allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

Μετέχουν 11 ομάδες που θα δώσουν από 20 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στη Β’ Εθνική κατηγορία.
Οι τέσσερις τελευταίοι υποβιβάζονται στα τοπικά πρωταθλήματα των Ενώσεων που ανήκουν.

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

 

ΓΣ Αλμυρού-Λέων Μεσολογγίου 61-52

Τιτάνες Παλαμά-ΓΣ Γόμφοι 55-70

Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Λαμίας (28/10, 17:00)

ΓΣ Αμπελώνα-Αναγέννηση Καρδίτσας (28/10, 17:00)

Αχέρων Καναλακίου-Σπάρτακος Ιωαννίνων (28/10, 17:00)

Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

 

2η Αγωνιστική

 

Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 83-78

ΓΣ Αμπελώνα-Ολυμπιακός Βόλου 66-52

ΓΣ Γόμφοι-ΓΣ Αλμυρού  79-75 (παρ.)

Λέων Μεσολογγίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων  64-82

11/11/20           17:00   ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

 

3η Αγωνιστική

 

01/11/20              17:00     ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

01/11/20              17:00     ΑΛΜΥΡΟΥ           ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

01/11/20              17:00     ΠΑΛΑΜΑ             ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

01/11/20              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

01/11/20              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

 

08/11/20              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

08/11/20              17:00     ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

08/11/20              17:00     ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

08/11/20              17:00     ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ        ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

08/11/20              17:00     ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ       ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

 

14/11/20              18:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

15/11/20              17:00     ΑΛΜΥΡΟΥ           ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

15/11/20              17:00     ΠΑΛΑΜΑ             ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

15/11/20              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

15/11/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

 

6η Αγωνιστική

 

22/11/20              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22/11/20              17:00     ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ        ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

22/11/20              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

22/11/20              17:00     ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

22/11/20              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

 

7η Αγωνιστική

 

28/11/20              18:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

29/11/20              17:00     ΑΛΜΥΡΟΥ           ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

29/11/20              17:00     ΠΑΛΑΜΑ             ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

29/11/20              17:00     ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ       ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

 

8η Αγωνιστική

 

06/12/20              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

06/12/20              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

06/12/20              17:00     ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ        ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

06/12/20              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

06/12/20              17:00     ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

 

9η Αγωνιστική

 

12/12/20              18:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

13/12/20              17:00     ΑΛΜΥΡΟΥ           ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

13/12/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

13/12/20              17:00     ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ       ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

13/12/20              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

10η Αγωνιστική

 

20/12/20              17:00     ΠΑΛΑΜΑ             ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20/12/20              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

20/12/20              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

20/12/20              17:00     ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ        ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

20/12/20              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

11η Αγωνιστική

 

09/01/21              18:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

10/01/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

10/01/21              17:00     ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ       ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

10/01/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

10/01/21              17:00     ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική

 

17/01/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

17/01/21              17:00     ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ         ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

17/01/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

17/01/21              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

17/01/21              14:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ      ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

13η Αγωνιστική

 

24/01/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

24/01/21              17:00     ΑΛΜΥΡΟΥ           ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

24/01/21              17:00     ΠΑΛΑΜΑ             ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

24/01/21              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

24/01/21              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

14η Αγωνιστική

 

31/01/21              17:00     ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ       ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

31/01/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

31/01/21              17:00     ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

31/01/21              14:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

31/01/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ        ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

15η Αγωνιστική

 

07/02/21              14:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

07/02/21              17:00     ΑΛΜΥΡΟΥ           ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

07/02/21              17:00     ΠΑΛΑΜΑ             ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

07/02/21              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

07/02/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

 

16η Αγωνιστική

 

14/02/21              17:00     ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

14/02/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

14/02/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ        ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

14/02/21              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

14/02/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

17η Αγωνιστική

 

21/02/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

21/02/21              17:00     ΑΛΜΥΡΟΥ           ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

21/02/21              17:00     ΠΑΛΑΜΑ             ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

21/02/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

21/02/21              17:00     ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ       ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

 

18η Αγωνιστική

 

28/02/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ        ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

28/02/21              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

28/02/21              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

28/02/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

28/02/21              17:00     ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

 

19η Αγωνιστική

 

07/03/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

07/03/21              17:00     ΑΛΜΥΡΟΥ           ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

07/03/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

07/03/21              17:00     ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ       ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

07/03/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

20ή Αγωνιστική

 

21/03/21              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

21/03/21              17:00     ΠΑΛΑΜΑ             ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

21/03/21              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

21/03/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ        ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

21/03/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

 

21η Αγωνιστική

 

28/03/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

28/03/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

28/03/21              17:00     ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ       ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

28/03/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

28/03/21              17:00     ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

22η Αγωνιστική

 

04/04/21              17:00     ΑΛΜΥΡΟΥ           ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

04/04/21              17:00     ΠΑΛΑΜΑ             ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

04/04/21              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

04/04/21              17:00     ΠΑΛΑΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

04/04/21              17:00     ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ        ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.