Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες, τα φύλλα αγώνα και οι αναβολές στους ομίλους της Γ’ Εθνικής, έχουν ως εξής:

ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Αποτελέσματα (10η αγωνιστική, 22/12): 

ΑΟ Π. Φαλήρου – ΓΣ Κορωπίου 75-55

ΣΔΥ Τρίπολης – ΑΟ Ερμιόνης 70-69

Άρης Νίκαιας ΓΝΟ – ΑΟ Ακράτα 84-77

Παναχαϊκή ΓΕ – ΑΟΚ Χαλάνδρι 70-64

ΑΟ Αχαγιά 82 – ΚΑΟ Κορίνθου 65-50

Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΕ Ν. Κηφισιάς 68-67

ΝΕΟ Ληξουρίου – ΑΟ Γλαύκος (αναβολή)

 

Τα φύλλα αγώνα:

ΑΟ Αχαγιά 82 – ΚΑΟ Κορίνθου 65-50

Δεκάλεπτα: 13-13, 31-30, 49-43, 65-50

Διαιτητές: Καλογριάς, Λαζαρίδης

Αχαγιά (Μπαζίνας): Φραντζής 16(3), Τασσόπουλος 7, Σερέτης 24(2. Χριστοδουλόπουλος 1, Λυμπέρης 10(3), Μπουρδάνος 6, Κωνσταντινόπουλος 1, Τάρναρης, Καλογιάννης.

Κόρινθος (Ρουμελιώτης): Περωτής 23, Αναγνωστάκης 7, Κωνσταντίνου 7(2), Κόης 6(2), Δανίκας 2, Μπότρης, Μακρής, Τζαιδάς, Αυγενικός 5.

 

Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΕ Νέας Κηφισιάς 68-67

Δεκάλεπτα: 18-17, 34-34, 53-47, 68-67

Διαιτητές: Τεφτίκης, Τούσης

Ηλυσιακός (Λιτόπουλος): Γραμματίκας 11(2), Κελαϊδής 27(3), Μπινιάκου, Κωτσόπουλος 8(1), Φιλιππόπουλος, Πλευράκης, Οουντίντζο-Βλαδίτσης 4, Πατσαντζόπουλος, Ταταράκης 2, Μπάζιος 3, Ετζιάκα 2, Παντζούρης 11(1).

Κηφισιά (Λαδίκος): Δουβλης 9(1), Μακρυγιάννης 20(4), Οικονόμου 18(1), Πρέκας, Μανούσος 9, Φραγκιαδάκης, Σπαχίγλι, Γιακουμής, Μαντζάκος, Μιχαλάκης 5(1), Λαέτρας, Φασιανός 6.

 

Παναχαϊκή ΓΕ – ΑΟΚ Χαλάνδρι 70-64

Δεκάλεπτα: 20-22, 32-33, 52-50, 70-64

Διαιτητές: Ασημακάκη, Ντάσης

Παναχαϊκή (Λιόνας): Μοσχοβάκης 7(1), Γατσούλης, Νικολάου 12(1), Τσουλέας 3(1), Χρυσανθόπουλος 4, Παπανικολόπουλος, Λυμπερέας 2, Γκόβας 17(4), Καραγιάννης 9, Μπαρδάκας 16.

Χαλάνδρι (Στεφανάκης): Κονδύλης 20(5), Μορφονιός 18(3), Δεμέναγας 3, Μωραϊτης 2, Αυδής 6, Βουλγαράκης 6, Θεοδωράκης 6, Μακρής 3(1).

 

Άρης Νίκαιας ΓΝΟ – ΑΟ Ακράτα 84-77

Δεκάλεπτα: 19-16, 45-40, 61-53, 84-77

Διαιτητές: Καρανικόλα Ε., Μαρουδιάς

Άρης Νίκαιας (Καράμπελας): Σκάνδαλος 34(3), Τζώρτζης 3(1), Παπαγεωργίου, Καραβανάς, Θεοδωράκος 8(1), Γαλίτης, Πρίτσος 4(1), Κόλλιας 9, Χαντζόγλου, Λαζαρίδης 11, Πεταλάς 15, Βλαμής.

Ακράτα (Βαρβιτσιώτης): Σαχίτι, Βασιλάτος 9(3), Μουρατίδης 22(5), Κατωπόδης 19, Ζιζήλας, Πετρόπουλος, Κώστα, Γιαννούλης 17, Δορλής, Γιόβας 9(1), Κυρίτσης 1.

 

ΑΟ Π. Φαλήρου – ΓΣ Κορωπίου 75-55

Δεκάλεπτα: 17-14, 37-28, 56-44, 75-55

Διαιτητές: Τσαχάκης, Πολυχρόνης

Π. Φάληρο (Παπαδάτος): Βαϊδάκης 13, Μαυροειδής 4, Προγκας 10(2), Γραμματικός 14(4), Βαλιώτης, Βούζας, Σολωμός 16, Αγγελόπουλος 12(2), Ανδρεάτος, Τσαπρούνης 4, Σαρλάνης, Λάμπρου 2.

Κορωπί (Δρακόπουλος): Ιωάννου 11(1),Αντωνόπουλος, Κατωπόδης 17(2), Τετζεράκης 3, Κεχρής, Κούτρας 3(1), Μερκούρης 4, Αργυρόπουλος 4, Κλασίδης 3(1), Κουτουφάς 5, Σταμάτης 5.

 

Βαθμολογία 

1. ΑΟ. Π. Φάληρο 19

2. Ηλυσιακός 18

3.  Αχαγιά ’82 17

4.  ΚΑΟ Κορίνθου 17

5.  Νέο Ληξούριο 16*

6. Άρης Νίκαιας 16

7. Κορωπί 16

8. Παναχαϊκή 16

9. Γλαύκος 14*

10. ΑΕΝΚ 13

11. Χαλάνδρι 12

12. Ακράτα 11

13.  Τρίπολη 11

14. ΑΟ Ερμιόνης 11

*Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 

Αποτελέσματα (12η αγωνιστική, 22/12):

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 72-61

ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας – ΑΟ Ένωση Ιλίου 58-64

ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου – Αίαντας Αυλίδας 85-50

ΓΣ Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΑΟΝΣ Μίλων 79-64

ΑΚ Χαλκίδας – ΑΟΚ Χανιά 65-64

Βούρειος ΑΟΛ Χίου – ΑΣ Άρης Θήβας 70-67

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ Πέρα 76-72

 

Φύλλα αγώνα

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 72-61

Δεκάλεπτα: 15-16, 33-28, 48-42, 72-61

Διαιτητές:  Μακρόπουλος, Σοφιανόπουλος

Ζωγράφου (Μάνος): Μαυροειδάκος, Μποϊμάτης 2, Δήμου 8(1),, Ζαρμακούπης 12, Δρίβας 9(1), Σταύρου-Λιβαδίτης, Αμπράζης 7, Κανελλόπουλος 14(3), Πιτούλης 9(1), Κριζέας 5(1), Μπένος 6.

Τα Φανάρια (Αλμπάνης): Βόμβας 2, Χονδρόπουλος 18(4), Πολίτης, Μάκαρης 7, Προδρόμου 17(1), Χάρος 3, Δίπλαρος 4, Βουτυρόπουλος, Μιλωνάς 2, Ζαφειρούρης 4, Κοντσές 4, Ονάσογλου.

 

ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου – Αίαντας Αυλίδας 85-50

Δεκάλεπτα: 26-12, 40-21, 73-34, 85-50

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χρ., Μαρίγλη.

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Δημητριάδης 22(2), Καρακωνσταντάκης 14(4),  Γκοντόπουλος 13(2), Γεωργίου 4(1), Σακελλαράκης, Μιχαήλ 14, Κοπακάκης 7(2), Χάλιος, Κουλούρης 3(1), Σιδέρης, Γιανναλέτσος 8.

Αίαντας Αυλίδας (Σάλιαρης): Ανδρικόπουλος 8(2), Αργυρίου 12(4), Καζάκης 2, Δεληκώστας, Κωνσταντόπουλος, Τσιώλης 19, Σταμέλος 5, Κωνσταντούρας 2, Λαφτσίδης, Δάβρης 2.

 

Βούρειος ΑΟΛ Χίου – ΑΣ Άρης Θήβας 70-67

Δεκάλεπτα: 17-28, 32-41, 46-52, 70-67

Διαιτητές: Αντωνιάδης, Πετράκης Ιωάν.

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Τσιριγώτης 2, Χριστοβασίλης, Ανδρουλάκης 14(2), Σούλικας 27(1), Φουντουλάκος, Βούλικας, Σιμιτσάκης, Τσουρής 11(2), Μαρούλης 2, Τροβάς 11(3), Κουϊμτζής 3, Κωνσταντινάκος.

Άρης Θήβας (Ματσαγκούρας): Κόλλιας, Πανταζής 12(2), Ματσαγκούρας, Γκρινιάρης 16(1), Παρδακάς 7(1), Χαράτσης, Γκιζόγιαννης 20(2), Ντέντα 2, Τριανταφύλλου 3, Ανέστης 7(1).

 

ΑΚ Χαλκίδας – ΑΟΚ Χανιά 65-64

Διαιτητές: Κοτσίρης, Αναστασόπουλος

Δεκάλεπτα: 22-22, 36-37, 53-53, 65-64

Χαλκίδα (Καλογήρου): Ντουζίδης, Μπρατσιάκος 5(1), Παπάδης 16(4), Στεφάνου 14(4), Κατσούλας 12(1), Σταθόπουλος Ευστ., Σταθόπουλος Δ., Μητσιμπόνας 9(1), Γεωργιάδης 4, Λούκας 3(1), Σιδέρης 2, Φραγκούλης.

Χανιά (Παπανικολάου): Κελεσίδης 7(1), Ιωακειμίδης 7, Αλεξίου, Προβατινάκης, Ζανιδάκης 10(2), Κάβουρας, Κατράνας 8(2), Μηντζαρίδης 6, Κιγμέτογλου 12, Αδοντάκης 8, Σκαμνάκης, Κουρουμούσης.

 

ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας – ΑΟ Ένωση Ιλίου 58-64

Δεκάλεπτα: 25-15, 32-33, 38-54, 58-64

Διαιτητές: Πόντας, Γαραντζιώτης

Αργοναύτης (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 13(3), Παπακώστας 6, Παπαδημητρίου 14(1), Τύρλας 3, Παπουτσής, Πέζος, Μητσάκης, Σβάρνας 9, Κορομηλιάς 5(1), Σταμέλος 8(1).

Ενωση Ιλίου (Πανούλιας): Γεροκώστας 7, Φουντάς 12, Μπολάτογλου 9(1), Μπέλλας Οδ. 6, Μανταλβάνος 20, Τσιουμπρής 10(1), Βάτσιος.

 

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ Πέρα 76-72

Δεκάλεπτα: 22-19, 37-30, 57-48, 76-72

Διαιτητές: Καραβίτης, Αναστασίου

ΦΕΑ (Καρατζάς): Καστανιώτης 11(1), Μπάρδας 8(1), Τρικαλιώτης 14(3), Δρακάκης 8, Στεργιάκης 18(1), Λίτσιος 3(1. Μιχόπουλος 8(2), Πανουσόπουλος, Καραλευτέρης 6(2).

Πέρα (Γκαναβίας): Βαρδάλος, Δρόσος 12(4), Βλάχος 13(3), Ζακυνθινός 24, Τσολάκης 6, Κεφαλάς 3, Μαντάς, Γωνίδης, Βαρδσαμούλης 14.

 

Βαθμολογία

1. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 17 7-3

2. Χαλκίδα 17 7-3

3. Ένωση Ιλίου 17 7-3

4.  ΕΦΑΟΖ 16 6-4

5. Αργοναύτης Τριγλίας 16 6-4

6. Τα Φανάρια 16 6-4

7. Ερμής Σχηματαρίου 16 6-4

8. ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 15 5-5

9. Πέρα 15 5-5

10. Μίλων 14 4-6

11. Άρης Θήβας 14 4-6

12.  ΑΟΚ Χανιά 14 4-6

13. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 13 3-7

14. Αίαντας Αυλίδας 10 0-10

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Αποτελέσματα (12η αγωνιστική, 22/12):

Αίολος Τρικάλων – Ολυμπιακός Βόλου 94-84

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΦΟ Αριδαίας  82-80

Αετοί Βέροιας – Ικαροι Τρικάλων  48-72

Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΑΣ Μελίκης 82-75

Νίκη Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων  91-67

Φαίακας Κέρκυρας – Τιτάνες Παλαμά (αναβολή)

Ρεπό: ΣΚ Ιωάννινα

 

Τα Φύλλα αγώνα: 

Νίκη Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων 91-67

Δεκάλεπτα: 22-17, 56-36, 69-56, 91-67

Διαιτητές: Τσιαπλής, Παπανικολάου

Νίκη Βόλου (Κοσμάτος): Βερτζάγιας 4, Καραγεώργος 12 (4), Σιμάκης 6, Ακούνια 4, Κουτίνας 22 (1), Παρασκευάς, Τσώλης 18 (1), Τάσσος 12, Μαυροφώτης, Σταυροθεόδωρος 6, Σαριμπαλίδης 5 (1), Δελεντζές 2.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γυφτάκης 15, Σαχπατζίδης 9 (2), Καλογεράτος 19 (2), Σβώλης 1, Παπανικολάου, Μάκης 4, Παπαδόπουλος 16, Φίλιος, Τερζόπουλος 3, Χρήστου.

 

Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΑΣ Μελίκης 82-75

Δεκάλεπτα: 16-14, 36-34, 55-53, 82-75

Διαιτητές: Παπαθανασίου, Βασιλόπουλος

Αριστοτέλης Φλώρινας (Καλανταρίδης): Τσιώγκας 18(2), Τσιάμης 12(2), Παπαγρηγορίου 2, Γκόνος 21(3), Γκουτζιομήτρος 21, Οικονόμου, Σαββίδης 5, Μπέλλης 2, Παπούλιας 1, Ντρίζα Α., Βασιλείου 2, Ντρίζα Φ.

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 19(2), Μαυρίδης 13(1), Στοϊτσης 19(2), Πεϊμανίδης, Ρογγότης 5, Καποδίστριας, Παπαδόπουλος, Σαζαμπίδης 1, Εσερπόγλου, Λαπατούρας 2, Λέφας, Ημερίδης 16(1).

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΦΟ Αριδαίας 82-80

Δεκάλεπτα: 20-16, 34-32, 58-54, 82-80

Διαιτητές: Πράττος, Κωνσταντινέλλης

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ψυχογιός 2, Πεσλής, Ντούρλιας, Μπιρνάρας, Πανταζής 5, Γεωργαντζάς 4(1), Δίκαρος 20(1), Κοβάτσεβ 5(1), Αργύρης 11(2), Αντωνίου 11, Καλλιάρας 21(1), Νότος 3(1).

ΦΟ Αριδαίας (Βάτσης): Παπαδόπουλος 9(1), Βασίλογλου, Πάντης, Πονόπουλος 5(1), Παπαβράαμ , Κανονίδης, Αβραμίδης 6(1), Γεωργάκης 26(4), Μακρόπουλος 20(2), Παουλεάνου 4(1), Στρέγκος 10.

 

Αίολος Τρικάλων – Ολυμπιακός Βόλου  94-84

Δεκάλεπτα: 24-20, 52-37, 76-63, 94-84

Διαιτητές: Φακίτσας, Ξέρας

Αίολος Τρικάλων (Παπαδημητρίου): Ρούζιος 9(2), Πανάρας 30(2), Πρεμέτης 4, Αργύρης 11(2), Χατζής 2, Σούλκο 2, Τσιούλκας 11(1), Κολότσιος 6(2), Τριανταφύλλου, Σπηλιόπουλος 3, Κατσαδούρος 4, Τσότσος 12.

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Μπεκρής 2, Μπούρας 2, Ιλτσόγλου 11(1), Καραμήτσος, Μπογδάνος 26(2), Αγγελοκωστόπουλος, Μπουσκολίτης Φ., Μπουσκολίτης Β. 16(1), Σκαμάγκας 7(1), Ευτυχίδης 6, Μούμογλου 12, Χροναίος 2.

 

Αετοί Βέροιας – Ικαροι Τρικάλων 48-72

Δεκάλεπτα: 20-23, 26-50, 44-62, 48-72

Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ., Αγραφιώτης Β.

Αετοί Βέροιας (Τυριακίδης): Τρομπούκης 2, Ανατσασιάδης, Σιδηρόπουλος 1, Γκανάς, Γκεκόπουλος 8, Γιαννουζάκος 10(2), Γαβριηλίδης, Μαραπίδης 13(3), Σταυρουλάκης 6(1), Κουσιαντάς 2, Αλευρίδης 4, Ιωσιφίδης 2.

Ίκαροι Τρικάλων (Σδράκας): Φρύδας, Βλάχος 13(3), Κολότσιος 11(3), Κρεμμύδας 3(1), Κατσαρές 9(1), Τζορμπατζάκης, Ραμμίδης, Γκιουλέκας 14(2), Γεωργόπουλος 4, Μέξης 10, Μπάρδας, Μακρής 8(1).

 

Βαθμολογία

1. Νίκη Βόλου 19

2. Αίολος Τρικάλων 18

3. ΣΚ Ιωάννινα 15

4. ΓΑΣ Μελίκης 14

5. Ικαροι Τρικάλων 14

6. Αναγέννηση Καρδίτσας 14

7. Αετοί Βέροιας 14

8. Ολυμπιακός Βόλου 13

9. Τιτάνες Παλαμά 13

10. Αριστοτέλης Φλώρινας 13

11. ΑΓΣ Ιωαννίνων 12

12. ΦΟ Αριδαίας 10

13. Φαίακας Κέρκυρας 8

*Νίκη Βόλου και Αριστοτέλης Φλώρινας έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο, ενώ ο Φαίακας Κέρκυρας ένα λιγότερο.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Αποτελέσματα (12η αγωνιστική, 22/12):

Κένταυρος Καλικράτειας – Ασπίδα Ξάνθης 111-112 (γ΄ παρ.)

Απόλλων Καλαμαριάς – Ελπίδα Αμπελοκήπων 47-58

Μαντουλίδης – Ζέφυρος 56-74

ΔΕΚΑ – Μακεδονικός 70-67

Λεύκιππος Ξάνθης – Ικαροι Σερρών 76-58

Μέγας Αλέξανδρος – ΜΕΝΤ 61-64

Ρεπό: Πανσερραϊκός

 

Τα φύλλα αγώνα

Κένταυρος Καλλικράτειας – Ασπίδα Ξάνθης 111-112 (γ΄ παρ.)

Δεκάλεπτα: 23-18, 39-35, 61-56, 77-77 (κ.α.), 94-94 (α΄ παρ.), 101-101 (β΄ παρ.), 111-112

Διαιτητές: Σιμητόπουλος, Καντερές

Κένταυρος Καλλικράτειας (Γιοβάννης): Κωνσταντινίδης 39(5), Βελισσαρίου 15(3), Χατζηλάμπρου 15, Μιχαηλίδης 11(3), Φουρκιώτης 4, Βούκα 3, Δασκαλάκης 2, Κιτσούλης 22(1).

Ασπίδα Ξάνθης (Στεφανίδης): Ανθης, Παπαδάκης 15(1), Δώδος 2, Τερζάκης, Μπόζης 9(1), Παπαϊωάννου, Κουτσογιάννης 30(2), Μανδαλάκης 30(3), Μπουραζάνης 2, Κάλφας 4, Καναράς 7(1), Καλαμπάκας 13(3).

 

ΔΕΚΑ – Μακεδονικός 70-67

Δεκάλεπτα: 11-12, 37-32, 56-46, 70-67

Διαιτητές: Αγραφιώτης Τζ., Τσαρδούλιας

ΔΕΚΑ (Κυριαζής): Δημητριάδης 9(12ρ.), Βενετίδης 1, Κρίτσικας 4, Χατζηχρήστος 11(1), Τσιροπούλης Γ., Τσιροπούλης Μ. 6(1), Παπασάβογλου Αν. 19(4τρ, 6ασ.), Θεογιάννης 10(2), Καρανώτας Τ. 2, Παπασάβογλου Αρ. 9(2), Σαμοντούροβ, Καλαποθαράκος.

Μακεδονικός (Γεροφώτης): Βαρδής, Καραθανάσης 4, Παλιαχάνης 2, Καραμπέκης 13, Κομμάτας 4, Φλιάτης 18(1), Λυχριδάς, Τσιόγκας 15, Πρωτούλης 11(1).

 

Μαντουλίδης – Ζέφυρος 56-74

Δεκάλεπτα: 10-12, 30-28, 45-50, 56-74

Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν., Κωνής

Μαντουλίδης (Καραμανώλης): Δημητρόπουλος 2, Μπάρμπας, Μποκογλίδης, Τάκης, Φόρογλου 6, Κεραμάρης 17(1),  Μαλανδρής 4, Ντίαθ 13, Ντολόπουλος 2, Στεργιόπουλος, Καπουράνης, Σίμογλου 12(1).

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Αποστόλου 25(5), Κουλαξής 20(3), Ματενίδης 10(2), Γιαννάκης 3(1), Παγωνίδης, Μόρας, Μπάμπος, Καρκανιάς, Κατιρτζίδης 4, Ζωγράφος, Σαρρής 6(1), Καραγιαννάκης 8.

 

Μέγας Αλέξανδρος – ΜΕΝΤ 61-64

Δεκάλεπτα: 15-18, 24-31, 40-47, 61-64

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Θρασυβουλίδης

Μέγας Αλέξανδρος (Κασαπίδης): Σουλτάνης 5, Μαλλολάρι 6, Γκολέμας 4, Μαδεμλής 4, Γιαχανατζής 11(1), Ορφανίδης 15(3), Μέλλιος 2, Πισιώτης, Τσιαουσίδης 2, Μκούλης 9(1), Χατζηβούρκογλου, Πολυμένης 3.

ΜΕΝΤ (Ντολόπουλος): Φόρογλου, Παπαπασχάλης 6, Ζεϊμπέκης 9(3), Ρόπουτης, Γκύζης 3, Μιχαηλίδης 16, Μπέλλος 4, Γκαντίδης, Πασχαλίδης 16, Μανδράς, Σιόλογκας 10.

 

Λεύκιππος Ξάνθης – Ικαροι Σερρών 76-58

Δεκάλεπτα: 19-15, 41-26, 64-50, 76-58

Διαιτητές: Ντούρας, Μπακάλης

Λεύκιππος Ξάνθης (Βαχαρίδης): Σταμπουλής 9(2), Νταβουλτζόπουλος 8, Ιορδάνογλου 3(1), Στεργίου, Ιωαννίδης, Ζαμπάκης 14(1), Βοϊβατόπουλος 12, Νικολόπουλος 3, Μακαρατζής, Γρούδος 11(1), Παλλάκης 7, Χρήστου 9.

Ίκαροι Σερρών (Ρούλης Π.- Αθανασίου): Γεωργόπουλος 5, Φραγκούλης 3(1), Σιδερίδης 8(1), Καμπέρης 2, Δαλαγκόζης 5, Κουτσοκώστας 11, Γκούτζιας 1, Παρχαρίδης 6(2), Μπίλιος 3(1), Κακιούζης 14.

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Ελπίδα Αμπελοκήπων 47-58

Δεκάλεπτα: 11-13, 21-36, 37-51, 47-58

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου, Κολοκυθάς

Απόλλων Καλαμαριάς (Καραμουσαλίδης): Βογιατζής Δ. 9(1), Βογιατζής Λ., Σκέμπης 1, Ανδρεάδης, Κυφωνίδης 5, Καρασίμος 14(1), Κεραμάρης 9(1), Κόκκιος 6, Γιαννακός 3(1), Τσίγκας.

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Τασούδης 6, Φωτόπουλος 2, Μπόζιτς 12(1), Σαμαράς 8(2), Δημάκης 6(2), Μητρόπουλος 3(1), Μαρκόπουλος 4(1), Ξηρόπουλος 11(1), Κουμανιώτης, Σπουργίτης 4, Συμεών 2.

 

Βαθμολογία

1. Λεύκιππος Ξάνθης 17

2. Μακεδονικός 16

3. Ικαροι Σερρών 15

4. Ελπίδα Αμπελοκήπων  15

5. ΜΕΝΤ  15

6. ΔΕΚΑ 14

7. Πανσερραϊκός 14

8. Ασπίδα Ξάνθης 14

9. Κένταυρος Καλικράτειας13

10. Μέγας Αλέξανδρος 13

11. Ζέφυρος12

12. Απόλλων Καλαμαριάς12

13. Μαντουλίδης 9

*Οι Ικαροι Σερρών έχουν -1 βαθμό από πέρυσι.

**Ελπίδα Αμπελοκήπων, Ασπίδα Ξάνθης και Απόλλων Καλαμαριάς έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Περισσότερα σε λίγο… 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.