Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 4ο όμιλο της Β’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2022/23.

Στην κατηγορία μετέχουν 11 ομάδες που θα δώσουν από 20 αγώνες.

Η Β’ Εθνική θα διεξαχθεί και φέτος σε τέσσερις ομίλους, με σύνολο 46 ομάδων. 

Δείτε με ένα κλικ τον τρόπο διεξαγωγής του πρωταθλήματος.

 

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

08/10/2217:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ82-78
08/10/2217:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ87-47
08/10/2216:30ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ87-89
08/10/2218:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΧΑΝΘ69-84
08/10/2218:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ60-71

 

2η Αγωνιστική

15/10/2217:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ50-53
15/10/2218:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ55-74
15/10/2217:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.86-62
15/10/2217:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ86-58
15/10/2218:30ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ73-65

 

3η Αγωνιστική

22/10/2218:30ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ87-50
22/10/2217:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ77-65
22/10/2217:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΧΑΝΘ52-50
22/10/2216:30ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ75-93
22/10/2218:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΔΕΚΑ80-82

 

4η Αγωνιστική

29/10/2217:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ51-73
29/10/2219:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ52-67
29/10/2216:30ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.65-53
29/10/2218:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ78-68
29/10/2218:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ55-73

 

5η Αγωνιστική

05/11/2218:30ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ
05/11/2217:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ76-67
05/11/2217:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΔΕΚΑ65-49
05/11/2216:30ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ82-84
05/11/2217:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ60-56

 

6η Αγωνιστική

12/11/2218:30ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ72-70
12/11/2218:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ78-70
12/11/2218:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.62-71
12/11/2219:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ67-79
12/11/2217:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ85-66

 

7η Αγωνιστική

30/11/2219:30ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΔΕΚΑ
19/11/2217:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ80-73
19/11/2217:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ78-63
19/11/2217:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ60-67
23/11/2218:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΧΑΝΘ

 

8η Αγωνιστική

26/11/2218:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ69-78
26/11/2216:30ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ56-73
26/11/2218:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ51-78
26/11/2218:30ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ84-43
26/11/2219:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ63-64

 

9η Αγωνιστική

03/12/2218:30ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
03/12/2217:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
03/12/2217:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
03/12/2218:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΔΕΚΑ
03/12/2217:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

10η Αγωνιστική

10/12/2217:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
10/12/2216:30ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
10/12/2218:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
10/12/2218:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
10/12/2218:30ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΧΑΝΘ

 

11η Αγωνιστική

21/12/2218:30ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
21/12/2217:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
21/12/2218:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
21/12/2217:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
21/12/2217:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΔΕΚΑ

 

Β΄Γύρος

12η Αγωνιστική

07/01/2317:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
07/01/2318:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
07/01/2317:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
07/01/2317:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
07/01/2318:30ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΔΕΚΑ

 

13η Αγωνιστική

14/01/2318:30ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
14/01/2317:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
14/01/2317:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14/01/2316:30ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΧΑΝΘ
14/01/2318:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

14η Αγωνιστική

21/01/2318:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
21/01/2317:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
21/01/2316:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
21/01/2318:30ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
21/01/2318:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

 

15η Αγωνιστική

28/01/2318:30ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
28/01/2317:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΝΘ
28/01/2317:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
28/01/2316:30ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΔΕΚΑ
28/01/2317:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

16η Αγωνιστική

04/02/2319:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
04/02/2318:30ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
04/02/2318:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
04/02/2318:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
04/02/2317:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

 

17η Αγωνιστική

11/02/2318:30ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11/02/2317:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΔΕΚΑ
11/02/2317:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
11/02/2317:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΧΑΝΘ
11/02/2318:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

 

18η Αγωνιστική

18/02/2318:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
18/02/2318:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
18/02/2316:30ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
18/02/2318:30ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
18/02/2317:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

19η Αγωνιστική

04/03/2318:30ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
04/03/2317:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
04/03/2317:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΔΕΚΑ
04/03/2318:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
04/03/2317:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ

 

20ή Αγωνιστική

11/03/2317:00ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11/03/2317:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
11/03/2317:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
11/03/2317:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
11/03/2317:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

 

21η Αγωνιστική

18/03/2317:00ΓΕΦΥΡΑΣΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
18/03/2317:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
18/03/2317:00ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
18/03/2317:00ΛΑΓΚΑΔΑΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΔΕΚΑ
18/03/2317:00Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣΧΑΝΘ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

22η Αγωνιστική

01/04/2317:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
01/04/2317:00Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
01/04/2317:00ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
01/04/2317:00ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
01/04/2317:0011ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΔΕΚΑ-ΧΑΝΘ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.