allstarbasket.gr

Με τη δεύτερη αγωνιστική συνεχίστηκε σε έξι ομίλους το Πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Αρκετοί αγώνες, στους έξι ομίλους, έχουν αναβληθεί λόγω κρουσμάτων κορονοϊού αλλά και περιορισμών ανά περιφέρεια, από τη Γενική Γραμματεία Πολιτικής Προστασίας.

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Αμαλιάδας-Ήφαιστος Αχιλλέα 66-53

Εργοτέλης-Παναχαϊκή 66-71

Καλαμάτα-ΣΔΥ Τρίπολης 76-64

Αίολος Αγυιάς-ΕΑ Πατρών 75-71

Διαγόρας Ρόδου-Γλαύκος (7/1/2021)

Ρεπό: ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς

 

Φύλλα αγώνα

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 66-71

Δεκάλεπτα: 20-15, 38-35, 53-53, 66-71

Διαιτητές: Μαρινάκης, Λιαρομάτης

Εργοτέλης (Βισκαδουράκης): Αθανασιάσης 2, Μαϊστρέλης 2, Δαπουλάκης, Χριστοδούλου 5 (1), Αντωνογιαννάκης, Μητρόπαπας 27 (1), Καρλάφτης 8 (2), Γουμενάκης 10 (2), Μπουμπάρης 3, Καραλής 6 (2).

Παναχαϊκή (Λιόνας): Μοσχοβάκης 12 (2), Βανδώρος, Τριπολίδης, Νικολάου, Τσουλέας, Παπανικολόπουλος 12 (3), Παπαδόπουλος 10 (1), Γκόβας 21 (3), Μπαρδάκας 16, Μπουραντάς.

 

ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ- ΕΑΠ 75-71

Δεκάλεπτα: 15-22, 32-34, 54-52, 75-71

Διαιτητές: Λογοθέτης, Ελ Ανύ

Άιολος Αγυιάς (Παπαδημητρίου): Γιαννικόπουλος 4, Αγγελακόπουλος 14 (4), Μαναβόπουλος 23, Θανόπουλος 8 (2), Αρχιμανδρίτης 12 (2), Τουλάτος 3 (1), Σουλιώτης 11, Βεργανελάκης.

ΕΑΠ (Φραγκισκάτος): Φωτιάδης 13 (1), Βαφειάδης 2, Κυριακίδης 9 (1), Δ. Φραγισκάτος 2, Μαυρίας 4, Μπεκατώρος 13 (3), Παλλαδινός 7, Λυμπερέας 14, Δόνος 7 (1), Μανωλόπουλος.

 

ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 76-64

Δεκάλεπτα: 18-12, 40-27, 61-46, 76-63

Διαιτητές: Μακρόπουλος, Λάμπος

Καλαμάτα (Νώντας): Φραγγέας 3 (1), Πολίτης 4, Μπούσι 17 (3), Τσικούρης 3 (1), Πετρίδης, Νάκης 16 (1), Σαλάι 14 (1), Περρωτής 15 (1), Καλογερόπουλος 2, Σκοπέτος 2, Κυριακουλάκος, Μπάκας.

Δρομείς Τρίπολης (Μπαλής): Χατζόπουλος 6, Καλούλης 26 (4), Παπαγεωργίου 3, Πετρόπουλος 6 (2), Μπαλής 5, Σινανάι 5 (1), Σπυράκος 5 (1), Αγγουράς 6 (1), Καρλής 2, Μίχος.

 

Α.Σ.Σ.ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ- ΗΦΑΙΣΤΟΣ 66-53

Δεκάλεπτα: 14-9, 34-20, 48-32, 66-53

Διαιτητές: Μαρινάκης, Λιαρομάτης

Α.Σ.Σ.ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Νιπεργιάλης): Διαμαντόπουλος 1, Νοέας 13(2), Σαρίκας 6, Θεοδωρόπουλος 6(2), Σώκκος, Συνετός 3(1), Βουρνάς 11, Κάλλης 8, Δασκαλόπουλος , Αγραπιδάκης , Νακόπουλος 2, Αδαμόπουλος 16(2).

ΗΦΑΙΣΤΟΣ (Γιούπης): Μανωλόπουλος , Μιχαλόπουλος, Γιαννόπουλος 6, Χριστοδουλόπουλος 4, Κεφαλάς 22(2), Σούρλος, Γιαννούτσος 4, Γιοβάς 2, Τσεκλένης 6(2), Καραγιάννης 5, Καραδολάμης 4.

 

Βαθμολογία

1. Παναχαϊκή 4

2. Αίολος Αγυιάς 4

3. Καλαμάτα 4

4. Εργοτέλης 3

5. Σφήκα Αμαλιάδας 3

6. Διαγόρας Ρόδου 2

7. Τρίπολη 2

8. ΕΑΠ 2

9. Γλαύκος 1

10. Δίων Κυπαρισσίας 1

11. Ήφαιστος Αχιλλέας 1

*Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο Διαγόρας Ρόδου, Γλαύκος, Δίων Κυπαρισσίας, Ήφαιστος Αχιλλέας

 

Επόμενη αγωνιστική (3η, 1/11)

Ηφαιστος Αχιλλέας-Εργοτέλης

Παναχαϊκή-Καλαμάτα

Τρίπολη-Αίολος Αγυιάς

ΕΑΠ-Διαγόρας Ρόδου

Γλαύκος-Δίων Κυπαρισσίας

Ρεπό: ΣΦΗΚ Αμαλιάδας

 

 

2ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Βροντάδου-Πικέρμι 63-72

Δάφνη-Παπάδος Γέρας 82-76

Έξω Παναγίτσα-Πορφύρας 83-70

Μίλων-Ίκαρος Καλλιθέας 68-59

Τελεθριακός-Βούρειος 64-68

Ρεπό: ΓΣ Κορωπίου

 

Φύλλα αγώνα

ΔΑΦΝΗ-ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 82-76

Δεκάλεπτα: 21-16, 43-40, 59-56, 82-76

Διαιτητές: Μαρουδιάς, Καραμπιτσάκος

Δάφνη (Παρασκευόπουλος): Τζιβελέκας 24(4), Πίνης 14(4), Κερασοβίτης 14(4), Αρμάος 10(1), Αναγνώστου 5, Μπγιάλας, Μαντζούρος 7(1), Μέλιος 8.

Παπάδος Γέρας (Καραμβαλής): Κομνηνός 10(1), Καμινέλλης 8, Ζεστός Γιάν. 9(1), Συνοδινός 3, Υμερί 12(2), Σουλινάρης 10, Ψημίτης 24(1).

 

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ- ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ  64-68

Δεκάλεπτα: 18-13, 31-30, 44-50, 64-68

Διαιτητές: Τσάλας, Λυτροσυγγούνης

Τελεθριακός (Φώτου): Μέτα, Πανταζής 6, Μαυροζούμης, Γκρινιάρης 2, Τσιτούμης, Παπαθανασίου, Μητσιμπόνας 14 (2), Τσιριμώκος 3 (1), Γκιζόγιαννης 22, Κιαπέκος 17, Ματάκιας.

ΒΑΟΛ (Βουλίκας): Βουλίκας, Ανδρουλάκης, Σουλίκας 19 (3), Καράμπελας 10 (2), Τσούρης 10, Κουτσαντωνάκης, Τροβάς 7 (1), Κωνσταντινάκος 1, Σιμιτζάκης, Μαλούκος 21.

 

Βαθμολογία

1. ΑΟΝΣ Μίλων 4

2. ΑΠΣ Παπάδος Γέρας 3

3. ΑΟΦ Πορφύρας 3

4. ΑΕ Ίκαροι Καλλιθέας 3

5. Βούρειος ΑΟΛ 3

6. ΑΕ Έξω Παναγίτσας 3

7. ΑΟ Δάφνης 3

8. ΓΣ Κορωπίου 2

9. Τελεθριακός 2

10. ΦΟ Βροντάδου 2

11. Πικέρμι 2

*Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο ΓΣ Κορωπίου, Πικέρμι

 

Επόμενη αγωνιστική (3η 1/11)

Πικέρμι-Δάφνη

Παπάδος Γέρας-ΑΕΕΠ

Πορφύρας-Μίλων

Ικαρος Καλλιθέας-Τελεθριακός

ΒΑΟΛ-Κορωπί

Ρεπό: ΦΟΒ

 

 

3ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Μύκονος 74-100

Καρλόβασι-ΚΑΠ 57-74

Νίκη Αμαρουσίου-Ελευθερία Μοσχάτου 74-70

ΑΕ Δικαίου Κω-Ποσειδών 79-72

Χαλάνδρι-Ερμιονίδα 77-70

Πεύκη-Πέρα 74-66

 

Φύλλα αγώνα

ΤΗΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ-ΑΟ ΜΗΚΟΝΟΥ 74-100

Δεκάλεπτα: 17-21, 37-52, 52-73, 74-100

Διαιτητές: Ναστούλης, Ανδρεόπουλος

Τήρων Αγ. Θεοδ. (Τσομπάνος):Μουστάκας 6 (2), Τσαούσης 2, Ζαχαρόπουλος, Κρασαδάκης 26 (4), Βασιλόπουλος 4 (1), Πράτης 9 (2), Μπαρδάκος 5, Τσιτούρας, Δεκαβάλας 3 (1), Λιάδης, Δανίκας 16, Βαρσάμης 2.

Μύκονος (Δελαπάσχος): Αγγελακόπουλος 14, Σαχάς 5, Μάρτζος 12 (2), Τζάρο, Κωστής, Τσιάρας 21 (3), Αμπάρας 11 (2), Παπαθανασίου 5 (1), Στάνκοβιτς 6 (2), Τσάμης 21 (2), Εζόμο 4, Δημάκος 1.

 

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 79-72

Δεκάλεπτα: 20-14, 36-30, 65-46, 79-72

Διαιτητές: Ραπτογιάννης, Χρόνης

A.E. Δικαίου (Τζομάκας): Μεταξωτός 1, Τρύπας 19(3), Γεωργαδάκης, Τριτσάρης 10(1), Λάμπρου 5, Παρβαντώνης 5(1), Δρόσος 3, Χατζηγιακουμής 18(4), Καλής 4, Χατζησταμάτης 14(1).

Ποσειδώνας Λουτρακίου (Νταλίπης): Φραντζέσκος 5, Δόσης 2, Πατουχέας 10, Λενάκος 21(1), Τσιλομελέτης 8, Τουργέτης 1, Παπανικολάου 6, Σακελλάρης 12(1), Δαμβουνέλης, Γρίβας 7(1).

 

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 77-70

Δεκάλεπτα: 23-11, 43-27, 57-47, 77-70

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου, Πετράκης

ΑΟΚ Χαλάνδρι (Στεφανάκης): Κονδύλης 25(3), Σταθάκης 8(1), Ανδρουλάκης, Παπαϊωάννου, Δημητριάδης 10, Μορφονιός 6(1), Αμπελάς 2, Δεμέναγας, Παππάς 1, Μωραίτης 13(2), Παπαδόπουλος, Λάτσης 12(1)

ΑΟ Ερμιονίδας (Καλαϊτζάκης): Ευστρατίου, Ζώτος, Πουλής Α., Δοξάκης 27(4), Γκολέμης 1, Πουλής Α. 2, Μπουκουβάλας, Ηλιάδης, Ευστρατίου Π.14, Μπινίαρης 7, Χονδρόπουλος 19(4), Πουλής 1.

 

Βαθμολογία

1. ΑΟ Μυκόνου 4

2. ΑΟΚ Χαλάνδρι 4

3. ΚΑΠ 4

4. ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 4

5. ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου 3

6. ΑΟ Ερμιονίδας 3

7. ΑΟ Πεύκης 3

8. ΑΕ Δικαίου Κω 3

9. ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων 2

10. ΑΕ Καρλοβάσου 2

11. ΑΣ Πέρα 2

12. ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 2

 

Επόμενη αγωνιστική (3η, 1/11)

Μύκονος-ΑΕ Καρλοβάσου

ΚΑΠ-Νίκη Αμαρουσίου

Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Δικαίου

Ποσειδώνας Λουτρακίου -ΑΟΚ Χαλάνδρι

Ερμιονίδα-Πέρα

Πεύκη-Τήρων

 

 

4ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 83-78

ΓΣ Αμπελώνα-Ολυμπιακός Βόλου 66-52

Αναγέννηση Λαμίας-Τιτάνες Παλαμά (αναβλήθηκε)

ΓΣ Γόμφοι-ΓΣ Αλμυρού  79-75 (παρ.)

Λέων Μεσολογγίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων  64-82

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

 

Φύλλα αγώνα

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 79-75 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 22-15, 37-35, 51-46, 63-63 (κ.α.), 79-75 (παρ.)

Διαιτητές: Ζαχαρής, Καρακώστας

ΓΣ Γόμφοι (Αλεξίου): Καγιαμανίδης 6, Πανάρας 23(3), Μαρτζελής 7(1) , Νίκας 12(1), Οικονόμου 1, Τσιτσάνης 2, Ευαγγελακόπουλος, Λιάσκος, Αργυρός 7(2), Ψύρρας 6(1), Κουρέπης 14.

ΓΣ Αλμυρού (Νάνης): Κοντοστάθης 9(2), Μυλωνάς, Μάμουρας 2, Παπούλιας 7(1), Γιωτόπουλος 9(1), Νάκος, Τσάβες 3, Χασιώτης 4, Χαρχαρής 5, Γώγουλας, Πολίτης 18(3), Βαλαμουντής 9 (1).

 

ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 64-82

Δεκάλεπτα: 19-21, 41-43, 52-59, 64-82

Διαιτητές: Λιότσιος, Ασημακάκη

Λέων Μεσολογγίου (Φαράντος): Γεωργούλας 15(2), Τσαπατόρης 11(3), Παπαθανασόπουλος 2, Ξηρός 11(1), Σταμούλης Χ. 2, Σταμούλης Γ. 9(1), Λειβαδάς 14(3), Πάσσιος, Ζαρζάνης, Δρόσος, Βλάχος, Ντάλας.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γιωτάκης, Σιδηρόπουλος, Νταβουλτζόπουλος 8, Κολότσιος 13(3), Καννής 13, Αντωνίου, Ιωακειμίδης 26(3), Αποστολίδης, Μαντζιός 22(2), Στύλος, Φίλιος, Παππάς.

 

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 83-78

Δεκάλεπτα: 24-24, 49-41, 67-62, 83-78

Διαιτητές: Μελανίδης, Χατζηκώστας

Σπάρτακος Ιωαννίνων (Παππάς): Ζαμπέτης 8, Βαράκας, Μπαζάκας 7, Δήμος 12, Πρεμέτης 8, Σταυρόπουλος 16, Κύρκος, Πανταζής 2, Μάντζιος 4, Θώδης 10, Λαμπρόπουλος 16, Τζίμας.

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Παπανδρέας, Ψυχογιός 9, Μπέφας, Γεωργαντζάς 16, Σαββόγλου, Τουφεξής, Αργύρης 13, Αντωνίου 14, Καλλιάρας 18, Κακκαβάς, Νότος 8.

 

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 66-52

Δεκάλεπτα: 20-14, 40-25, 55-36, 66-52

Διαιτητές: Κάννης, Διαμαντής

ΓΣ Αμπελώνα (Γιαννόπουλος): Μπαμπανάτσας 13(2), Χαιρετίδης 8, Κονδυλόπουλος 6, Κοτσώνας 6, Κυριακόπουλος 5, Αποστολάκης 6, Αναγνωστόπουλος 8, Σπυρόπουλος 12(2), Πασχάλης 2, Παλάσκας, Καραγιάννης, Γερονάτσος.

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Ιλτσόγλου 16, Τσιακλάγκαλος 10(1), Καραμήτσος 6(2), Ευαγγελινός 14(2), Σταθούρος 4, Μούμογλου 2, Σιμάκης, Παρασκευάς.

 

Βαθμολογία

1. ΓΣ Γόμφοι   4

2. ΓΣ Αλμυρού 3

3. ΑΓΣ Ιωαννίνων        2

4. ΓΣ Αμπελώνα          2

5. Σπάρτακος Ιωαννίνων        2

6. Λέων Μεσολογγίου           2

7. Αναγέννηση Καρδίτσας     1

8. Ολυμπιακός Βόλου            1

9. Τιτάνες Παλαμά     1

10. Αναγέννηση Λαμίας         0

11. Αχέρων Καναλακίου         0

*Ολυμπιακός Βόλου, Αναγέννηση Καρδίτσας, ΓΣ Αμπελώνα, Σπάρτακος Ιωαννίνων και ΑΓΣ Ιωαννίνων έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, ενώ Αναγέννηση Λαμίας και Αχέρων Καναλακίου από δύο.

 

Επόμενη αγωνιστική (3η, 1/11)

ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΓΣ Γόμφοι

ΓΣ Αλμυρού-Αναγέννηση Λαμίας

Τιτάνες Παλαμά-ΓΣ Αμπελώνα

Ολυμπιακός Βόλου-Σπάρτακος Ιωαννίνων

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό: Λέων Μεσολογγίου

 

 

5ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΔΕΚΑ-Αετοί Βέροιας (αναβλήθηκε)

Ικαροι Γιαννιτσών-ΑΣ Καστοριάς (αναβλήθηκε)

Αργος Ορεστικό-ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης (αναβλήθηκε)

ΑΟΚ Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης (αναβλήθηκε)

ΦΟ Αριδαίας-Αριστοτέλης Φλώρινας 91-82

 

Φύλλα αγώνα

 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 91-82

Δεκάλεπτα: 24-18, 45-34, 74-55, 91-82

Διαιτητές: Δέλλας, Φίλλιος

ΦΟ Αριδαίας (Τζιβάνης): Παπαδόπουλος, Γιώρτσιος 6(2), Φόρογλου 11(2), Τοπαλίδης, Θωμαΐδης 16, Πετρούδης, Μακρόπουλος 16(3), Γκαβέζος 18(2), Αμπάρης, Καραμπέκης 19(1), Κανονίδης, Μπακιρτζής 5.

Αριστοτέλης Φλώρινας (Μουρουζίδης): Παπαδόπουλος, Ντρίζα Τ., Ματούλας 6(2), Ντρίζα Ε., Γκόνος 10(1), Ναϊπλής, Γουάμπα 6, Πεταλωτής 27(4), Τασιούδης, Μανδαλάκης 15(1), Τσιάμης 5, Σαρρής 13(2).

 

Βαθμολογία

1. ΦΟ Αριδαίας    4

2. Αριστοτέλης Φλώρινας   3

3. Αετοί Βέροιας        2

4. ΑΣ Καστοριάς         2

5. ΑΟΚ Βέροιας           2

6. ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης    1

7. Ναύαρχος Βότσης  1

8. Αργος Ορεστικό     1

9. Ικαροι Γιαννιτσών  1

10. ΔΕΚΑ         1

*ΦΟ Αριδαίας και Αριστοτέλης Φλώρινας έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο.

 

Επόμενη αγωνιστική (3η, 1/11)

Ναύαρχος Βότσης-Αργος Ορεστικό

ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης-Ικαροι Γιαννιτσών

ΑΣ Καστοριάς-ΔΕΚΑ

Αετοί Βέροιας-Αριστοτέλης Φλώρινας

ΦΟ Αριδαίας-ΑΟΚ Βέροιας

 

 

6ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΑΟ Γαλάτιστας-Σταυρούπολη 62-81

Ανατόλια-Ελπίδα Αμπελοκήπων (αναβλήθηκε)

Ασπίδα Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης (αναβλήθηκε)

Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς 85-58

ΒΑΟ-ΚΑΟ Δράμας (αναβλήθηκε)

Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

 

Φύλλα αγώνα

ΖΕΦΥΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 85-58

Δεκάλεπτα: 25-16, 42-30, 64-43, 85-58

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Καντερές

Ζέφυρος (Δεμερτζής) Τσέκος 2, Πάρος 14(1), Γιαννάκης 7(1), Δουβής 11(2), Κανάρας 8, Ντινάκης 14, Μπακάλης 14, Κώνστας, Δεληγκάρης, Τσίγκας Π.-Ρ. 15(2).

Απόλλων Καλαμαριάς (Πολυμένης): Πετρίδης 6, Γκαντίδης, Σμυρλής 12, Μακούλης 5, Αναστασάκης 3(1), Συμεών 2, Λεμονίδης, Λαγός 2, Κιουρτζίδης 13, Ζαφειρούδης, Φωτιάδης 7, Μπαγκντασαριάν 8.

 

Βαθμολογία

1. Σταυρούπολη         3

2. Ζέφυρος      3

3. Αρίων Ξάνθης         2

4. Ιωνικός Ιωνίας        2

5. Ανατόλια    2

6. ΒΑΟ 2

7. Ασπίδα Ξάνθης      2

8. Απόλλων Καλαμαριάς        2

9. ΑΟ Γαλάτιστας        2

10. Ελπίδα Αμπελοκήπων      1

11. ΚΑΟ Δράμας         0

*Σταυρούπολη, Ζέφυρος, Απόλλων Καλαμαριάς και ΑΟ Γαλάτιστας έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο, ενώ ο ΚΑΟ Δράμας ένα λιγότερο.

 

Επόμενη αγωνιστική (3η, 1/11)

ΚΑΟ Δράμας-Ζέφυρος

Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίδα Ξάνθης

Αρίων Ξάνθης-Ανατόλια

Ελπίδα Αμπελοκήπων-ΑΟ Γαλάτιστας

Σταυρούπολη-Ιωνικός Ιωνίας

Ρεπό: ΒΑΟ

 

Δείτε τα πλήρη προγράμματα σε κάθε όμιλο

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.