Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 1ο Όμιλο της Β’ Εθνικής Ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

1η Αγωνιστική 

(06/10/2019)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 96-77
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΦΗ 96-86
(05/10) ΔΟΥΚΑΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 95-88
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 78-81
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 69-67
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 67-73
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 73-69
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ 71-75

2η Αγωνιστική

(13/10/2019)

ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ 56-63
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ 96-110
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ 75-66
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 75-67
ΠΑΠΑΓΟΥ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 83-72
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 64-89
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 82-78
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 49-70

3η Αγωνιστική

(20/10/2019-06/11/2019)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 84-74
(06/11) ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  78-66
ΔΟΥΚΑΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 61-68
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 82-65
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 78-76
(06/11) ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 77-58
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 75-72
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΟΦΗ 56-68

4η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 74-66
(20/11) ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 75-67
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΔΟΥΚΑΣ 77-57
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 87-85 (παρ., κ.α.α 76-76)
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 86-76
(20/11) ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ 74-78
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 88-52
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΟΦΗ 82-69

5η Αγωνιστική

(03/11/2019)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΝΤΕΛΗ 78-73 (κ.α. 68-68)
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 82-83
ΔΟΥΚΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 86-88 (κ.α. 79-79)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 66-63
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ- ΜΕΛΙΣΣΙΑ 78-72
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 79-85
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 69-77
ΟΦΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 84-69

 

6η Αγωνιστική

(10/11/2019)

ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ 79-67
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ 65-66
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΟΥΚΑΣ 76-68
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 73-76
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 78-68
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 74-65
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΟΦΗ 70-68
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 85-75

7η Αγωνιστική

(16/11/19)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 86-81
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 97-96 (παρ.)
ΔΟΥΚΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 50-59
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 96-73
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 97-81
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 66-65
ΟΦΗ – ΠΑΠΑΓΟΥ 85-68
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 73-81

 

8η Αγωνιστική

(24/11/2019)

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΙΓΑΛΕΩ 102-73
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ 69-73
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ 75-52
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 84-95
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 78-60
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ 61-49
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 80-70
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 68-74

 

9η Αγωνιστική

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 82-75
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 84-82
ΔΟΥΚΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 76-82
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 70-63
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΕΝΤΕΛΗ 58-67
ΟΦΗ – ΜΑΡΟΥΣΙ 83-91
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 69-80
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 101-98 (παρ.)

10η Αγωνιστική

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 83-63
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ 70-55
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ 77-70
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΊΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 94-70
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΟΦΗ 58-66
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 73-63
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 78-56
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΕΝΤΕΛΗ 72-83

11η Αγωνιστική

(15/12/2019)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ 94-84
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 92-77
ΔΟΥΚΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 64-101
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΑΠΑΓΟΥ 75-89
ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 81-76
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 77-64
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 71-81
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 64-60

 

12η Αγωνιστική

(22/12/2019)

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 75-64
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ 70-67
ΔΟΥΚΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 59-73
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΦΗ 63-60
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 74-77
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 56-65
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΕΝΤΕΛΗ 76-63
(09/01) ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 78-72

13η Αγωνιστική

(05/01/2020)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 93-88
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ 91-74
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 88-95
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 52-79
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 59-64
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 72-75
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ 86-93

 

14η Αγωνιστική

(12/01/2020)

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΔΟΥΚΑΣ 93-55
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 83-56
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΦΗ 91-71
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 68-63
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 74-53
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 89-66
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΥ 78-73
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 84-67

 

15η Αγωνιστική

(19/01/2020)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΣΠΕΡΟΣ 101-97 (παρ.)
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΜΑΡΟΥΣΙ 81-86
ΟΦΗ – ΔΟΥΚΑΣ 74-49
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 60-79
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑιΚΟΣ 71-64
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ 65-75
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 77-75
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 69-67

 

Β ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.-ΑΙΓΑΛΕΩ 91-98
ΟΦΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ 90-87
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ 63-72
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 73-85
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 70-74
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ 72-77
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 73-70
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 81-66

 

2η Αγωνιστική

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΦΗ 86-96
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 106-85
ΔΟΥΚΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 69-72
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 82-64
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 69-72  (Παρ)

ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 69-70

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 66-75
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 94-77

3η Αγωνιστική

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 92-75
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ 66-80
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΔΟΥΚΑΣ 68-75
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 67-75
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 86-69
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ 83-78
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 61-64
ΟΦΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 80-78

 

4η Αγωνιστική

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 93-78
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 88-66
ΔΟΥΚΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 69-68
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 83-74
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 74-81
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 79-61
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 77-76
ΟΦΗ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 87-68

 

5η Αγωνιστική

ΠΕΝΤΕΛΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ 65-67
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ 80-73
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ 81-56
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 69-76
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 78-66
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 65-84
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 80-79
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΟΦΗ 74-66

 

6η Αγωνιστική

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΠΑΓΟΥ 90-82
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 86-88
ΔΟΥΚΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 60-83
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 91-72
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 90-95 (παρ.)
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΕΘΝΙΚΟΣ 95-77
ΟΦΗ – ΠΕΝΤΕΛΗ 79-72
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 84-65

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

7η Αγωνιστική

15/03/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
15/03/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ
15/03/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΔΟΥΚΑΣ
15/03/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
15/03/20 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
15/03/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
15/03/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΟΦΗ
15/03/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

8η Αγωνιστική

22/03/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ
22/03/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
22/03/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
22/03/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
22/03/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΜΑΝΔΡΑιΚΟΣ
22/03/20 17:00 ΟΦΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
22/03/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ
22/03/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ

9η Αγωνιστική

29/03/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ
29/03/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ
29/03/20 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ
29/03/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
29/03/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
29/03/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΟΦΗ
29/03/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
29/03/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

05/04/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
05/04/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
05/04/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
05/04/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
05/04/20 17:00 ΟΦΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
05/04/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
05/04/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
05/04/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΥ

11η Αγωνιστική

12/04/20 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
12/04/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ
12/04/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ
12/04/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
12/04/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΟΦΗ
12/04/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
12/04/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
12/04/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ

12η Αγωνιστική

26/04/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
26/04/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
26/04/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΔΟΥΚΑΣ
26/04/20 17:00 ΟΦΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ
26/04/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
26/04/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
26/04/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΜΑΡΟΥΣΙ
26/04/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

13η Αγωνιστική

03/05/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
03/05/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ
03/05/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
03/05/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΟΦΗ
03/05/20 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
03/05/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
03/05/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΝΤΕΛΗ
03/05/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΥ

14η Αγωνιστική

10/05/20 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΥΚΑ
10/05/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΕΣΠΕΡΟΣ
10/05/20 17:00 ΟΦΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
10/05/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
10/05/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
10/05/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
10/05/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
10/05/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ

15η Αγωνιστική

17/05/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
17/05/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
17/05/20 17:00 ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
17/05/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
17/05/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
17/05/20 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ
17/05/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ
17/05/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.