Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 1ο Όμιλο της Β’ Εθνικής Ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

1η Αγωνιστική 

(06/10/2019)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 96-77
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΦΗ 96-86
(05/10) ΔΟΥΚΑΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 95-88
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 78-81
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 69-67
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 67-73
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 73-69
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ 71-75

2η Αγωνιστική

(13/10/2019)

ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ 56-63
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ 96-110
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ 75-66
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 75-67
ΠΑΠΑΓΟΥ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 83-72
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 64-89
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 82-78
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 49-70

3η Αγωνιστική

(20/10/2019-06/11/2019)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 84-74
(06/11) ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  78-66
ΔΟΥΚΑΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 61-68
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 82-65
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 78-76
(06/11) ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 77-58
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 75-72
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΟΦΗ 56-68

4η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 74-66
(20/11) ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 75-67
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΔΟΥΚΑΣ 77-57
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 87-85 (παρ., κ.α.α 76-76)
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 86-76
(20/11) ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ 74-78
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 88-52
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΟΦΗ 82-69

5η Αγωνιστική

(03/11/2019)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΝΤΕΛΗ 78-73 (κ.α. 68-68)
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 82-83
ΔΟΥΚΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 86-88 (κ.α. 79-79)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 66-63
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ- ΜΕΛΙΣΣΙΑ 78-72
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 79-85
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 69-77
ΟΦΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 84-69

 

6η Αγωνιστική

(10/11/2019)

ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ 79-67
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ 65-66
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΟΥΚΑΣ 76-68
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 73-76
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 78-68
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 74-65
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΟΦΗ 70-68
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 85-75

7η Αγωνιστική

(16/11/19)

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 86-81
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 97-96 (παρ.)
ΔΟΥΚΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 50-59
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 96-73
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 97-81
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 66-65
ΟΦΗ – ΠΑΠΑΓΟΥ 85-68
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 73-81

 

8η Αγωνιστική

(24/11/2019)

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΙΓΑΛΕΩ 102-73
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ 69-73
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ 75-52
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 84-95
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 78-60
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ 61-49
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 80-70
ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 68-74

 

9η Αγωνιστική

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 82-75
ΕΣΠΕΡΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 84-82
ΔΟΥΚΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 76-82
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 70-63
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΕΝΤΕΛΗ 58-67
ΟΦΗ – ΜΑΡΟΥΣΙ 83-91
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 69-80
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 101-98 (παρ.)

10η Αγωνιστική

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 83-63
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ 70-55
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ 77-70
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΊΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 94-70
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΟΦΗ 58-66
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 73-63
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 78-56
ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΕΝΤΕΛΗ 72-83

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

11η Αγωνιστική

15/12/19 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ
15/12/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
15/12/19 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
15/12/19 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΑΠΑΓΟΥ
15/12/19 17:00 ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
15/12/19 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
15/12/19 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
15/12/19 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

12η Αγωνιστική

22/12/19 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
22/12/19 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ
22/12/19 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
22/12/19 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΦΗ
22/12/19 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
22/12/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
22/12/19 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΕΝΤΕΛΗ
22/12/19 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ

13η Αγωνιστική

05/01/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
05/01/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ
05/01/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
05/01/20 17:00 ΟΦΗ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
05/01/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
05/01/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
05/01/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
05/01/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ

14η Αγωνιστική

12/01/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
12/01/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
12/01/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΦΗ
12/01/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
12/01/20 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
12/01/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ
12/01/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΥ
12/01/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

15η Αγωνιστική

19/01/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΣΠΕΡΟΣ
19/01/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΜΑΡΟΥΣΙ
19/01/20 17:00 ΟΦΗ – ΔΟΥΚΑΣ
19/01/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
19/01/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑιΚΟΣ
19/01/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ
19/01/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
19/01/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Β ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

26/01/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.-ΑΙΓΑΛΕΩ
26/01/20 17:00 ΟΦΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ
26/01/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ
26/01/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
26/01/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
26/01/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ
26/01/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
26/01/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

2η Αγωνιστική

02/02/20 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΦΗ
02/02/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
02/02/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
02/02/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ
02/02/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ
02/02/20 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
02/02/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
02/02/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

3η Αγωνιστική

09/02/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
09/02/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ
09/02/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΔΟΥΚΑΣ
09/02/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
09/02/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
09/02/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ
09/02/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
09/02/20 17:00 ΟΦΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

4η Αγωνιστική

23/02/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
23/02/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ
23/02/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ
23/02/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
23/02/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
23/02/20 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
23/02/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
23/02/20 17:00 ΟΦΗ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

5η Αγωνιστική

29/02/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ
29/02/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ
29/02/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ
29/02/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
29/02/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
29/02/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
29/02/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
29/02/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΟΦΗ

6η Αγωνιστική

08/03/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΠΑΓΟΥ
08/03/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
08/03/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
08/03/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
08/03/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
08/03/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΕΘΝΙΚΟΣ
08/03/20 17:00 ΟΦΗ – ΠΕΝΤΕΛΗΣ
08/03/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

15/03/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
15/03/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ
15/03/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΔΟΥΚΑΣ
15/03/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
15/03/20 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
15/03/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
15/03/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΟΦΗ
15/03/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

8η Αγωνιστική

22/03/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ
22/03/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
22/03/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
22/03/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
22/03/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΜΑΝΔΡΑιΚΟΣ
22/03/20 17:00 ΟΦΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
22/03/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ
22/03/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ

9η Αγωνιστική

29/03/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ
29/03/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ
29/03/20 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ
29/03/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
29/03/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
29/03/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΟΦΗ
29/03/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
29/03/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

05/04/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
05/04/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
05/04/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
05/04/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
05/04/20 17:00 ΟΦΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
05/04/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
05/04/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
05/04/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΥ

11η Αγωνιστική

12/04/20 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
12/04/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ
12/04/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ
12/04/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
12/04/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΟΦΗ
12/04/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
12/04/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
12/04/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ

12η Αγωνιστική

26/04/20 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
26/04/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
26/04/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΔΟΥΚΑΣ
26/04/20 17:00 ΟΦΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ
26/04/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
26/04/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
26/04/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΜΑΡΟΥΣΙ
26/04/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

13η Αγωνιστική

03/05/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
03/05/20 17:00 ΔΟΥΚΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ
03/05/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
03/05/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΟΦΗ
03/05/20 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
03/05/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
03/05/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΝΤΕΛΗ
03/05/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΥ

14η Αγωνιστική

10/05/20 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΥΚΑ
10/05/20 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. – ΕΣΠΕΡΟΣ
10/05/20 17:00 ΟΦΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
10/05/20 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
10/05/20 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
10/05/20 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
10/05/20 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
10/05/20 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ

15η Αγωνιστική

17/05/20 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
17/05/20 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
17/05/20 17:00 ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
17/05/20 17:00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
17/05/20 17:00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
17/05/20 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ
17/05/20 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ
17/05/20 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.