allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 1ο όμιλο της Γ’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

Μετέχουν 11 ομάδες που θα δώσουν από 20 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στη Β’ Εθνική κατηγορία.
Οι τέσσερις τελευταίοι υποβιβάζονται στα τοπικά πρωταθλήματα των Ενώσεων που ανήκουν.

 

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

 

Παναχαϊκή ΑΕ-ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας 73-68

ΣΔΥ Τρίπολης-ΓΣ Εργοτέλης 71-78 (παρ.)

ΕΑ Πατρών-ΣΚ Καλαμάτα 48-79

ΑΟ Γλαύκος-ΑΟ Αίολος Αγυιάς 77-83

ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς-Διαγόρας Ρόδου  67-72

Ρεπό: Ήφαιστος Αχιλλέας ΣΦΑ

 

2η Αγωνιστική

 

Αμαλιάδας-Ήφαιστος Αχιλλέα 66-53

Εργοτέλης-Παναχαϊκή 66-71

Καλαμάτα-ΣΔΥ Τρίπολης 76-64

Αίολος Αγυιάς-ΕΑ Πατρών 75-71

07/01/21             14:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

Ρεπό: ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς

3η Αγωνιστική

 

01/11/20              14:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

01/11/20              17:00     ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ     ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

01/11/20              17:00     ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

01/11/20              14:00     Ε.Α.Π.    ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

01/11/20              17:00     ΓΛΑΥΚΟΥ             ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ- ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

 

08/11/20              17:00     ΤΕΝΤΑ   ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

08/11/20              17:00     ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ  ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

08/11/20              14:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

08/11/20              17:00     ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ      ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

08/11/20              17:00     ΛΙΝΤΟ   ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

 

15/11/20              17:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

15/11/20              14:00     ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ     ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

15/11/20              17:00     ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ- ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

15/11/20              17:00     Ε.Α.Π.    ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

15/11/20              17:00     ΗΛΙΔΑΣ       ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

6η Αγωνιστική

 

22/11/20              14:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

22/11/20              17:00     ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ      ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

22/11/20              17:00     ΓΛΑΥΚΟΥ             ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

22/11/20              17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ  ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

22/11/20              13:30     ΤΕΝΤΑ   ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

7η Αγωνιστική

 

29/11/20              17:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

29/11/20              17:00     ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ     ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

29/11/20              14:00     ΗΛΙΔΑΣ    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

29/11/20              17:00     ΛΙΝΤΟ   ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

 

8η Αγωνιστική

 

06/12/20              17:00     ΓΛΑΥΚΟΥ             ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

06/12/20              17:00     Ε.Α.Π.    ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

06/12/20              17:00     ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ   ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

06/12/20              14:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

06/12/20              17:00     ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ             ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

9η Αγωνιστική

 

13/12/20              17:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

13/12/20              17:00     ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ     ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

13/12/20              17:00     ΗΛΙΔΑΣ                ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

13/12/20              17:00     ΛΙΝΤΟ   ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

13/12/20              15:30     ΤΕΝΤΑ   ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

10η Αγωνιστική

 

20/12/20              17:00     ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

20/12/20              17:00     Ε.Α.Π.    ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

20/12/20              17:00     ΓΛΑΥΚΟΥ             ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

20/12/20              17:00     ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ      ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

20/12/20              14:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

 

11η Αγωνιστική

 

10/01/21              17:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

10/01/21              17:00     ΗΛΙΔΑΣ           ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

10/01/21              17:00     ΛΙΝΤΟ   ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

10/01/21              17:00     ΤΕΝΤΑ   ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

10/01/21              17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ- ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική

 

17/01/21              17:00     ΗΛΙΔΑΣ       ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

17/01/21              17:00     ΛΙΝΤΟ   ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17/01/21              17:00     ΤΕΝΤΑ   ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

17/01/21              17:00     ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

17/01/21              14:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

 

13η Αγωνιστική

 

24/01/21              17:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

24/01/21              17:00     ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ     ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

24/01/21              17:00     ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

24/01/21              17:00     Ε.Α.Π.    ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

24/01/21              14:00     ΓΛΑΥΚΟΥ             ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

14η Αγωνιστική

 

31/01/21              17:00     ΛΙΝΤΟ   ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

31/01/21              17:00     ΤΕΝΤΑ   ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

31/01/21              17:00     ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

31/01/21              14:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

31/01/21              17:00     ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ      ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

 

15η Αγωνιστική

 

07/02/21              17:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

07/02/21              17:00     ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ     ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

07/02/21              14:00     ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

07/02/21              17:00     Ε.Α.Π.    ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ- ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

07/02/21              17:00     ΗΛΙΔΑΣ                ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

16η Αγωνιστική

 

14/02/21          17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

14/02/21          14:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

14/02/21          17:00     ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ      ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

14/02/21          17:00     ΓΛΑΥΚΟΥ             ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

14/02/21          17:00     ΤΕΝΤΑ   ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

 

17η Αγωνιστική

 

21/02/21              14:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

21/02/21              17:00     ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ     ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ- ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

21/02/21              17:00     ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

21/02/21              17:00     ΗΛΙΔΑΣ     ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

21/02/21              17:00     ΛΙΝΤΟ   ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

18η Αγωνιστική

 

28/02/21              17:00     ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ      ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

28/02/21              17:00     ΓΛΑΥΚΟΥ             ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

28/02/21              17:00     Ε.Α.Π.    ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

28/02/21              14:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

28/02/21              17:00     ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ  ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

19η Αγωνιστική

 

07/03/21              17:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

07/03/21              17:00     ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ     ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

07/03/21              17:00     ΗΛΙΔΑΣ   ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ- ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

07/03/21              13:00     ΛΙΝΤΟ   ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

07/03/21              17:00     ΤΕΝΤΑ   ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

 

20ή Αγωνιστική

 

21/03/21              17:00     Ε.Α.Π.    ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

21/03/21              17:00     ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

21/03/21              17:00     ΓΛΑΥΚΟΥ             ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

21/03/21              17:00     ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ      ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

21/03/21              17:00     ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

21η Αγωνιστική

 

28/03/21           17:00     ΑΙΓΙΟΥ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

28/03/21           17:00     ΗΛΙΔΑΣ                ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

28/03/21           17:00     ΛΙΝΤΟ   ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

28/03/21           17:00     ΤΕΝΤΑ   ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ- ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

28/03/21           17:00  ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ  ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

22η Αγωνιστική

 

04/04/21              17:00     ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ     ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

04/04/21              17:00     ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

04/04/21              17:00     Ε.Α.Π.    ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

04/04/21              17:00     ΓΛΑΥΚΟΥ             ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

04/04/21              17:00  ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ   ΔΙΩΝΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.