allstarbasket.gr

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές και τους κομισάριους που θα διευθύνουν τους αγώνες της 7ης αγωνιστικής, αλλά και τους εξ’ αναβολής, σε Α2 Ανδρών και Β’ Εθνική.

Αναλυτικά, οι ορισμοί και το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών:

Σάββατο 16 Νοεμβρίου 

Ανατόλια (17.00): Ανατόλια – Φίλιππος Βέροιας

  • Μπήτης – Ξέρας – Παζώλης (Γκούμας)

Καρδίτσας (17.00): Καρδίτσα – Οίαξ Ναυπλίου

  • Ξενικάκης – Λουλουδιάδης – Αγραφιώτης Τζ. (Χλωρός)

Αγρινίου (17.00): Αγρίνιο – Αμύντας

  • Παφίλης – Κωνσταντινίδου – Ελευθεριάδης Πλ. (Μπέστιας)

”Σταύρος Βενέτης” (17.00): Διαγόρας Δρυοπιδέων – Απόλλων Πάτρας

  • Παγώνης – Κοντίλης – Δολγυρας (Παλάτος)

ΣΕΦ (17.00): Ολυμπιακός Β’ Piraeus Bank – Ελευθερούπολη

  • Τζαφλέρης – Κοτσιμπος – Κώτσου (Ηπιώτης)

Ηλίδας (17.00): Κόροιβος Αμαλιάδας – Δάφνη Δαφνίου

  • Αναστόπουλος Αντ. – Ρίζος – Νάστος (Κωστής)

Μετς (17.00): Παγκράτι – Χαρίλαος Τρικούπης

  • Σταματόπουλος – Καρπάνος – Χριστινάκης (Άκελ)

Ψυχικού (17.00): Ψυχικό – Τρίτων

  • Κωνσταντινόπουλος – Τσολάκος – Τσαχάκης (Μουζάκης Στ.)

 

Τετάρτη 20 Νοεμβρίου (Αγώνες εξ’ αναβολής)

Στρέφη (17.00): Τρίτων – Καρδίτσα

  • Κατραχούρας – Αναστόπουλος Αντ. – Τσιμπούρης (Σταύρου)

1ο Χαϊδαρίου (17.00): Δάφνη Δαφνίου – Ανατόλια

  • Παναγιώτου – Κοντίλης – Καρακάσης (Ηπιώτης)

Μεσολογγίου (17.00): Χαρίλαος Τρικούπης – Αγρίνιο

  • Ζακεστίδης – Τσολάκος – Γιακείμη (Πατσαντζόγλου)

Υμηττού (18.00): Αμύντας – Ελευθερούπολη

  • Διαμαντής – Νάστος – Κανελλόπουλος (Λιμνιάτης)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α2

Α2: ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

 

Αναλυτικά, οι ορισμοί και το πρόγραμμα στους δύο ομίλους της Β’ Εθνικής: 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

”Σταύρος Βενέτης” (20.00): Αιγάλεω – Πρωτέας Βούλας

  • Αργυρούδης – Χριστοδουλάκης – Αντωνιάδης (Γολεγού)

Εσπέρου (17.00): Έσπερος – Μαρούσι

  • Ζακεστίδης – Τσάτσης – Ορφανός Ιορδ. (Ντίνος)

Δαΐς (17.00): Δούκας – ΚΑΟ Μελισσίων

  • Μπούκας – Σιδέρης – Πλιάκας (Παππάς)

”Στέλιος Καλαϊτζής” (17.00): Πανερυθραϊκός – ΝΕ Μεγαρίδος

  • Καλδίρης – Θεοδωρόπουλος – Γιακείμη (Τηγάνης)

1ο Μάνδρας (17.00): Μανδραϊκός – Εθνικός Πειραιά

  • Γρίβα – Σκαλτσής – Μαυρέλης (Μπουρνάς)

”Ζαχαρίας Αλεξάνδρου” (17.00): Ιωνικός Ν.Φ. – Πανελευσινιακός

  • Στρέμπας – Σπυρόπουλος – Τηγάνης (Κουλούρης)

”Δύο Αοράκια” (17.00): ΟΦΗ – Παπάγου

  • Μαντήλας – Σοφιανόπουλος – Τσακαλογιάννης (Μαγκανάς)

Αταλάντης (17.00): Λοκρός Αταλάντης – Πεντέλη

  • Φάκαρος – Λογοθέτης – Κατσαπρακάκης (Χριστοδούλου)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος Όμιλος

 

2ος Όμιλος

Ευκαρπίας (17.00): Ευκαρπία – Πρωτέας Γρεβενών

  • Φακίτσας – Τσουμαχίδης – Μαραμής (Μήτσιου)

Λαγκαδά (17.00): Ερμής Λαγκαδά – ΧΑΝΘ

  • Κοϊμτζόγλου – Σιταρίδης – Αγραφιώτης Γρ. (Παπαδόπουλος Ν.)

Πεύκων (18.00): Μαχητές – Αίας Ευόσμου

  • Λόρτος – Τζιοπάνος Γ. – Δέλλας (Παπαγεωργίου Μιχ.)

Αρναίας (17.00): Στρατώνι – Πολύγυρος

  • Τσιρτσιμάλης – Σιμητόπουλος – Πράττος (Θωμόπουλος)

Ιωαννίνων (17.00): ΠΑΣ Γιάννινα – Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου

  • Τσιαπλής – Κατωτικίδης – Παπανικολάου (Τσιγκέλης)

Φαρσάλων (17.00): Φάρσαλα – Έσπερος Λαμίας

  • Ταρενίδης Στ. – Χατζημπαλίδης – Χρυσάφης (Μανάσης)

Κομοτηνής (17.00): Κομοτηνή – Δόξα Λευκάδας

  • Δημάδης – Μπακάλης – Ζαχαριάδης (Γκουρτζελίδης)

”Αλέξανδρος Δημόγλου” (17.00): Καβάλα – Γέφυρα

  • Παπαγερίδης – Παπαγεωργίου – Εκίζογλου (Στουπίδης)

 

Τετάρτη 20 Νοεμβρίου (Αγώνες εξ’ αναβολής)

Νέας Πεντέλης (19.15): Πεντέλη – Έσπερος

  • Πολυχρόνης – Ορφανός Εμ. – Τζίμης (Ζερδεβάς)

Μελισσίων (18.30): Μελίσσια – Εθνικός Πειραιά

  • Μπίκας – Φασόλης – Τηγάνης (Μπεσκάκη)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος Όμιλος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.