allstarbasket.gr

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές της 21ης αγωνιστικής της Stoiximan Basket League, της 7ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών και της 9ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών.

Αναλυτικά:

Οι διαιτητές – κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Stoiximan Basket League, είναι:

Σάββατο 10 Απριλίου

Καλλιθέας 16.00 Κολοσσός Ρόδου-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Μαγκλογιάννης-Λόρτος (Ξάνθος)

Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Ιωνικός Νίκαιας Μάνος-Ανδρικόπουλος-Αναστόπουλος Α. (Παπαγεωργίου Μ.)

ΟΑΚΑ 20.00 Παναθηναϊκός-Λαύριο Κορομηλάς-Πουρσανίδης Γ.-Ψαριανός (Ελευθεριάδης Γ.)

Κυριακή 11 Απριλίου

ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-Περιστέρι Σχινάς-Τσαρούχα-Πουρσανίδης Κ. (Γκούμας)

Δ. Τόφαλος 20.00 Προμηθέας Πάτρας-Μεσολόγγι Καρακατσούνης-Τζιοπάνος Ν.-Δολγυρας (Πίγκας)

Νεάπολης 20.00 Λάρισα-Ηρακλής Αναστόπουλος Π.-Σώμος-Θεονάς (Μηναρετζόπουλος)

Εξ αναβολής

Τετάρτη 14 Απριλίου

Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Ηρακλής Αναστόπουλος Π.-Ψαριανός-Μαλαμάς (Παλάτος)

Δ. Τόφαλος 20.00 Προμηθέας Πάτρας-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Μάνος-Τσαρούχα (Πίγκας)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

Basket League 2020-2021 Πρόγραμμα – Αποτελέσματα

Basket League 2020-2021 Βαθμολογία

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 10 Απριλίου

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ολυμπιακός Ξενικάκης-Ζαχαρης-Ξέρας (Παπαδόπουλος Θ.)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Απόλλων Πάτρας Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης-Χριστινάκης (Άκελ)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Τρίτων Ελευθεριάδης Πλ.-Λουλουδιάδης Ιωάν.-Κοϊμτζόγλου (Μπρίγκος)

Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Οίαξ Ναυπλίου Τσιρτσιμάλης-Μπακάλης-Αγραφιώτης Ιωάν. (Μάνασης)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Δάφνη Δαφνίου Αποστολίδης-Αργυρούδης-Ορφανός Ιορδ. (Ζερδεβάς)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Αμύντας Θεοδωρόπουλος Ρ.-Σκαλτσής-Τσαχάκης (Παλάτος)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

Α2 Ανδρών 2020/21: Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ 2020/21

 

allstarbasket.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:

Σάββατο 10 Απριλίου

Εσπέρου 15.00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Νίκη Λευκάδας Λογοθέτης-Χουγιάζος-Χαϊνά (Τζουβάρας)

Κυριακή 11 Απριλίου

Μοσχάτου 13.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Ολυμπιακός Μαρτινάκος-Τζίμης-Λαζόγκα (Μπουρνάς)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τσιγγέλης)

Αγ. Δημητρίου (Π) 15.00 Δάφνη Αγίου Δημητρίου-ΟΑ Χανίων Τσιμπούρης-Μακρόπουλος-Ασημακάκης (Δραμεσιώτης)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

Α1 Γυναικών 2020/21: Πρόγραμμα και Αποτελέσματα

Α1 Γυναικών 2020/21: Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΠροηγούμενοΑ2 Ανδρών: MVP της 6ης αγωνιστικής o Νίκος Κόκκαλης του Τρίτωνα
ΕπόμενοΑ2 Ανδρών: Δύο εξ αναβολής αγώνες διεξάγονται σήμερα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.