www.allstarbasket.gr

Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα του EUROCUP για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

1η αγωνιστική

(2-3/10/2019)

A Όμιλος

Μονακό-Ανδόρα 82-66

Μακάμπι Ρισόν-Προμηθέας 55-88

Ουλμ-Βίρτους Μπολόνια 79-92

B Όμιλος

Ρίτας-Λοκομοτίβ Κουμπάν 92-86

Βενέτσια-Παρτιζάν 63-66

Τόφας-Λιμόζ 84-71

C Όμιλος

Τσεντεβίτα Ολίμπια-Νταρουσάφακα 73-79

Μπρέσια-Ούνικς Καζάν 84-74

Ναντέρ-Μπανταλόνα 85-78

D Όμιλος

Τρέντο-Γαλατάσαραϊ 64-70

Όλντενμπουργκ- Άρκα Γκντίνια 74-78

Μάλαγα-Μπούντουτσνοστ 83-70

2η αγωνιστική

(8-9/10/2019)

A Όμιλος

Προμηθέας-Μονακό 74-77

Ανδόρα-Ουλμ 97-78

Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Ρισόν 96-77

B Όμιλος

Παρτιζάν-Τόφας 93-80

Λοκομοτίβ Κουμπάν-Βενέτσια 77-63

Λιμόζ-Ρίτας 82-61

C Όμιλος

Νταρουσάφακα-Ναντέρ 72-65

Μπανταλόνα-Μπρέσια 81-68

Ούνικς Καζάν-Τσεντεβίτα Ολίμπια 80-67

D Όμιλος

Γαλατάσαραϊ-Όλντενμπουργκ 92-79

Άρκα Γκντίνια-Μάλαγα 59-66

Μπούντουτσνοστ-Τρέντο 68-77

3η αγωνιστική

A Όμιλος

15/10, 21:30 Βίρτους Μπολόνια-Ανδόρα

16/10, 19:30 Μακάμπι Ρισόν-Μονακό

16/10, 20:00 Ουλμ-Προμηθέας

B Όμιλος

15/10, 19:00 Ρίτας-Παρτιζάν

15/10, 21:00 Βενέτσια-Τόφας

16/10, 19:30 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Λιμόζ

C Όμιλος

16/10, 21:45 Μπρέσια-Τσεντεβίτα Ολίμπια

16/10, 21:45 Μπανταλόνα-Νταρουσάφακα

16/10, 21:45 Ναντέρ-Ούνικς Καζάν

D Όμιλος

15/10, 20:30 Μάλαγα-Γαλατάσαραϊ

16/10, 21:00 Τρέντο-Όλντενμπουργκ

16/10, 21:45 Μπούντουτσνοστ-Άρκα Γκντίνια

4η αγωνιστική

A Όμιλος

22/10, 19:30 Προμηθέας-Βίρτους Μπολόνια

22/10, 19:30 Μακάμπι Ρισόν-Ανδόρα

23/10, 19:45 Μονακό-Ουλμ

B Όμιλος

22/10, 21:00 Παρτιζάν-Λοκομοτίβ Κουμπάν

22/10, 21:30 Βενέτσια-Λιμόζ

23/10, 20:00 Τόφας-Ρίτας

C Όμιλος

23/10, 19:30 Ούνικς Καζάν-Μπανταλόνα

23/10, 21:30 Μπρέσια-Νταρουσάφακα

23/10, 21:30 Τσεντεβίτα Ολίμπια-Ναντέρ

D Όμιλος

22/10, 20:00 Γαλατάσαραϊ-Μπούντουτσνοστ

23/10, 20:30 Τρέντο- Άρκα Γκντίνια

23/10, 21:30 Όλντενμπουργκ-Μάλαγα

5η αγωνιστική

A Όμιλος

29/10, 20:30 Ουλμ-Μακάμπι Ρισόν

30/10, 21:00 Ανδόρα-Προμηθέας

30/10, 22:00 Βίρτους Μπολόνια-Μονακό

B Όμιλος

29/10, 19:00 Ρίτας-Βενέτσια

30/10, 19:00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Τόφας

30/10, 20:15 Λιμόζ-Παρτιζάν

C Όμιλος

29/10, 21:00 Ναντέρ-Μπρέσια

29/10, 21:45 Μπανταλόνα-Τσεντεβίτα Ολίμπια

30/10, 19:15 Νταρουσάφακα-Ούνικς Καζάν

D Όμιλος

30/10, 20:00 Μπούντουτσνοστ-Όλντενμπουργκ

30/10, 21:00 Άρκα Γκντίνια-Γαλατάσαραϊ

30/10, 21:45 Μάλαγα-Τρέντο

6η αγωνιστική

A Όμιλος

5/11, 21:00 Ανδόρα-Μονακό

6/11, 19:30 Προμηθέας-Μακάμπι Ρισόν

6/11, 21:30 Βίρτους Μπολόνια-Ουλμ

B Όμιλος

5/11, 18:00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ρίτας

5/11, 21:00 Παρτιζάν-Βενέτσια

6/11, 21:00 Λιμόζ-Τόφας

C Όμιλος

6/11, 18:30 Ούνικς Καζάν-Μπρέσια

6/11, 19:15 Νταρουσάφακα-Τσεντεβίτα Ολίμπια

6/11, 21:45 Μπανταλόνα-Ναντέρ

D Όμιλος

5/11, 19:00 Γαλατάσαραϊ-Τρέντο

5/11, 21:00 Άρκα Γκντίνια-Όλντενμπουργκ

6/11, 20:00 Μπούντουτσνοστ-Μάλαγα

7η αγωνιστική

A Όμιλος

12/11, 20:30 Ουλμ-Ανδόρα

13/11, 19:30 Μακάμπι Ρισόν-Βίρτους Μπολόνια

13/11, 20:45 Μονακό-Προμηθέας

B Όμιλος

13/11, 19:00 Τόφας-Παρτιζάν

13/11, 19:00 Ρίτας-Λιμόζ

13/11, 20:45 Βενέτσια-Λοκομοτίβ Κουμπάν

C Όμιλος

12/11, 21:45 Ναντέρ-Νταρουσάφακα

13/11, 21:00 Τσεντεβίτα Ολίμπια-Ούνικς Καζάν

13/11, 21:45 Μπρέσια-Μπανταλόνα

D Όμιλος

12/11, 20:30 Τρέντο-Μπούντουτσνοστ

13/11, 21:00 Όλντενμπουργκ-Γαλατάσαραϊ

13/11, 21:45 Μάλαγα-Άρκα Γκντίνια

8η αγωνιστική

A Όμιλος

20/11, 19:30 Προμηθέας-Ουλμ

20/11, 19:45 Μονακό-Μακάμπι Ρισόν

20/11, 21:00 Ανδόρα-Βίρτους Μπολόνια

B Όμιλος

20/11, 19:00 Τόφας-Βενέτσια

20/11, 21:00 Παρτιζάν-Ρίτας

20/11, 21:45 Λιμόζ-Λοκομοτίβ Κουμπάν

C Όμιλος

19/11, 20:30 Τσεντεβίτα Ολίμπια-Μπρέσια

20/11, 18:30 Ούνικς Καζάν-Ναντέρ

20/11, 19:15 Νταρουσάφακα-Μπανταλόνα

D Όμιλος

19/11, 19:00 Γαλατάσαραϊ-Μάλαγα

20/11, 21:00 Όλντενμπουργκ-Τρέντο

20/11, 21:00 Άρκα Γκντίνια-Μπούντουτσνοστ

9η αγωνιστική

A Όμιλος

11/12, 20:30 Ουλμ-Μονακό

11/12, 21:00 Ανδόρα-Μακάμπι Ρισόν

11/12, 21:30 Βίρτους Μπολόνια-Προμηθέας

B Όμιλος

10/12, 19:00 Ρίτας-Τόφας

10/12, 21:00 Λιμόζ-Βενέτσια

11/12, 19:00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Παρτιζάν

C Όμιλος

10/12, 19:15 Νταρουσάφακα-Μπρέσια

11/12, 21:45 Μπανταλόνα-Ούνικς Καζάν

11/12, 21:45 Ναντέρ-Τσεντεβίτα Ολίμπια

D Όμιλος

10/12, 21:45 Μάλαγα-Όλντενμπουργκ

11/12, 20:00 Μπούντουτσνοστ-Γαλατάσαραϊ

11/12, 21:00 Άρκα Γκντίνια-Τρέντο

10η αγωνιστική

A Όμιλος

17/12, 19:30 Προμηθέας-Ανδόρα

17/12, 20:00 Μονακό-Βίρτους Μπολόνια

18/12, 19:30 Μακάμπι Ρισόν-Ουλμ

B Όμιλος

17/12, 19:00 Τόφας-Λοκομοτίβ Κουμπάν

17/12, 21:00 Παρτιζάν-Λιμόζ

18/12, 21:00 Βενέτσια-Ρίτας

C Όμιλος

18/12, 18:30 Ούνικς Καζάν-Νταρουσάφακα

18/12, 20:30 Τσεντεβίτα Ολίμπια-Μπανταλόνα

18/12, 21:30 Μπρέσια-Ναντέρ

D Όμιλος

17/12, 21:45 Τρέντο-Μάλαγα

18/12, 19:00 Γαλατάσαραϊ- Άρκα Γκντίνια

18/12, 21:45 Όλντενμπουργκ-Μπούντουτσνοστ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.