allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

Μετέχουν 11 ομάδες που θα δώσουν από 20 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στη Β’ Εθνική κατηγορία.
Οι τέσσερις τελευταίοι υποβιβάζονται στα τοπικά πρωταθλήματα των Ενώσεων που ανήκουν.

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

 

ΑΠΣ Παπάδος Γέρας-ΦΟ Βροντάδου 65-56

ΑΟΦ Πορφύρας-ΑΟ Δάφνης 68-57

ΑΕ Ίκαροι Καλλιθέας-ΑΕ Έξω Παναγίτσας 79-62

Βούρειος ΑΟΛ-ΑΟΝΣ Μίλων 76-82

ΓΣ Κορωπίου-Τελεθριακός 79-77

 

2η Αγωνιστική

ΦΟ Βροντάδου-Πικέρμι 63-72

Δάφνη-Παπάδος Γέρας 82-76

Έξω Παναγίτσα-Πορφύρας 83-70

Μίλων-Ίκαρος Καλλιθέας 68-59

Τελεθριακός-Βούρειος 64-68

Ρεπό: ΓΣ Κορωπίου

 

 

3η Αγωνιστική

 

01/11/20              17:00     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

01/11/20              17:00     ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

01/11/20              17:00     ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

01/11/20              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

01/11/20              16:00     ΧΙΟΥ      ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

 

08/11/20              17:00     ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ          ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

08/11/20              17:00     Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ              ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

08/11/20              17:00     ΙΣΤΙΑΙΑΣ               ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

08/11/20              17:00     Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ                ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

08/11/20              17:00     ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ         ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

 

5η Αγωνιστική

 

15/11/20              17:00     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

15/11/20              17:00     ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

15/11/20              17:00     ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

15/11/20              15:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

15/11/20              16:00     ΧΙΟΥ      ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

 

6η Αγωνιστική

 

22/11/20              14:30     ΙΣΤΙΑΙΑΣ               ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

22/11/20              17:00     Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ                ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

22/11/20              16:00     ΧΙΟΥ      ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

22/11/20              17:00     Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ              ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

22/11/20              17:00     ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ          ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

 

7η Αγωνιστική

 

29/11/20              17:00     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

29/11/20              15:00     ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

29/11/20              17:00     ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

29/11/20              16:00     ΧΙΟΥ      ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

29/11/20              17:00     ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ         ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

 

8η Αγωνιστική

 

06/12/20              16:00     ΧΙΟΥ      ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

06/12/20              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

06/12/20              17:00     Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ                ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

06/12/20              17:00     ΙΣΤΙΑΙΑΣ               ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

06/12/20              17:00     Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ              ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

 

9η Αγωνιστική

 

13/12/20              17:00     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13/12/20              16:00     ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

13/12/20              16:00     ΧΙΟΥ      ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

13/12/20              17:00     ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ         ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13/12/20              17:00     ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ          ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 

10η Αγωνιστική

 

20/12/20              17:00     ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

20/12/20              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

20/12/20              16:00     ΧΙΟΥ      ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

20/12/20              17:00     Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ                ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

20/12/20              17:00     ΙΣΤΙΑΙΑΣ               ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

 

11η Αγωνιστική

 

10/01/21              17:00     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

10/01/21              16:00     ΧΙΟΥ      ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

10/01/21              17:00     ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ         ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

10/01/21              14:00     ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ          ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

10/01/21              17:00     Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ              ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

12η Αγωνιστική

 

17/01/21              16:00     ΧΙΟΥ      ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

17/01/21              17:00     ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ         ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

17/01/21              17:00     ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ          ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

17/01/21              15:00     Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ              ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

17/01/21              17:00     ΙΣΤΙΑΙΑΣ               ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

 

13η Αγωνιστική

 

24/01/21              17:00     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

24/01/21              16:00     ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

24/01/21              17:00     ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

24/01/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

24/01/21              16:00     ΧΙΟΥ      ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 

14η Αγωνιστική

 

31/01/21              17:00     ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ         ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

31/01/21              17:00     ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ          ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

31/01/21              17:00     Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ              ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

31/01/21              17:00     ΙΣΤΙΑΙΑΣ               ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

31/01/21              15:00     Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ                ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

 

15η Αγωνιστική

 

07/02/21              17:00     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

07/02/21              17:00     ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

07/02/21              17:00     ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

07/02/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

07/02/21              16:00     ΧΙΟΥ      ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

 

16η Αγωνιστική

 

14/02/21              17:00     Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ              ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

14/02/21              17:00     ΙΣΤΙΑΙΑΣ               ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

14/02/21              17:00     Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ                ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

14/02/21              16:00     ΧΙΟΥ      ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

14/02/21              17:00     ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ          ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

 

17η Αγωνιστική

 

21/02/21              14:30     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

21/02/21              17:00     ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

21/02/21              15:00     ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

21/02/21              16:00     ΧΙΟΥ      ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

21/02/21              17:00     ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ         ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

 

18η Αγωνιστική

 

28/02/21              17:00     Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ                ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

28/02/21              16:00     ΧΙΟΥ      ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

28/02/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

28/02/21              17:00     ΙΣΤΙΑΙΑΣ               ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

28/02/21              17:00     Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ              ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

 

19η Αγωνιστική

 

07/03/21              15:00     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

07/03/21              17:00     ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

07/03/21              16:00     ΧΙΟΥ      ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

07/03/21              17:00     ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ         ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

07/03/21              17:00     ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ          ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

 

20ή Αγωνιστική

 

21/03/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

21/03/21              17:00     ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

21/03/21              17:00     ΧΙΟΥ      ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

21/03/21              17:00     Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ                ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

21/03/21              17:00     ΙΣΤΙΑΙΑΣ               ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

 

21η Αγωνιστική

 

28/03/21              17:00     ΔΙΩΝΗΣ                ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

28/03/21              17:00     ΧΙΟΥ      ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

28/03/21              17:00     ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ         ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

28/03/21              17:00     ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ          ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

28/03/21              17:00     Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ              ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 

22η Αγωνιστική

 

04/04/21              17:00     ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

04/04/21              17:00     ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

04/04/21              17:00     ΕΣΠΕΡΟΥ              ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

04/04/21              17:00     ΧΙΟΥ      ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

04/04/21              17:00     Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ                ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.