Α1 Γυναικών

Δείτε τα αποτελέσματα, το πρόγραμμα και το σύστημα διεξαγωγής στην Α1 Γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2022-23.

Το πρωτάθλημα άρχισε στις 8 Οκτωβρίου 2022 και η κανονική περίοδος ολοκληρώνεται στις 26 Φεβρουαρίου 2023, για να δώσει τη σκυτάλη στα playoffs.

PLAYOFFS

Στη πρώτη φάση των playoffs (ημιτελικοί) συμμετέχουν οι ομάδες που κατετάγησαν στις θέσεις 1 έως 4 και 5 έως 8 της βαθμολογίας.

Στη συνέχεια θα διεξαχθούν οι αγώνες της δεύτερης φάσης των playoffs (τελικοί).

Η ημιτελική φάση είναι στις τρεις νίκες και οι τελικοί στις τέσσερις.

PLAY OUT

Στα play out συμμετέχουν οι ομάδες που κατετάγησαν στις θέσεις 9 έως 12 της βαθμολογικής κατάταξης. Νικήτρια στη φάση αυτή αναδεικνύεται η ομάδα η οποία θα φτάσει πρώτη τις τρεις νίκες. Στην Α2 Γυναικών υποβιβάζονται οι δύο ηττημένοι των play out.

Τα αποτελέσματα της κανονικής περιόδου μεταφέρονται στα playoffs και στα play out.

 

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022-2023

 

1η Αγωνιστική – 08-10/10/22

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 78-75

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 66-45

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 50-76

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 77-66

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 62-71

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 55-62

 

2η Αγωνιστική – 16/10/22

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 63-52

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 70-59 

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 67-66

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 75-67

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 87-78

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ 54-50

 

3η Αγωνιστική – 22-23/10/22

22/10, 13:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 56-69

22/10, 15:00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 49-78

23/10, 13:00 ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 69-62

23/10, 14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ 84-90

23/10, 14:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 65-51

23/10, 16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 72-51

 

4η Αγωνιστική – 29-30/10/22

29/10, 13:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 75-62

29/10, 16:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69-55

29/10. 18:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 103-63

30/10, 13:00 ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 78-71

30/10, 14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 68-73

30/10, 14:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 68-50

 

5η Αγωνιστική – 05-06/11/22

05/11, 17:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 47-88

06/11, 13:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 55-76

06/11, 13:00 ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 63-74

06/11, 14:00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΠΑΟΚ 57-79

06/11, 15:15 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 85-89

16/11, 16:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 65-59

 

6η Αγωνιστική – 12-13/11/22

13/11, 13:00 ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 56-65

13/11, 13:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 80-72

13/11, 14:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 74-52

13/11, 16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 63-77

13/11, 13:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 74-45

12/11, 17:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48-86

 

7η Αγωνιστική – 19/11/22

19/11, 13:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 89-74

19/11, 13:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ 62-55

19/11, 13:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 74-65

19/11, 15:00 ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 61-46

19/11, 15:00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61-56

19/11, 17:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 83-62

 

8η Αγωνιστική – 30/11/22

30/11, 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

30/11, 15:00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

30/11, 16:45 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

30/11, 17:00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

30/11, 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

30/11, 20:30 ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

9η Αγωνιστική – 03-04/12/22

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

03/12, 17:00 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

03/12, 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

10η Αγωνιστική – 10-11/12/22

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

10/12, 14:00 ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

 

11η Αγωνιστική – 17-18/12/22

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

 

12η Αγωνιστική – 27-28/12/22

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

 

13η Αγωνιστική – 04/01/23

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 

14η Αγωνιστική – 07-08/01/23

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 

15η Αγωνιστική – 15/01/23

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

16η Αγωνιστική – 18/01/23

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

17η Αγωνιστική – 21-22/01/23

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

18η Αγωνιστική – 28-29/01/23

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

19η Αγωνιστική – 04/02/23

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

 

20ή Αγωνιστική – 19/02/23

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

21η Αγωνιστική – 22/02/23

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

22η Αγωνιστική – 26/02/23

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

Α1 Γυναικών 2022-23: Η βαθμολογία

Α1 Γυναικών: Τα ρόστερ των 12 ομάδων (pics)

ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Ακολουθήστε μας στα social:

Facebook | Instagram | Twitter | Youtube

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.