allstarbasket.gr

Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 1ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής Ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

    1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα            
13/10/19 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΓΛΑΥΚΟΣ 75-60
13/10/19 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΚΡΑΤΑ 76-70
13/10/19 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 77-68
13/10/19 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 62-82
13/10/19 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ 84-71
13/10/19 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 85-91 (παρ.)
13/10/19 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΑΧΑΓΙΑ 82 67-72
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα              
20/10/19 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΚΟΡΩΠΙ 70-74
20/10/19 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 74-63
20/10/19 13:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ 52-56
20/10/19 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΤΡΙΠΟΛΗ 105-49
20/10/19 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ 53-85
16/11/19 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
20/10/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 65-58
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα
27/10/19 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 71-67
27/10/19 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 72-80
27/10/19 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ 101-84
27/10/19 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 48-62
13/11/19 19:30 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΧΑΓΙΑ 82
27/10/19 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 67-56
27/10/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΚΡΑΤΑ 72-71
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα                 
03/11/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΚΟΡΩΠΙ 78-58
03/11/19 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 84-78
03/11/19 13:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ 76-73
03/11/19 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΤΡΙΠΟΛΗ 82-62
03/11/19 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -Π. ΦΑΛΗΡΟ 69-68
02/11/19 18:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΓΛΑΥΚΟΣ 76-66
03/11/19 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΚΡΑΤΑ 77-80
    5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
Ημ/νία Ωρα
10/11/19 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ 106-94
10/11/19 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 83-86
10/11/19 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΧΑΓΙΑ 82 84-58
10/11/19 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 55-68
10/11/19 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 79-66
10/11/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 51-50
10/11/19 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 65-77
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
24/11/19 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΚΟΡΩΠΙ
24/11/19 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
24/11/19 13:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ
24/11/19 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΤΡΙΠΟΛΗ
24/11/19 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΓΛΑΥΚΟΣ
24/11/19 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΚΡΑΤΑ
24/11/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
01/12/19 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΑΧΑΓΙΑ 82
01/12/19 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
01/12/19 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
01/12/19 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
01/12/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ
01/12/19 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
01/12/19 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
08/12/19 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΚΟΡΩΠΙ
08/12/19 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
08/12/19 13:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ
08/12/19 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΓΛΑΥΚΟΣ
08/12/19 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΚΡΑΤΑ
08/12/19 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΧΑΛΑΝΔΡΙ
08/12/19 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
15/12/19 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
15/12/19 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
15/12/19 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ-ΤΡΙΠΟΛΗ
15/12/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
15/12/19 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
15/12/19 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΧΑΓΙΑ 82
15/12/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
22/12/19 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΚΟΡΩΠΙ
22/12/19 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
22/12/19 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙ-ΓΛΑΥΚΟΣ
22/12/19 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΚΡΑΤΑ
22/12/19 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΧΑΛΑΝΔΡΙ
22/12/19 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΚΟΡΙΝΘΟΣ
22/12/19 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
05/01/20 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΤΡΙΠΟΛΗ
05/01/20 13:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
05/01/20 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
05/01/20 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
05/01/20 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
05/01/20 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
05/01/20 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΧΑΓΙΑ 82
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
12/01/20 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΚΟΡΩΠΙ
12/01/20 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΓΛΑΥΚΟΣ
12/01/20 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΑΚΡΑΤΑ
12/01/20 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ
12/01/20 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΚΟΡΙΝΘΟΣ
12/01/20 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
12/01/20 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
19/01/20 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
19/01/20 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΧΑΓΙΑ 82
19/01/20 13:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
19/01/20 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΤΡΙΠΟΛΗ
19/01/20 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
19/01/20 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
19/01/20 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
 
                          Β’ ΓΥΡΟΣ      1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
26/01/20 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΟΡΩΠΙ
26/01/20 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
26/01/20 13:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
26/01/20 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΤΡΙΠΟΛΗ
26/01/20 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
26/01/20 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
26/01/20 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
02/02/20 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΑΚΡΑΤΑ
02/02/20 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ
02/02/20 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ
02/02/20 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
02/02/20 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
02/02/20 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΧΑΓΙΑ 82
02/02/20 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΓΛΑΥΚΟΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
09/02/20 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΟΡΩΠΙ
09/02/20 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
09/02/20 12:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
09/02/20 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΤΡΙΠΟΛΗ
09/02/20 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-Π. ΦΑΛΗΡΟ
09/02/20 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
09/02/20 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΓΛΑΥΚΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
23/02/20 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ
23/02/20 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
23/02/20 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
23/02/20 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΑΧΑΓΙΑ 82
23/02/20 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
23/02/20 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
23/02/20 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
08/03/20 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΚΟΡΩΠΙ
08/03/20 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
08/03/20 13:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
08/03/20 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΤΡΙΠΟΛΗ
08/03/20 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ
08/03/20 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΓΛΑΥΚΟΣ
08/03/20 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΑΚΡΑΤΑ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
15/03/20 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
15/03/20 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΧΑΓΙΑ 82
15/03/20 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
15/03/20 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
15/03/20 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
15/03/20 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
15/03/20 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
22/03/20 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΚΟΡΩΠΙ
22/03/20 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
22/03/20 13:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
22/03/20 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΤΡΙΠΟΛΗ
22/03/20 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΓΛΑΥΚΟΣ
22/03/20 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΑΚΡΑΤΑ
22/03/20 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
29/03/20 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
29/03/20 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
29/03/20 14:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
29/03/20 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΤΡΙΠΟΛΗ
29/03/20 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΑΧΑΓΙΑ 82
29/03/20 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
29/03/20 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
05/04/20 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΚΟΡΩΠΙ
05/04/20 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
05/04/20 13:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
05/04/20 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΓΛΑΥΚΟΣ
05/04/20 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΑΚΡΑΤΑ
05/04/20 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΧΑΛΑΝΔΡΙ
05/04/20 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΚΟΡΙΝΘΟΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα
12/04/20 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
12/04/20 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΤΡΙΠΟΛΗ
12/04/20 13:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
12/04/20 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
12/04/20 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
12/04/20 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΑΧΑΓΙΑ 82
12/04/20 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
26/04/20 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΚΟΡΩΠΙ
26/04/20 17:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
26/04/20 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΓΛΑΥΚΟΣ
26/04/20 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΚΡΑΤΑ
26/04/20 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΧΑΛΑΝΔΡΙ
26/04/20 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΚΟΡΙΝΘΟΣ
26/04/20 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
03/05/20 17:00 ΚΟΡΩΠΙ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
03/05/20 17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
03/05/20 17:00 ΑΚΡΑΤΑ-ΤΡΙΠΟΛΗ
03/05/20 17:00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
03/05/20 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
03/05/20 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
03/05/20 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ -ΑΧΑΓΙΑ 82
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Αγώνας
10/05/20 17:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΚΟΡΩΠΙ
10/05/20 17:00 ΑΧΑΓΙΑ 82-ΓΛΑΥΚΟΣ
10/05/20 17:00 ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΚΡΑΤΑ
10/05/20 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ
10/05/20 17:00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ
10/05/20 17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
10/05/20 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

 

Διαβάστε ακόμη:

Η πρεμιέρα της Γ’ Εθνικής στον 1ο και 2ο όμιλο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.