/2317:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
04/03/2317:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

 

20ή Αγωνιστική

11/03/2317:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
11/03/2317:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
11/03/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11/03/2317:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
11/03/2317:00ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

21η Αγωνιστική

18/03/2317:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
18/03/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
18/03/2317:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18/03/2317:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
18/03/2317:00ΜΙΚΡΑΣ Α’ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

22η Αγωνιστική

01/04/2317:00ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
01/04/2317:00ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
01/04/2317:00Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
01/04/2317:00ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
01/04/2317:00ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.