allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο της Γ’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

Μετέχουν 12 ομάδες που θα δώσουν από 22 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στη Β’ Εθνική κατηγορία.
Οι πέντε τελευταίοι υποβιβάζονται στα τοπικά πρωταθλήματα των Ενώσεων που ανήκουν.

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΟ Μυκόνου-ΑΟ Πεύκης 99-71

ΚΑΠ-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων 84-56

ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Καρλοβάσου 93-73

ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου

ΑΣ Πέρα-ΑΟΚ Χαλάνδρι 70-80

ΑΟ Ερμιονίδας-ΑΕ Δικαίου Κω 72-63

 

2η Αγωνιστική

ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Μύκονος 74-100

Καρλόβασι-ΚΑΠ 57-74

Νίκη Αμαρουσίου-Ελευθερία Μοσχάτου 74-70

ΑΕ Δικαίου Κω-Ποσειδών 79-72

Χαλάνδρι-Ερμιονίδα 77-70

Πεύκη-Πέρα 74-66

 

3η Αγωνιστική

 

01/11/20              17:00     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

01/11/20              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

01/11/20              18:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

01/11/20              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

01/11/20              17:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ

01/11/20              17:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

 

4η Αγωνιστική

 

08/11/20              13:00     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

08/11/20              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΚΑΠ

08/11/20              17:00     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

08/11/20              17:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

08/11/20              17:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

08/11/20              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

 

5η Αγωνιστική

 

15/11/20              17:00     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

15/11/20              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

15/11/20              18:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ

15/11/20              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

15/11/20              17:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

15/11/20              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική

 

22/11/20              13:00     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

22/11/20              17:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΚΑΠ

22/11/20              17:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

22/11/20              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

22/11/20              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

22/11/20              12:30     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

 

7η Αγωνιστική

 

29/11/20              14:30     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ

29/11/20              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

29/11/20              18:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

29/11/20              17:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

29/11/20              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

29/11/20              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

 

8η Αγωνιστική

 

06/12/20              11:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

06/12/20              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΚΑΠ

06/12/20              18:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

06/12/20              17:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

06/12/20              12:30     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

06/12/20              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

9η Αγωνιστική

 

13/12/20              14:30     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

13/12/20              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

13/12/20              17:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

13/12/20              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

13/12/20              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ

13/12/20              17:00     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

 

10η Αγωνιστική

 

20/12/20              13:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

20/12/20              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

20/12/20              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

20/12/20              17:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

20/12/20              17:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

20/12/20              17:00     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

 

11η Αγωνιστική

 

10/01/21              14:30     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΚΑΠ

10/01/21              17:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

10/01/21              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

10/01/21              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

10/01/21              17:00     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

10/01/21              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΠΕΡΑ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική

 

17/01/21              13:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

17/01/21              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΚΑΠ

17/01/21              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

17/01/21              17:00     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

17/01/21              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

17/01/21              17:00     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΠΕΡΑ

 

13η Αγωνιστική

 

24/01/21              14:30     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

24/01/21              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

24/01/21              18:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

24/01/21              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

24/01/21              17:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

24/01/21              17:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

 

14η Αγωνιστική

 

31/01/21              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

31/01/21              17:00     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΚΑΠ

31/01/21              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

31/01/21              17:00     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

31/01/21              17:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

31/01/21              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

 

15η Αγωνιστική

 

07/02/21              14:30     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

07/02/21              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

07/02/21              18:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

07/02/21              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ

07/02/21              17:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

07/02/21              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

 

16η Αγωνιστική

 

14/02/21              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

14/02/21              17:00     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΑΠ

14/02/21              17:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

14/02/21              17:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

14/02/21              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

14/02/21              17:00     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

 

17η Αγωνιστική

 

21/02/21              14:30     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

21/02/21              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΠΕΡΑ

21/02/21              18:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

21/02/21              17:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

21/02/21              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

21/02/21              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

18η Αγωνιστική

 

28/02/21              13:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

28/02/21              17:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΚΑΠ

28/02/21              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

28/02/21              17:00     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

28/02/21              17:00     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

28/02/21              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

 

19η Αγωνιστική

  

07/03/21              14:30     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

07/03/21              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

07/03/21              17:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

07/03/21              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΑΣ ΠΕΡΑ

07/03/21              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

07/03/21              17:00     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

 

20ή Αγωνιστική

 

21/03/21              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

21/03/21              17:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΚΑΠ

21/03/21              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

21/03/21              17:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

21/03/21              17:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

21/03/21              17:00     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

21η Αγωνιστική

 

28/03/21              17:00     ΜΥΚΟΝΟΥ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

28/03/21              17:00     Β’ ΠΕΥΚΗΣ            ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΚΑΠ

28/03/21              17:00     ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

28/03/21              17:00     ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ    ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

28/03/21              17:00     ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.                ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ

28/03/21              17:00     ΚΩ          ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

 

22η Αγωνιστική

 

04/04/21              17:00     ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

04/04/21              17:00     Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ       ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

04/04/21              17:00     Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

04/04/21              17:00     ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ             ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

04/04/21              17:00     ΕΡΜΙΟΝΗΣ         ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

04/04/21              17:00     ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.            ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.